PDA

View Full Version : Привличане



untilendoftime662
06-16-2013, 18:01
Здравейте, teenproblem. Въпросът е доста странен затова ще се радвам ако съм разведрил някого от вас. Наистина ме е срам да попитам някой приятел очи в очи да не се изложа...

Забелязал съм момиче когато е силно привлечено към мен при визуален контакт (при взаимна усмивка) имам някакво странно много краткотрайно шумене/кънтене в ушите (рамките на 1-2 сек). Забелязал съм го при няколко момичета, като наистина бяхме взаимно привлечени. Не ми се е получава когато момиче не проявява интерес към мен,само взаимно. На какво се дължи това? Плод на мое лудо(??) изкривено въображение или факт - хормони, странен физически недъгг..? Случвало ли ви се е при привличане такива странни неща или аз си просто въобразявам.. индивидуално ли е.... Благодаря

lyuba991
06-16-2013, 18:43
на мен понякога също ми се случва, сигурно е когато харесваш някого много :)

JuStElly
06-17-2013, 01:16
Оуу колко сладко, като от някой филм ^^

Какъв недъг, ти добре ли си?! То е толкова яко... ;д

LadyTerrible
06-17-2013, 15:58
При мен е едно супер странно чувство в стомаха-пеперуди съм чувала да му викат. :D Да,изтръпвам цялата и получавам сърцебиене като е около мен понякога.Разбираемо си е. :D

102
06-17-2013, 16:28
Това се дължи на ерекцията ти, която ти нарушава амплитудата.. оттам се получава и свиркането в ушаците.

Glamour92
06-17-2013, 16:38
имам някакво странно много краткотрайно шумене/кънтене в ушите (рамките на 1-2 сек). На какво се дължи това? Плод на мое лудо(??) изкривено въображение или факт - хормони, странен физически недъгг..? Случвало ли ви се е при привличане такива странни неща или аз си просто въобразявам.. индивидуално ли е.... Благодаря


Това,мой човек,е зов от отвъдните селения.
Момите,с които си имал вземане-даване от минали животи(и които не са се реинкарнирали заедно с теб )те помнят и не спират да те столкват...
Всички тия писъци,истерии и шумове ги чуваш,защото те ревнуват ,при това силно и неконтролируемо.

Имаш си работа с полтъргайсти.
Потърси специалист,защото за в бъдеще нещата може и да се задълбочат...

JuStElly
06-17-2013, 21:59
Това,мой човек,е зов от отвъдните селения.
Момите,с които си имал вземане-даване от минали животи(и които не са се реинкарнирали заедно с теб )те помнят и не спират да те столкват...
Всички тия писъци,истерии и шумове ги чуваш,защото те ревнуват ,при това силно и неконтролируемо.

Имаш си работа с полтъргайсти.
Потърси специалист,защото за в бъдеще нещата може и да се задълбочат...

Надявам се да е ебавка :D

JDeel
06-18-2013, 01:18
Надявам се да е ебавка :D

Трябва да призная, че женските ебавки в този форум са далеч по-оригинални от жалките опити на момчетата да привлекат внимание като обиждат наред без причина :D

untilendoftime662
06-18-2013, 05:07
Благодаря на всички за отзивите! Много сте мили.


Това се дължи на ерекцията ти, която ти нарушава амплитудата.. оттам се получава и свиркането в ушаците.

Тази реакция е само при мен? И не нямам ерекция, момиче което НАИСТИНА много първоначално харесвам нямам сексуални желания към нея отначало, наистина. Би ли обяснил по-подробно..? Благодаря!



Имаш си работа с полтъргайсти.
Потърси специалист,защото за в бъдеще нещата може и да се задълбочат...
Няма нищо по-хубаво за започване на деня с голяма доза смях! Благодаря! :)