PDA

View Full Version : ???



Сексиматска
06-16-2013, 11:35
с тройки каде приемат :) help
7клас съм

muci_shalqlq
06-16-2013, 11:43
с тройки каде приемат :) help
7клас съм
аз съм в тохата, в бургас. приеха ме с 3,25 по математика и 3,48 по бг. :)

anonymous895156
06-16-2013, 11:46
Имаш чудесни оценки, браво :) Няма нужда да пишеш много желания. Напиши само:
Софийска математическа гимназия "Паисий Хилендарски" - математика с немски
Национална Гимназия по Древни Езици и Култури "Константин Кирил Философ" - пишеш всички паралелки
Няма значение как ще ги подредиш, приета си навсякъде :) Успех, миличка!

BloodyDreamer
06-16-2013, 12:01
Като не си учила овреме, сега ще се чудиш кАде би могла да влезеш. А как всъщност изкара тройка на тия лесни изпити? Защото ако ги беше играла на тото, сигурно щеше по-високи резултати да изкараш. Тц тц тц.

muci_shalqlq
06-16-2013, 12:08
Като не си учила овреме, сега ще се чудиш кАде би могла да влезеш. А как всъщност изкара тройка на тия лесни изпити? Защото ако ги беше играла на тото, сигурно щеше по-високи резултати да изкараш. Тц тц тц.
коза с казата ти. пална зубарка си

dark_girl
06-16-2013, 12:58
Изпитите наистина бяха елементарни.Аз съм 6-ти клас,а реших повечето неща.Включително по БЕЛ въпросите по литература,защото съм чела всички тези произведения.По математика само някои успях,но както и да е.

Иначе от къде си?

mayaaa
06-16-2013, 13:06
Като не си учила овреме, сега ще се чудиш кАде би могла да влезеш. А как всъщност изкара тройка на тия лесни изпити? Защото ако ги беше играла на тото, сигурно щеше по-високи резултати да изкараш. Тц тц тц.
коза с казата ти. пална зубарка си

Жалко е някой който казва "пАлна", "кАзата" и "зубАрка" да се опитва да обижда...... :?

sunshine :**
06-16-2013, 14:06
абе с тези оценки може да те приемат в обикновени СОУ-та само , ако държиш на гимназия можеби ще те приемат в гимназията по туризъм , или тва сладкарското :ДД ама виж баловете горе-долу какви са и виж дали ти стига ама смятам , че ше ти стигне.
П.С. тройки на тези елементарни изпити , мойто момиче по-добре си остани в твойто си даскало където си сега :D

Fisherman
06-16-2013, 14:21
Имаш чудесни оценки, браво :) Няма нужда да пишеш много желания. Напиши само:
Софийска математическа гимназия "Паисий Хилендарски" - математика с немски
Национална Гимназия по Древни Езици и Култури "Константин Кирил Философ" - пишеш всички паралелки
Няма значение как ще ги подредиш, приета си навсякъде :) Успех, миличка!

Пръщиш от знания,ама те тролват както си искат

anonymous895156
06-16-2013, 14:58
Пръщиш от знания,ама те тролват както си искат

идиотче, аз съм собственик на 4 трол профила, с които те вбесявам ежедновно :)

magneticfields
06-16-2013, 20:08
коза с казата ти. пална зубарка си

Кат ти гледам правописа, направо се учудвам, че си вързала тройката по български.Толкова ли е ниско нивото, вече?