PDA

View Full Version : Проблемм..



xwhitecarnationx
06-16-2013, 08:17
Искам да ви попитам нещо. Как е възможно сметката за телефона ми да се увеличава без дори да докосвам телефона си? Значи.. снощи едно момиче ми писа във Facebook и ме помоли за услуга. Искаше да пратя смс, за да съм й помогнала в някакъв конкурс за Мис София. Не можах да откажа и го направих. Момичето ми каза, че било безплатно. Преди да пратя този смс, аз си проверих сметката. След това пратих смс-а и отново я проверих. Сметката ми си беше същата, както беше и преди да пратя това съобщение. Но след 10-15 минути от mtel ми пращат съобщение, че съм надвишила лимита си с 90%. Проверих си сметката и ми казаха, че е 42лв. След известно време сметката ми стана 50лв. Преди малко пак я проверих и вече е 50лв и 97 стотинки. Как е възможно да се увеличава така? Сега ми изключиха и изходящите разговори...
Да, знам, че е било глупаво от моя страна да го правя, след като не познавам момичето.. но не мога да отказвам на хората. Както и да е.
Та, ако отида утре в магазина на mtel в града, дали ще могат да направят нещо по въпроса, ако им кажа за това?
P.S. Съжалявам, ако темата не е за този раздел.

OoVasKoO
06-16-2013, 08:37
Ментел са най-големите измамници, би трябвало да очакваш такива неща, щом си към тях...
И преди са се случвали такива неща, имаше и заглавия във вестниците, как пращаш нормален СМС към приятел, а той е на стойност от 10-на лева.