PDA

View Full Version : Не я разбирам.



borko_1111
06-16-2013, 16:23
От около година харесвам едно момиче което познавам от 5 години.Тя знае, че я харесвам.Вчера бях на екскурзия и там някави мангалчета (извинявам се за израза) казаха там за някакви духове или подобни и здравата наплашиха нея и другите момичета.Незнам как се случи това, но тя ме прегърна и започна да плачи на рамото ми и не ме пусна почти цялата вечер .На другия ден тя се държеше все едно нищо не е станало.Аз и харесах едно много яко пръстенче ,но тя ми отказа да го приеме.И до края на деня и дума не ми каза.Та питам се какво мога да направя за да я спечеля.Дали пребързвам?Съжалявам ако има правописни грешки.

SlowDown
06-16-2013, 17:21
Просто не иска всичко да става наведнъж и се прави на недостъпна според мен. Подхождай внимателно и мило към нея, покажи и, че си заслужаваш вниманието. Пък ако не стане има много риба в морето.

lyuba991
06-16-2013, 18:48
може и да си просто нейният най-добър приятел или да я е срам да ти каже че изпитва нещо повече... във всеки случай прекарвай повече време с нея и може би ще разбереш :)

hipster
06-16-2013, 19:08
Може да те приема само като приятел?

sexa_na_kompleksa
06-16-2013, 19:27
Вместо да се извиняваш за израза, просто не го използвай...
И според мен те приема за приятел. Пробвай да флиртуваш с нея и виж каква ще бъде реакцията й.

sneering
06-16-2013, 19:34
Тая пъ и тая,не стига че автора се подсигурява дружелюбно да използва думите си,тръгнала да го учи как/кое да използва.
Бахти идиота дет си.

JuStElly
06-17-2013, 01:14
Познаваш я от 5 години, сигурно те приема просто като приятел. Не знам, как момчетата превключвате толкова бързо от една вълна на друга, но момичетата (аз, за другите не знам) не можем така. Ако едно момче е приятел, то е приятел... трудно ще стане повече.

Говоря за себе си, само не ме убивайте, ако при вас не е така. ;д