PDA

View Full Version : Дали ме е харесала?



Gogo-G
06-17-2013, 20:48
Днес завършвахме и се разбрахме да се съберем целия випуск..Момичето,което харесвам беше също там.На този ден с нея много се сближихме ,сигурно за първи път бях толкова близо до нея..През целия ден си говорехме кой на къде ще ходи след 7 клас,гушкахме се :))) ,и бях много голям кавалер,защото тя беше с токчета,ама високи и понякога се спъваше затова постоянно я придържах отварях й врати и всичко..Накрая на деня беше супер,тя се съгласи да я изпратя до тях,изпратих я гушнах я и й казах колко е хубава с тази рокля,тя ме целуна по бузата и се разплака щото много сме щeли да й липсваме и така..Сега се разбрахме да излезнемe ,какво следващо да правя??Да изчакам да се сближим.И винаги съм се чудел колко време продължава първата целувка.И какво да правя следващия път когато я видя <3 Много ще съм ви благодарен за помощта ..!

Ospi
06-18-2013, 07:10
Цункай я. Веднага.

102
06-18-2013, 09:04
Спри да пишеш и четеш във форума докато си свестен.

LadyTerrible
06-18-2013, 17:09
Като я видиш се дръж с нея както предния път.Когато нещата отидат към целувка-просто го направи,не го мисли толкова.Няма значение колко продължава,важното е да я почувстваш. :)

Gogo-G
06-18-2013, 20:38
Много ви благодаря :) .

lyuba991
06-22-2013, 12:28
Като я видиш се дръж с нея както предния път.Когато нещата отидат към целувка-просто го направи,не го мисли толкова.Няма значение колко продължава,важното е да я почувстваш. :)
+1 ии освен това целувката винаги е колкото сами си я направите, важното е да ви хареса1 ;)