PDA

View Full Version : История



peti123
06-16-2013, 21:08
Здравейте, моята история е такава. Излизах с едно момче 3 месеца , 4 години по-голям от мен.Адски много ми харесваше и продължава да ми харесва :( . Той е от тия момчета , на които не може да се вярва много , бях наясно с това още от началото , но се влюбих и той знае това , сама му го казах. Последният път когато излязохме, се наложи да седнем при други хора , тогава той се държа много глупаво с мен , все едно не бяхме излязли двамата , нямаше какво да си кажем и като цяло на мен ми беше много тъпо и неловко , но не му казах. Постоянно казваше,че съм келеш , че се лигави с мен,защото не може да се държи по друг начин с мен. Това обаче не беше така , просто и аз бях по-различна , когато съм с него , просто много го харесвах.Сега не сме си писали и излизали почти от месец , защото аз му казах , че не искам , което естествено не беше така , но просто трябваше да го направя, накараме да се чувствам много тъпо. Знам , че на него не му липсвам и всичките му приятели казват да не се занимава с мен , но той ужасно много ми липсва , пробвах се да му пиша веднъж , но той не отговори , чувствам се много зле , защото не съм свикнала така да се дърржа с момче и някой да ми харесва толкова много , че да съм готова да пренебрегна себе си заради него. Знам , че на него му е все тая , знам , че за него съм нищо , но какво да правя аз , като постоянно за това си мисля.....

mari93
06-16-2013, 23:21
Колкото и да е трудно, опитай се да не мислиш за него, ако трябва се затрипай с работа това помага. И другото, което е не си струва да се тормозиш за човек, който не те уважава и се държи по този начин.

JuStElly
06-17-2013, 01:04
Запитай се защо ти е такова момче, какво може да ти даде той? Пак да те нарани, пак да се държи ужасно с теб, да го е срам, че излизате заедно? Не ти трябва, сигурна съм, че заслужаваш повече. По - добре сама, отколкото с някой, който те наранява.

Amore-Mio*
06-17-2013, 11:25
Престани да се занимаваш с него.
Харесва ти да те правят на маймуна ли?

LadyTerrible
06-17-2013, 15:48
Знам , че на него му е все тая , знам , че за него съм нищо
Какво правиш тогава? Мисли за себе си,защото явно в ситуацията няма кой друг да го направи.Изборът е твой-дали ще се оставиш да страдаш по човек,за когото не значиш абсолютно нищо или ще вземеш нещата в свои ръце и с достойнство ще спреш да се занимаваш.

peti123
06-18-2013, 15:34
Проблемът е , че се чудя дали наистина в мен е проблема , но съм била с други момчета и са ме разбирали , не са викали , че съм келеш и тем подобни.. Може би е излязло все едно не знам какво искам, защото го отрязах , но това държание не ми харесваше наистина не беше за мен ... Чудя се сега той какво ли си мисли и далли се дразни за това

LadyTerrible
06-18-2013, 17:02
но това държание не ми харесваше наистина не беше за мен ... аз пак питам какво правиш тогава? И пак ти казвам : прояви чувство за самосъхранение. Люшкаш се между разум и емоции,което е нормално,но в случая според мен е ясно в кое от двете трябва да се вслушаш.

nevermind...
06-18-2013, 17:15
Просто си тъпа, но е разбираемо, повечето момичета сте така. Ако си хванете някой, умен, възпитан пич ви омръзва бързо, но ако се хванете с някой, тъп като говедо, държащ се като като пълния кретен с вас моментално се влюбвате в него и ви е мега интересен и не можете да го забравите. This is how it goes... :\

JuStElly
06-18-2013, 19:53
Просто си тъпа, но е разбираемо, повечето момичета сте така. Ако си хванете някой, умен, възпитан пич ви омръзва бързо, но ако се хванете с някой, тъп като говедо, държащ се като като пълния кретен с вас моментално се влюбвате в него и ви е мега интересен и не можете да го забравите. This is how it goes... :\

Не сме тъпи, просто повечето хора искат това, което не могат да имат. Така е интересно...

nevermind...
06-18-2013, 20:46
Не сме тъпи, просто повечето хора искат това, което не могат да имат. Така е интересно...

Aхахах, да и за т'ва се кефите на селски бекове, които ви псуват и след това ревете във форумите, вместо да си хванете точен пич? Fuck logic...

102
06-18-2013, 20:49
Жена и логика...?

Samo Botev Plovdiv
06-18-2013, 21:04
Вие сте садомазохистки (чел съм и на други момичета "историите")... Нямате ли поне малко достойство... Че той още малко ще разправя , че сте правили секс и какво ли още не и ще се кефите на това?! Харесвало ви било да е интересно?! Еми нека ви правят на глупачки и се кефете , а според техните приказки , ще излезнете "кварталните принцеси" , обаче все така ще си се кефите. Неоспорима логика!

lyuba991
06-21-2013, 16:15
и кво ти откъде знаеш какво искаме? що си мислиш, че всички си падаме по тъпаци, ама не можеш и да си избираш в кого да се влюбиш ..