PDA

View Full Version : Защо е толкова трудно да бъдеш с такъв човек като приятеля ми



tseti
06-17-2013, 03:29
Добро утро !
С моя приятел вече почти 4-та година сме заедно,да имали сме много дразги разделяли сме се,събирали сме се и отново сме заедно,въпреки разстоянието което стои между нас 170 километра,защото аз уча в друг град. Но сега като се събрахме с него имахме уговорка да му кажа с кого съм била докато той не е бил до мен... Да не съм длъжна,защото не е бил до мен ,но поиска а аз нямах нищо против..до сега нямаше никакви проблеми специално тази тема.
Но вчера ме изпрати на автогарата и всичко беше супер с усмивка си тръгнах. Но вечерта когато се чухме ,започна да ме обижда и да ми говори как може такива работи да прая,нали сме имали уговорка че всичко ще му казвам... Просто при нашата раздяла бях излизала 2 пъти с момче... и пихме кафе...как можело да отида в момчето той не е искал просто да се видим за кафе,а други неща...Добре съгласна съм че може би с това не ме е извикал,но точно в него момент приятеля ми исках да го забравя да го заменя с друго момче,но не се получи...,но защо така трябва да реагира...да това момче тръгна да ми налита вярно е но аз си тръгнах :)) А приятеля ми чак иска да се разделим..
Как да постъпя,а не искам да го изгубя ..
Помощ!

Лек ден на всички :))

Auriss
06-17-2013, 04:19
:D

Лек ден и на теб :))

Amore-Mio*
06-17-2013, 11:26
Тъпотии.
Казваш му как са стояли нещата и това е.
Ако иска да си тръгне - то тогава да си върви.

fenastz
06-17-2013, 11:43
Като си в друг град защо мъчиш горкия човек с простотиите си? Просто скъсай с него и можеш да се еб...да пиеш кафе с когото си искаш.

r0073x
06-17-2013, 14:00
По-добре му кажи всичко сега и той да прецени, иска ли да е с теб или не. А не да му разказваш избирателно, той да сметне, че иска да е с теб и нещо да "изплува ненадейно", докато сте заедно. Тогава 100% ще го изгубиш - доверието му или него, въобще.

LadyTerrible
06-17-2013, 15:40
Кажи му истината,не го лъжи.Станало му е кофти,но според моята логика-щом сте били разделени,няма право да ти търси сметка,както и ти на него.Много тъпо е постъпил да не ти каже нещата на 4 очи,а по телефона,не прави и ти тази грешка.От много време сте заедно,поговорете си,разяснете се.Изборът е негов дали ще е с теб или не.Ти просто му кажи как стоят нещата наистина,както написа тук и му кажи какво значи за теб.Пък той да си решава...

spopi
06-17-2013, 18:27
Според мен си търси оправдание да се разделите.

berna9
06-18-2013, 06:46
Добро утро !
С моя приятел вече почти 4-та година сме заедно,да имали сме много дразги разделяли сме се,събирали сме се и отново сме заедно,въпреки разстоянието което стои между нас 170 километра,защото аз уча в друг град. Но сега като се събрахме с него имахме уговорка да му кажа с кого съм била докато той не е бил до мен... Да не съм длъжна,защото не е бил до мен ,но поиска а аз нямах нищо против..до сега нямаше никакви проблеми специално тази тема.
Но вчера ме изпрати на автогарата и всичко беше супер с усмивка си тръгнах. Но вечерта когато се чухме ,започна да ме обижда и да ми говори как може такива работи да прая,нали сме имали уговорка че всичко ще му казвам... Просто при нашата раздяла бях излизала 2 пъти с момче... и пихме кафе...как можело да отида в момчето той не е искал просто да се видим за кафе,а други неща...Добре съгласна съм че може би с това не ме е извикал,но точно в него момент приятеля ми исках да го забравя да го заменя с друго момче,но не се получи...,но защо така трябва да реагира...да това момче тръгна да ми налита вярно е но аз си тръгнах :)) А приятеля ми чак иска да се разделим..
Как да постъпя,а не искам да го изгубя ..
Помощ!

Лек ден на всички :)) Еми нормално от негова страна .. Ревнува те :)

s.dance33
06-18-2013, 08:51
Ама вие на по колко години сте ??? Нали сте били разделени ? Какъв е проблема ?? Ревността е голямо нещо .. ама разберете , с ревност до никъде не се стига .. СВОБОДАТА му е майката , и да се ревнувате ,като искате да изневерите няма кой да ви спре ... Ако толкова се обичате заедно сте , чувствате се свободни заедно , нямате нужда от други , а не баналната фраза " Ако обичаш нещо , пусни го на свобода , ако се върне ,значи е твое завинаги" .. как не :Д :Д :Д :Д Та нали трябва да си свободен и с любимия до теб , защо свободата се разбира като изневяра ? това е друга тема ......... таа не виждам къде е проблема ? били сте разделени .. .нека да порасне :)

marilyn
06-19-2013, 08:35
Аз не можах да схвана, с други си излизала, когато сте били разделени ли?? Защото ако е така, аз не виждам какво се цупи??

А и връзките от разстояние не ги разбирам... имат смисъл единствено, ако е за даден период, примерно ти като учиш в друг град след няколко месеца той да дойде да живее в същия град или ако единия от двамата е заминал за даден период по някаква причина... това го оправдавам.
Така че в условията на връзка от разстояние... не знам, много му се връзваш. Бъди честна, слагай картите на масата и ако иска- ще е с теб. Ако не... продължаваш напред. Връзки върху лъжи не се градят.

psychopath
06-20-2013, 13:59
Не е сигурен, че няма да се случи отново, ама този път кафето да бъде виенско. :Д
Ако съм на негово място бих те зарязал...заради разстоянието преди всичко.

lyuba991
06-22-2013, 12:17
И двамата се мъчите с това разстояние - или се разделете окончателно, или не се виждай с други! :)

Al3ksandra
06-22-2013, 14:40
Няма право да ти държи сметка, особено ако сте били разделени. А и ти, си искала да го замениш, явно нещо във връзката ви куца - 4 години не са малко за да се отегчи и обезмисли една връзка,особено ако не е градена на любов и истински чувства - уважение, доверие и прочие.. Така че намери начин да се видите на 4 очи и му кажи и това което каза на нас- говори с него и нека си прецени какво иска той, а и ти си помисли хубаво за в бъдеще дали ти стига само той......и дали той е човекът за теб. Съмненията са опасна работа.