PDA

View Full Version : Предчувствие?!



fellkmshdfd
06-17-2013, 12:31
Здравейте, имам нещо като проблем.
Имам странното чувство, че ще умра млада и няма да си поживея достатъчно и че родителите ми плащат много пари за мен- смисъл купуват ми, а ако умра млада тези неща няма какво да ги правят. Те правят много неща за мен и ако си отида това ще е напразно. Единствено дете съм и ако умра ще им е много тейко. И си мисля как много деца загиват преди да са станали възрастни... просто не знаеш какво те очаква утре. Всичко моjе да се случи. Веднаж като си гледах едни документи с моето име, не знам от къде ми дойде, ми мина през главата, че това име няма да просъществува- ще умра млада. Просто не знам как си го помислих. А и много неща съм познала до сега... това много ме мъчи. А ако е истина? Моля ви помагайте, имачвaм се... отнесете се сериозно без подигравки. Знам, че имам неточни букви и правописни грешки, но нямам бг на компа и ползвам преводач.
Моля ви помогнете!!!

102
06-17-2013, 12:46
Няма от какво да се притесняваш, бил съм в подобно положение и с такива мисли няколко пъти.
Живей си живота, това което правиш и си мислиш е просто защото го оценяваш, в което няма нищо лошо.
И последно, но не по важност.... тези твои мисли са присъщи на умните хора.

mlf
06-19-2013, 21:29
Бях преди 2 години в подобна на твоята депресия, но си мислех, че мама или сестра ми ще умре, а не аз ... СПОКОЙНО ! Мога да твърдя, че всеки минава през такива моменти през живота си и сега ще ти кажа моя начин на измъкване и искам да ти кажа да не посягаш към лекарства. Избираш си една дата, която я свързваш с нещо (може любимо число, твоя рожден ден, яко е скоро и подобни) и си казваш, че от тази дата натам ти си нов човек и няма да правиш нищо от тези навици, който си правил преди и преди това може да отидеш на църква ... и когато пак започнеш да склониш към стария живот се сещаш за този ден и може да се самонаказваш (е не да се биеш или нещо от рода, а примерно да си забраниш шоколада или компютъра), ако не успяваш от първия път ... УСПЕХ И СИ ЖИВЕЙ ЖИВОТА !

Your.Passion
06-19-2013, 21:38
И аз съм имала същата параноя.Само ,че за семейството ми.Странно ми беше как всички ще умрат и ще остана сама на този свят,че просто няма да има на кой да се доверя.Страхувах се супер много да не им се случи нещо.И до днес,НО рядко се сещам за такива работи.Просто гледам да отбягвам тези мисли.Привързана съм към цялото ми семейство и имам чувството ,че не мога без тях.

А ти или говори с някой,или отиди на психолог.Говори,ще ти олекне. :)

ThatsMe
06-23-2013, 06:30
Права си, че не знаеш какво ще се случи.
Но и не знаеш какво няма.
Не се панирай едва ли ще умреш, но ако ще ти помогне поговори с някой приятел.
Честно да ти кажа и аз съм се чувствал така много много време.
Смис мисля си леле леле виж ме 9 клас съм, някък си не се виждам на завършването си. Вечно ми минават тия ама не се трогвам много от тях :D