PDA

View Full Version : Двоумя се ... Трябва ми ПОМОЩ .. СПЕШНО ..



chudq se
06-17-2013, 09:58
Аз уча "Оперативно счетоводство" и съм осми клас. Уча от една година вече тази специалност, но още не са навлезли предметите по специалността. Взех мнения от ученици в същата специалност, но от девети клас. Мненията бяха, че е много трудно и някои дори казваха че не им харесва специалността. Сега мисля да се преместя в друго училище в специалността "Интериорен дизайн", защото рисуването наистина ми се отдава и ме влече. Взех мнения и от девети клас със същата специалност и мненията бяха, че също е трудно, но нямаше отрицателни мнения. Сега се двоумя какво да правя.. Да се прехвърля в другата специалност или да остана с "Оперативно счетоводство" ? Ако някой може да ми даде съвет, моля да го направи. Благодаря предварително !

pifiella
06-17-2013, 11:34
Аз завършвам нещо близко до счетоводството и да,тъпо си е.Сега,ако бях 7-ми клас нямаше да е същото,но на теб може да ти харесат финансите,статистиките и многото счетоводство,колкото и ужасно да звучи.

kosder
06-17-2013, 11:57
Счетоводство възможно най-лесният предмет за разбиране от всичките ми специални предмети през последните 5 години. И все пак не мисля, че е нужно да се местиш, тъй като в момента, каквото и средно образование да завършиш то не ти върши работа никъде, освен на самия теб като знания.

liubopitna sym
06-17-2013, 19:12
Аз зададох въпроса от профила на една моя приятелка. Наистина много се чудя какво да правя . Чувала съм различни мнения и реших да попитам и тук, за да имам малко повече информация и съвети . Само две мнения не стигат . ако може още някой да напише нещо ще е много хубаво. Много благодаря за съветите :)