PDA

View Full Version : Проблем



Brook
06-16-2013, 08:34
Здравейте предварително искам да се извиня за правопишните грешки които ще допусна.Създадох темата тъй като баба ми имапроблем и то е следния:Тя е възрастна жена на 80 години и има проблем с ходенето по голяма нужда преди като се вземаше някакви разлабителни и хапчета помагаше ,но последния път който си бе взела хапчета нищо не става.Тя се претиснява да не се натрови тъй като от 10 дни не е ходила по голяма нужда а е взимала майчин лист ,взимаше разлабителни хапчета,приемаше ,лактулоза0но сега като ги взима не и вършат работа а преди известно време като имаше пак такъв проблем и помагаха.Ще съм благодарна ако знаете нещо което би свършило работа или към кого да се обърна смисъл за информация някъде в интернет .Ще кажете вероятно да отиде при лекарката си ,но както казах тя е възрастна жена и не може да ходи трудно ходи от тях до нас а сме на един етаж .

nyxu
06-16-2013, 10:45
http://bilki.bg/userfiles/productlargeimages/product_4810.jpg

sexa_na_kompleksa
06-16-2013, 19:14
Защо не отидеш ти на лекар и не разкажеш това, което писа тук?

draid
06-17-2013, 06:30
Вашите къде спят ?

psyStatic
06-22-2013, 11:10
Гореща вода с изтискан лимон помага, но трябва да се пие всяка сутрин.

Brook
06-24-2013, 12:42
Личната и лекарка разбра за ситуацията и даде рецепта за някакви хапчета баба ги взе но пак никаква ползва няма.psyStatic благодаря ти за отговора надявам се да помогне само би ли казал/казала по-дробно пропорциите .Колко количество лимон да се изтиска цял или ....И колко количество вода да изпие?Забравих да попитам в продължение на колко сутрини баба трябва да пие горещата вода с изтискан лимон за да има ефект.Останах с впечетлението че за да има ефект ще се иска известно време2Само да кажа наистина забравям че тя е пробвала всичко разлабителен шокол,прахчета,различни хапчета свещички една от свещичките и помогна малко но като опита скоро пак тъй като пак и се върна проблема нищо не става.Тя взимаше преди майчен лист но мисля че организмът и е свикнал вече с тия неща и не и помагат.