PDA

View Full Version : Начи хора да се оплача(моля прочетете)!



New_Teen_Mashine
06-16-2013, 21:14
Сега хора искам да споделя разни работи от живота. Започвам с това, че съм стеснителен и леко притеснителен, когато съм в някаква компания/събиране с непознати хорица(с участието на момичета). Рядко срещам нормални момичета, ползващи това което имат а не претендиращи с това което нямат. Идеята ми е, че не мога да си намеря гадже по простият факт, че не съм спонтанна личност. Не се притеснявам от зарязване ами по-скоро от 1-вата стъпка и по вероятност неловката ситуация при отказ. Не съм тъп, не съм грозен, не съм дебел, просто не съм доминираща личност и принципно така си ми е добре с изключение на проблема ми в момента. Не съм изпаднал да си хвана 1-вата срещната, която съм сигурен, че ще приеме. Просто искам да го направя за себе си, тоест искам да изпразня резервоара с празни емоции и да го насоча към някакъв определен човек, освен семейството и приятели(на които държа естествено). Също така искам да обръщам внимание на друг човек, а не да седя на компа чудейки се какво да правя с живота си. Може да се каже, че съм геймърче, но не водя заседнал живот на стола(да пикая в шишенце и други глупости), спортувам частично и предполагам през ваканцията цялостно. Ще е хубаво да ми предложите някакви "мехлеми" за преодоляване на тази спеканост при първата стъпка, а може и как да и вземем телефонният номер. Принципно съм харесал едно момиче, не го познавам лично, но познавам 2ма души от класа И. Не общува с хора на спирката спрямо другите, изглежда скромна и има чар. Изглежда спокоен човек, не знам със сигурност и бих искал да я заговоря, след като имам обща тема, че познавам 2-ма от съучениците И. Ще се радвам, че ще изчели проблема ми, защото аз нямам навика да чета толкова, колкото в момента съм написал. Нито съм тъп, нито съм грозен, нито нищо(надявам се естествено хехе :). Ако сте решили да търсите правописни грешки, ако намерите ще ги приема и ще се поправя, моля без тролове, весели сте, но не сте винаги на място. Благодаря за вниманието и ще чакам отговор, много поздрави на всички :))

nationalAdvisor
06-16-2013, 21:21
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/548411-%D0%96%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B5-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82 прочети тази тема.

Мисля, че ще си извлечеш от нея, каквото ти е нужно. Въпреки, че заглавието и е различно, решението е същото. :)

New_Teen_Mashine
06-16-2013, 21:23
чеки да прочетем, мерси за бързият отговор, май не само на мен не ми се спи :))

New_Teen_Mashine
06-16-2013, 21:26
Хм, забравих да добавя, че съм на 17 и не се интересувам от интернет запознанства, предпочитам всичко в реално време да става. Не се опитвам да се покажа с нещо пред другите, защото истинските момичета ако са заинтересовани, няма да се налага. Добре мерси, ще чета. Чакам още отговорииии

nationalAdvisor
06-16-2013, 21:35
Прочети цялата тема с всички отговори, а не първите няколко изречения, както аз прочетох твоя пост. Там е отговора, никой не може да ти каже нещо различно.

Важна е практиката, няма как да ти кажа някой да спреш да бъдеш срамежлив и ти да го направиш на секундата.

New_Teen_Mashine
06-16-2013, 21:42
Разбира се, минах отдела с чистата монета, но утре ще го дочета. Страшна конференция сте си ударили

GermanGirl
06-17-2013, 16:50
Аз имам същия проблем...супер съм стеснителна и хората ме отбягват, но не защото съм грозна, а защото имам така да се каже "способности", които хората не одобряват. Приятелите ми винаги са ми казвали просто да се пусна по течението и да чакам нещо да се случи, защото ако си търсиш щастието, може да попаднеш на белята...
Отиди при момичето и ѝ направи комплимент, примерно "Готини дънки" или пфф да да знам, нещо от сорта. Тя ще ти благодари и ще завържете разговор и ВОАЛА! нещата ще се оправят.
Знам че малко тъпо звучи по-малко момиче от теб да ти дава съвети, но така виждам нещата и се надявам да съм ти помогнала. :)

102
06-17-2013, 17:05
Най-сетне една свестно поднесена тема.. алелуя.

Enchanting
06-18-2013, 17:07
Евала, че искаш всичко да стане на живо.

bilqnavod
06-18-2013, 18:01
На всичко ще му дойде времето! Не се притеснявай...

New_Teen_Mashine
06-18-2013, 19:41
То ако ставаше така.... но все пак е вариант да започна с комплимент, но не е одачен, по простата причина, че ще изглеждам смешно :D

New_Teen_Mashine
06-18-2013, 19:41
Радвам се, че го оценяваш, приемам всякакви критики

New_Teen_Mashine
06-18-2013, 19:44
Да, защото осъзнах, че сериозна връзка в нета = 1:00000,1
Принципно имам контакт от повече от 6 месеца с 1 момиче в съседен град, даже излязох с нея 1 път, но не е лесно да поддържаш такава връзка, затова предпочитам сериозните неща, не като да пусна фейса да добавя 100 момичета и да ги заговарям там, освен че е изтъркано и жалко ами само изпадналите го правят.
Също така съм имал повече от 6 месеца с една българка от Канада

New_Teen_Mashine
06-18-2013, 19:45
Да така си е, но докато чакам това време, трябва да се развивам по някакъв начин в тези насоки, но това което пишеш е на 99% вярно

lyuba991
06-22-2013, 12:36
Идеята ми е, че не мога да си намеря гадже по простият факт, че не съм спонтанна личност.
Ами, ти сами си го каза! Стани спонтанна личност ;)