PDA

View Full Version : Къде имам по-голяма възможност да уча психология или философия СУ или ЮЗУ ..??



dilqnita
06-15-2013, 21:06
Здравейте ..
В момента наистина съм много затруднена, не точно в избора си а във възможностите си ..
Не съм държала предварителни или редовни изпити .. ( а може би трябваше .. )
Искам да уча психология или философия ..Но наистина съм по-заинтересована от психологията ..
Поради големият наплив през последните години наистина ме съмнява ..
На матурата по български език имам 5 , а по филисофия 4.40 .. Средният успех от дипломата ми е около 5.50 , 5.60 ..
Бих помолила за някакво съдействие , защото не мисля да пиша в желанията си нещо по-различно от тези 2 специалности ..

POLLINA
06-15-2013, 21:09
влез в сайта на двата университета, разгледай как се формира бала и какъв е бил минималният за миналата година.

ledenakrasota
06-15-2013, 21:13
За СУ 6 или нищо, но вашият набор сте доста по-малко. Може и да се класираш с изпит или матура. Всичко зависи от това кой какво ще запише. По психология имаше свободни места на допълнителния прием миналата година. Това е за СУ. За другаде не мога да ти кажа нищо повече. :)

dilqnita
06-15-2013, 22:37
Благодаря ..
Разгледала съм всичко .. За изпит по български не мисля , че ще изкарам 6 за това не виждам смисъл .. А този по философски цикъл за мое голямо съжаление го изпуснах .. Явно трябва да разчитам на късмета си оттук нататък .. :Х