PDA

View Full Version : Изневерява ли ми?



Sk0rPiOnAa
06-17-2013, 05:18
Значи първо здравейте на всички. Значи аз и приятелката ми живеем на 50-тина километра разстояние. Виждаме се почти всеки уикенд, но последният нещо ми наби на очи. Дойде със свои приятели на дискотека в моят град, аз бях на работа по това време, обадих и се и я попитах дали като свърша ще може да дойде да ме вземат, но тогава тя ми отговори че не зависело от нея и нямало да може. Добре, това беше първото нещо което ми направи впечатление. Каза че ще ми се обади на следващия ден, не го направи, извинението и беше че забравила. Когато я целувам по бузата тя дори не ме и поглежда, постоянно е изнервена и когато се опитам да поговоря с нея и да я попитам какво е станало тя веднага се ядосва и започва да ми натяква че се опитвам да се закачам със нея. За 3 дни не успях 1 път да я накарам да се усмихне а в един момент просто и дойде СМС и все едно видя любовта на живота си. Моля ви помогнете защото направо ще се побъркам. Обичам я страшно много и не искам да я загубя, бих направил всичко за нея но съм и казал че само изневяра няма да простя. Благодаря предварително...

Glamour92
06-17-2013, 08:42
ПМС?

Поговори с нея.
Малко от нас имат роднинска връзка с Нострадамус,което ще рече- трудно можем да помогнем.

Amore-Mio*
06-17-2013, 11:25
Ние откъде можем да знаем?
Да, действията й са съмнителни, но сам трябва да разбереш.

fenastz
06-17-2013, 11:44
Не ѝ прощавай. След време ще си доволен от своя избор.

r0073x
06-17-2013, 11:49
Щом не цени вниманието ти, да хваща пътя. Ще намериш някоя, която ще се радва на твоите sms-и и на твоето присъствие до нея.
Как може да обичаш някой, когато очевАдно той (в случая - тя) не те обича ? Остави я навреме, преди да са станали още разни циркове, неприятности, сцени, или пък да хлътнеш още повече по нея ;)

102
06-17-2013, 11:54
Опитвал ли си се да правиш секс с нея.. а да я задоволиш...?

LadyTerrible
06-17-2013, 15:44
Кажи й как се чувстваш,когато се държи така с теб.После я попитай дали иска да сте заедно.Ако каже "да"-поискай й обяснение за всяко нейно действие,което те е накарало да се усъмниш в нея,ако каже "не",знаеш какво да правиш.

wtfstfu91
06-17-2013, 16:17
Не ѝ прощавай. След време ще си доволен от своя избор.

Не знаеш колко си прав!

spopi
06-17-2013, 18:32
Поговори с нея и сам прецени дали си заслужава да сте заедно.

tori
06-17-2013, 19:05
Може да има проблем някакъв, да е в лош период. Поговори с нея, нищо не губиш.

sneering
06-17-2013, 19:21
Момичетата са голямо огледало на това,как се развива живота ти.Ако цъфтиш с динамичен и интересен живот,ще се лепят като сираци около теб,ако ти потъва кораба ще те гледат високомерно и няма да си им вариант. Някъде в теб е причината,че не те има за нещо интересно и не и представляваш някакъв интересен субект.Има някой по интересен на сегашен план,който предлага повече цвят,това е.
Според мен си стягай твоите си багажи в живота и такива като нея,ще има по две със същото име.
Тва,че може да ти изневерява е най-малкия проблем,който може да те плаши

lyuba991
06-22-2013, 12:37
Не е нужно да ти изневерява - може просто вече да не си пада по теб :)

Take_That
06-25-2013, 13:59
Според мен първо да поговориш с нея и да я питаш защо се държи така с теб, в зависимост от отговора й реши какво да правиш.