PDA

View Full Version : Относно обезцветяващия крем на Lycia?



Annabeth
06-17-2013, 15:55
Днес си обезцветих косъмчетата по ръцете с него и станаха русички. Въпросът ми, е след колко време започва да се връща нормалният цвят и стават ли рижави през това време? Защото ще е гадно да са рижи.. и трябва ли да си пазя кожата известно време от слънце сега?

WPotter
06-17-2013, 21:31
Защо просто не си ги махнеш с кола маска или епилатор?

JuStElly
06-17-2013, 22:11
Ще разкажеш ли малко за този крем, че ми стана интересно.. за какво се ползва, какво представлява.. ?

Ivaaaaa
06-18-2013, 18:28
и аз се интересувам ;д

vikenceto1212
06-18-2013, 18:53
Аз също ползвам този крем. За тези, които не знаят продава се в две отделни пакетчета, които се смесват и сместа се нанася където искаш да се изрусиш. Аз например го ползвам върху корема и ръцете ми. Нанася се, чака се 20 минути и после направо влизаш под душа, защото трудно се изплаква(имам предвид, че много мазно все едно си си сложила крем за ръце и после си решила да ги измиеш :D ) При мен държи около 2 седмици на ръцете и малко по-малко на корема. Не не стават рижи, а се забелязват как корените им потъмняват постепенно.
ЕДИТ: Да хубаво е да се пази от слънцето за 1-2 дена, така ще удължиш ефекта от изрусяването.

Annabeth
06-18-2013, 21:17
WPotter, пробвала съм и ми се иска да се получаваше с епилирането, но кожата ми е много чувствителна. Стои ден и половина на червени пъпки, а после започват да ми се врастват космите и да ми стават други пъпки и много боли.
vikenceto1212, мерси за инфото. Само се чудя, след като от корените потъмняват, това не значи ли, че косъмът израства?