PDA

View Full Version : Как да очароваме момиче, което ни се усмихва ?



KyMaJluCa
06-17-2013, 19:17
По точно ме интересува как можем да разсмеем девойка която харесваме(която ни се усмихва де) ;)

sneering
06-17-2013, 19:30
С купчина пари и осигурено бъдеще,ще ти се усмихва цял живот.

KyMaJluCa
06-17-2013, 19:32
Много си забавен :) Никога няма да успееш да разсмееш жена

InspireMe
06-17-2013, 19:35
Разкажи и виц, ако те харесва ще се засмее , дори вица да не и хареса :)

sneering
06-17-2013, 19:36
Жалко че никога няма да разсмея жена,това ми беше единствената идея която ми осмисляше живота.

KyMaJluCa
06-17-2013, 19:38
ot usmivka na vic :P mn hitro dobre dobre shte razchitam na sobstvenata si intuiciq :P shte i kaja che ima topla usmivka i da prodyljava da se usmivhva vie ste tuka nekfi Heitari taka che tishinkata po dobre :D
sry za Latinicata


Разкажи и виц, ако те харесва ще се засмее , дори вица да не и хареса :)

InspireMe
06-17-2013, 19:48
''Разсмеем '' което казваш не звучи като усмивка , ПъК и вярваи ми повече ще се радваш ако се смее ... усмивката не винаги е на добро :Д
ot usmivka na vic :P mn hitro dobre dobre shte razchitam na sobstvenata si intuiciq :P shte i kaja che ima topla usmivka i da prodyljava da se usmivhva vie ste tuka nekfi Heitari taka che tishinkata po dobre :D
sry za Latinicata

FuCKkK13
06-17-2013, 19:54
както очароваш и тия дето не ти се усмихват

KyMaJluCa
06-17-2013, 19:56
:Д Тука да не е някфа комуна, аре стига вече..

Ninitoo
06-17-2013, 20:05
Разкажи и виц, ако те харесва ще се засмее , дори вица да не и хареса :)
Това е много вярно впрочем. Казвам ти го от лично женска страна - аз например като си харесвам някое момче, винаги щом той се опита да се пошегува с нещо аз си се смея или пък се усмихвам, дори и да не е смешно, дори да съм единствената която ще се засмее, просто ще го направя, някак си неволно е.
А и как искаш иначе да ти отговорят като си попитал как може да се разсмее момиче. Ако искаш да разбереш как да се сближиш с нея, как да я впечатлиш - ей тва вече е друго нещо.

lyuba991
06-22-2013, 12:30
Много си забавен :) Никога няма да успееш да разсмееш жена
Намекваш ли нещо?
А за автора - това да я разсмееш не означава нищо, по-добре се опитай да се сближиш с нея и намери начин да я привлечеш не само с разсмиване ;)