PDA

View Full Version : Как да изкарам пари през лятото?



nfsdriver
06-17-2013, 21:29
Здравейте.На 16 съм и съм от София и искам да изкарам някой лев през лятото,но не знам къде.. Ако можете да споделите :)

buddhaa
06-17-2013, 21:48
налягай уроците за пари има време за да не е спам ще ти отгв. и по темата в София (столица/голям град) едвали някой ще си слага таралеж в гащите да наема 16 годишен на работа + тва оферта за морето няма щото ваще едвали ще те пуснат + това % да те излъжат ако изобщо те вземат на работа някъде е голям за това ти казвам да си гледаш уроците,че после ще има работа ама ще е за 300 лв. и ще съжаляваш,че си не учил

anonymous929647
06-18-2013, 12:23
Момчето пита сериозно! Освен това уроците, за които говориш, свършиха - ваканция е! А и той иска работа само за лятото! Това не му пречи на ученето.
П.П.: И аз се интересувам. На 14 съм, от София. Мисля да е нещо като раздаване на листовки, ама незнам с кого трябва да се свържа и така. :)

girlwithblueeyes
06-18-2013, 12:49
Раздавайте брошурки илr вестници :)

Supermassive____
06-18-2013, 15:42
Бъдете деца, излизайте, играйте на вън с приятели. Както се казва има време за всичко, като пораснете цял живот ще бачкате.

buddhaa
06-18-2013, 15:44
Момчето пита сериозно! Освен това уроците, за които говориш, свършиха - ваканция е! А и той иска работа само за лятото! Това не му пречи на ученето.
П.П.: И аз се интересувам. На 14 съм, от София. Мисля да е нещо като раздаване на листовки, ама незнам с кого трябва да се свържа и така. :)

ето точно това имах предвид,че сте на по 14/16 и за вас уроците свършват когато свърши и училището и сте вече ваканция....ами добре дошли ама не е така.Има още какво да четеш и да си помогнеш през лятото + тва вместо да се бъхтете за смешни пари сега по добре играйте с аверите си и прекарвайте повече време с тях щото след време ще има работа ама по горе изброените неща нема да ги има.
И силно се съмнявам майка му и баща му да са го лишили от пари,че да си търси работа

girlwithblueeyes
06-18-2013, 15:51
Хаххаа колко малумно
Бил си търсил работа защото бил лишен от финанси а замислял ли си се дали на него не му се иска самостоятелност и лични парички . Чувството че си купуваш нещо с твои пари е съвсем различна от това ако са ти дадени .

Chacho
06-18-2013, 15:53
Хвани научи малко HTML/CSS/JAVASCRIPT/PHP/MYSQL и прави сайтове.

buddhaa
06-18-2013, 15:57
Хаххаа колко малумно
Бил си търсил работа защото бил лишен от финанси а замислял ли си се дали на него не му се иска самостоятелност и лични парички . Чувството че си купуваш нещо с твои пари е съвсем различна от това ако са ти дадени .

И какво ще си купи бе !? на 16 години каажи каква самостоятелност може да има !? абе вие правилно ли са развивате :Х
и тия лафчета набори на пастите "балкан" колко било хубаво да си купел нещо с негови пари....какво ще си купи !? дъвки файв или 1 капут !?

anonymous895156
06-18-2013, 16:47
И какво ще си купи бе !? на 16 години каажи каква самостоятелност може да има !? абе вие правилно ли са развивате :Х
и тия лафчета набори на пастите "балкан" колко било хубаво да си купел нещо с негови пари....какво ще си купи !? дъвки файв или 1 капут !?

о, моля, моля, не ни мислете за несамостоятелни, нито пък омаловажавайте покупките ни

Chacho
06-18-2013, 16:55
И какво ще си купи бе !? на 16 години каажи каква самостоятелност може да има !? абе вие правилно ли са развивате :Х
и тия лафчета набори на пастите "балкан" колко било хубаво да си купел нещо с негови пари....какво ще си купи !? дъвки файв или 1 капут !?

На неговата възраст бях пакетажник в един цех и си купих маратонки, с които тренирах 2 години. Беха най-яките ми маратонки. И не бачкам за 300лв в момента.

buddhaa
06-18-2013, 17:52
Еми окей,явно аз съм кривият и виждам нещата по друг начин,щом има желание му пожелавам да си намери работа и да си изкара парички който ще похарчи както намери за добре :)

Fisherman
06-18-2013, 18:18
о, моля, моля, не ни мислете за несамостоятелни, нито пък омаловажавайте покупките ни

Пикльо до вчера си бил с подсечен задник,какво си тръгнал да обясняваш

redbul2
06-18-2013, 19:37
Продавай опаковани сладоледи и слънчеви очила през лятото. Ако умееш да боравиш с пари и сметките ти са винаги точни.

tireheb
06-18-2013, 20:11
ква па е разликата с кви пари си купуваш нещо не мое разберем
само го дъвчете тва
а реално не е правилно

anonymous895156
06-18-2013, 20:36
Пикльо до вчера си бил с подсечен задник,какво си тръгнал да обясняваш

свиня

Fisherman
06-18-2013, 20:52
Сфинктер

Fisherman
06-18-2013, 20:53
ква па е разликата с кви пари си купуваш нещо не мое разберем
само го дъвчете тва
а реално не е правилно

Филми

girlwithblueeyes
06-19-2013, 06:28
budda
Само ако обичаш не ми говори на бе . Нито си ми приятел нито нещо че да се обръщаш към мене с бе .

Естествонно че е хубаво да си купиш нещо с твой пари защото си се потрудил за тях и можеш да прецениш за какво и кака да ги похарчиш . Човек несъзнателно или съзнателно е доста по отговорен към собствените си пари .
Когато се научиш ад си изкаравш сам парите тогава ставаш самостоятелен ако ще и 5 лв да изкарваш париет са си твой . И аз имам възможнаости за които повеечот от тука дори не бихте сънували но всяко лято работя . Не е до финансовите възможности защото в моето обркъжение хораат са презадоволени и всичките ми приятели работят . Освен това ако събира пари лятото може да си купи много неща въпросът е да умее да ги разпределя .

Chacho
06-19-2013, 08:32
ква па е разликата с кви пари си купуваш нещо не мое разберем

Ква е разликата да си хванеш ти гадже и да си хване някоя твоя приятелка?

buddhaa
06-19-2013, 09:53
грам ми се не спори вие виждате нещата по един начин аз по друг,бъдете здрави