PDA

View Full Version : Bivshiqt mi se durji gadno s men



ani-taa
06-16-2013, 07:21
Predi sedmici hodih s edno momche,koeto e edna godina po-golqmo ot men i uchim v edni i sushto uchilishte.Vruzkata ni produlji edna sedmica i prez tazi sedmica toi se durjeshe mnogo milo.Vseki den si pishehme,izlizahme,vijdahme se predi uchilishte...2-3 dena predi da skusa s men,zapochna da se durji studeno.Vecherta,kogato skusa s men,go pitah-"sramuvash li se,che hodim",a toi mi kaza,che ne se sramuva i tochno sled tezi dumi mi napisa dulgo suobshtenie,che iska da si ostanem priqteli i ot samoto nachalo znael,che nqma da se poluchi,zashtoto sme bili razlichni,az go pitah,kakvo ima predvid pod "razlichni",a toi mi kaza,che az sum haresvala edno,a toi drugo.Na sledvashtiq den bqh na negovoto selo i toi beshe tam,izleznahme s edna i sushta kompaniq i prez cqloto vreme ne mi kaza nishto osven edno "zapovqdai",zastoto mi davashe edna cigara,kogato go pitaha za kogo q sviva,toi kaza,che e za men,no ne kaza cqloto mi ime,a na galeno. 4-5 dena po-kusno mi pisa bebee :** i kaza,che e oburkal chata,kogato kazah tova na edna priqtelka,tq kaza,che prosto iskal da me podrazni.Sushtata sedmica se opita da si pishe normalno s men(obsujdahme edna tema ot uchilishte).Tazi sedmica iskah da vidq kak shte reagira,ako razbere,che imam drug.Napravig se,che sum oburkala chata,no taka zapochnahme da si pishem i po edno vreme,zapochnaha obijdaniqta.
Priqtelkite mi mi kazvat,che vse oshte me haresva,no ne znae,kakvo da pravi,a az mislq,che prosto iska da me drazni,za da mi napravi mrusno.
Prez cqloto tova vreme pochti ne si govorim i tova produljava,ne znam kakvo da pravq,zashtoto iskam da si ostanem priqteli i da ne se stiga do obidi.Molq pomognete mi,SPESHNO E! Blagodarq predvaritelno :)

Sh@d0w
06-16-2013, 07:30
Писането на кирилица е задължително.