PDA

View Full Version : Свалка



kammi
06-15-2013, 16:12
Това,което ще ви разкажа вече продължава около месец.

Отивам един ден да си взимам да ям и имаше ново момче-голям сладур.
Не ми направи впечатление първоначално,но докато чаках забелязах,че ме гледа втренчено.
Погледнах го и ми се усмихна.И аз се усмихнах.
Всеки ден минавам покрай него,защото е на централно място и ми е най-удобно.
Преди не ми е правило впечатление,когато минавам от там, но сега всеки ден се гледаме като малки деца хаха.
Знам,че очите издават всичко такива погледи и усмивки не се раздават ей така( попринцип на мен ми се случва
често,но не обръщам внимание,а това момче просто ми грабна вниманието явно и аз неговото)
Искам да се запознаем,но не знам дали да действам,защото щом той не предприема нищо сигурно има причина например-може да си има приятелка...
Няма как да разбера дали е обвързан,ако е не искам да се натискам,защото ще е много кофти.

Знам,че е хубаво и жените да поемат инициативата и съм съгласна смятам го за интересно.

nationalAdvisor
06-15-2013, 16:24
Няма нищо лошо, дори и да си има приятелка, да отидеш да се запознаеш с него.

Действай смело :)

В един няколко минутен разговор няма нищо лошо и ще си размените номерата.

Ако си има приятелка рано или късно ще разбереш, но ако не се запознаеш с него ще си задаваш постоянно този въпрос, докато на един от 2мата не ви заслабне интереса.

kr373n
06-15-2013, 16:46
Поговорете си, както каза @nationalAdvisor няма нищо лошо да си размените няколко приказки, ако си има приятелка здраве да е. Успех :)

sexa_na_kompleksa
06-15-2013, 18:13
И ако си има приятелка, какво? Ако нещата потръгнат между вас, лесно може да я зареже. Но не слагай тигана, докато рибата още е в морето. Първо се запознайте, после се опознайте. Може като характер изобщо да не ти хареса.

br0ken
06-15-2013, 18:53
Съглана съм и с тримата коментирали преди мен!
А също така на ума ми идва още един вариант.Всеки си има приятели, нали?Можеш да поговориш с приятелите му за това което те интересува.Така ще разбереш дали си има приятелка и ако няма направо действаш ;)

ПП: Пожелавам ти късмет.И ако стане нещо между вас ви желая да бъдете наистина щастливи заедно!

fenastz
06-16-2013, 07:46
И ако си има приятелка, какво? Ако нещата потръгнат между вас, лесно може да я зареже. Но не слагай тигана, докато рибата още е в морето. Първо се запознайте, после се опознайте. Може като характер изобщо да не ти хареса.

по твоята логика като някой кенеф е зает, ти влизаш, сядаш до тоя дето сере и го избутваш с гъза си, за да сереш ти ?!