PDA

View Full Version : Защо се чувствам ужасно когато имам гадже?



belieberxforever
06-15-2013, 22:46
Здравейте!
Много ми е гадно и реших да споделя. На 15 съм, момиче.
Когато си говорим с приятелки за момчета аз им казвам и си мисля, че супер много искам да имам гадже, само си представям колко прекрасно е да имаш момче, на което можеш да се довериш и да разчиташ, в което да се гушкаш и т.н. Но ето например преди около седмица едно момче от съседен клас ми призна, че ме харесва. Аз също изпитвам някакви симпатии, но не е силно чувство. Преди да ми признае се държах супер естествено с него и се лигавехме, а сега и двамата се притесняваме един от друг или нещо такова, той не е от най-срамежливите, но в същото време не е и отпуснат.
Та, днес ме покани на кино и аз приех. Той плати всичко, държа се мило, целуна ме, но в същото време въобще не беше отпуснат, аз също...не се чувстваме близки, аз поне така си мисля...И сега като се прибрах и се замислих, все едно буца се сви в стомаха ми и чувството е ужасно..чувствам се несигурна и искам да се откажа,така беше и преди срещата...а той наистина ме харесва, дори е казал на родителите си...аз не съм и това също е проблем, защото майка ми не одобрява 'връзките' на нашата възраст...не искам да го нараня, но...какво да правя?
Съжалявам за дългия пост, но наистина трябваше да го напиша, моля за съвети и мнения, много благодаря предварително!

tori
06-15-2013, 22:54
Притеснението и буците не водят до нищо добро, игнорирай ги щом харесваш момчето. Майка ти може и да не разбира на този етап, ако решиш да разбере, запознай я с момчето и и обясни, че не правите нищо лошо.

kammi
06-15-2013, 22:57
Занапред в живота няма да ти се иска да правиш много неща,но ще ти се налага.
Ще го нараниш и ще му мине. Друг ще нарани теб след време такъв е живота.

Ако го харесваш не се отказвай.Ако се притесняваш и си несигурна заради майка ти не я мисли нея,а си живей живота.

belieberxforever
06-15-2013, 22:59
Притеснението и буците не водят до нищо добро, игнорирай ги щом харесваш момчето.
опитвам да ги игнорирам, но просто не става...явно съм си такава..а и явно е защото той е срамежлив... примерно в компанията на други момчета или на най-добрия ми приятел съм супер отпусната...

MarkKnight
06-16-2013, 02:09
на 15 имате други по-важни неща от това да си имате гаджета...майка ти е права

sexa_na_kompleksa
06-16-2013, 05:28
Не се чувствате близки, защото не сте излизали достатъчно. Пробвайте да прекарате малко повече време заедно. С времето и притеснението ще отмине. Ако не се получават нещата, просто спрете да излизате. Не е казано, че трябва да бъдеш с него задължително.

PainMonopoly
06-16-2013, 09:21
Мисля, че трябва да се замислиш добре и да си отговориш дали този човек ти харесва. Възможно е да не ти харесва достатъчно, сама казваш, че симпатиите не са особено силни, и затова да не си отпусната край него.

Amore-Mio*
06-16-2013, 10:35
Нормално е да не се чувствате близки - излизате от седмица като нещо повече от приятели и не сте свикнали. Точно заради това, ако харесваш момчето, не трябва да се отказваш.

lyuba991
06-21-2013, 16:28
твоите чувства не са много силни, ти сама го каза, затова нужно ли е да нараняваш момчето, което очевадно си пада по теб много, кажи му, че според теб няма да се получи, иначе може да се окаже, че ще го нараниш много .. :)

Hayashi
06-22-2013, 10:38
Според мен не го харесваш достатъчно. Замисли се искаш ли да бъдеш с това момче изобщо и ако отговорът е не, знаеш какво да правиш.

Smrazqvashta
06-22-2013, 10:57
Аз също изпитвам някакви симпатии, но не е силно чувство.

Какви чувства очакваш да има между деца на 15 години, които излизат заедно от вчера ?

smilelady
06-22-2013, 11:02
Според мен пък просто не се е появил правилният човек, който ще ти завърти главата и изобщо няма да мислиш дали го харесваш, или не. Аз съм същата, не ми харесва да се чувствам самотна, но когато нещата тръгват да се задълбочават, веднага се дърпам и съм на мнението, че самичка си ми е най-добре.

belieberxforever
07-02-2013, 17:12
Според мен пък просто не се е появил правилният човек, който ще ти завърти главата и изобщо няма да мислиш дали го харесваш, или не. Аз съм същата, не ми харесва да се чувствам самотна, но когато нещата тръгват да се задълбочават, веднага се дърпам и съм на мнението, че самичка си ми е най-добре.

точно...та по въпроса, казах му, че няма да се получи, но наистина искам да сме приятели..ии така стана, често си пишем, говорим си като приятели, много по-добре се чувствам, но пък един ден той ми разказа как не е бил на себе си след като съм му го казала, как ме харесва и то много и аз сега с това си приятелско поведение имам чувството, че му давам някакви надежди..не знам и аз вече

gummybear
07-03-2013, 01:35
Заглавието на темата ти е : Защо се чувствам ужасно когато имам гадже?

Значи според мен нямаш тръпка към това момче :)

пAteNцЕ
07-03-2013, 17:57
не те е грабнал
не се насилвай

Al3ksandra
07-03-2013, 17:59
Явно се чувстваш по-добре като сте приятели, след като като сте били "гаджета" си се чувствала несигурна, по един такъв много странен начин, случвало ми се е.. Мисля че не го харесваш достатъчно, или може би не е твоят човек... Все пак хубаво е да си запазите приятелството, щом като може да го приеме. Какво да ти кажа, ще срещнеш човек които така да ти завърти главата, че може би няма дори да се питаш дали го харесваш или не- ти ще знаеш дълбоко в себе си че го харесваш и то много.... :) хайде успех и не се притеснявай толкова,той вероятно е разбрал че между вас повече от приятелство няма да има. :)

SweetPassionF
07-03-2013, 18:22
Лично аз не разбрах много от какво се притесняваш ама както и да е.....
Ако имаш чувства към някого няма изобщо да се съобразяваш било то с родителите ти, възраст и т.н...... ;) ;)