PDA

View Full Version : Бочко?



normalisboring
06-18-2013, 09:15
Здравейте!
От много време виждам ,че непрекъснато го хвалите този 'Бочко'. Та мисля и аз да изпробвам нещо на 'Бочко' .
И искам малко повече инфо.
1.Самата марка скъпа ли е ? Имам предвид да не са 'златни' цените?
2.Какво освен кремове ,произвежда тази марка? (знам само за кремовете)
3.Само в аптеките ли я разпространяват тази марка?Ако не ,къде?
4.Доволни ли сте?

Ще чакам за мнения.Благодаря,предварит елно!

102
06-18-2013, 09:17
Златни са цените, закупуваш си го със златните монети.

nor4eto99
06-18-2013, 09:27
Има шампоани, душ гелове, олио за тяло-все бебешки неща. Тази година пуснаха на пазара и слънцезащитни продукти. Може да ги намериш в бебешките магазини

normalisboring
06-18-2013, 09:29
Хаха,наистина ми стана смешно :lol:
Ако исках да гледам някой,които ми се прави на интересен,щях да отида в цирка.
Просто попитах човешки и ако не виждаш 'златни' е в кавички. Толкова ме изнервят такива като теб ,които не знаят ,но започват да отварят големите си усти и да говорят.Чао,не ме занимавай повече.

А сега към хората ,които наистина ще ми помогнат.

katii
06-18-2013, 09:47
Има в почти всеки козметичен магазин. Кремчета, душ гелове и всичко, което изреди момичето по-горе.
Цените са ниски, предимно се водят "бебешка козметика". Аз съм много доволна от всичко, което съм си взимала.
Прочети повече тук: http://www.bochko.bg/

Desitaa
06-18-2013, 12:02
В ДМ също има продукти на Бочко.Има сапуни,шампоани,бебешки пудри.Цените почват от 0.80 за сапуни и стигат до към 8-9лв за слънцезащитен лосион.Всичко на Бочко е уникално.Пазарувай смело :)

slynchoo
06-18-2013, 12:24
Хаха,наистина ми стана смешно :lol:
Ако исках да гледам някой,които ми се прави на интересен,щях да отида в цирка.
Просто попитах човешки и ако не виждаш 'златни' е в кавички. Толкова ме изнервят такива като теб ,които не знаят ,но започват да отварят големите си усти и да говорят.Чао,не ме занимавай повече.

А сега към хората ,които наистина ще ми помогнат.

Мммм..не мисля,че момичето/момчето се е правило на интересно,според мен имаше предвид,че цените са ниски..
Ако греша,сори ;д
Иначе продуктите са много хубави,точно скоро се каня да си взема нещо.

sunshine :**
06-18-2013, 19:55
бочко принципно е за бебета - има кремове , сапуни , шампоани , алабала , но все повече ги изполват тия неша и по-големите , аз лично също.Продават се в бебешките магазини , както и в най-обикновените магазини като кауфланд , фантастико и т.н. на щандовете там с бебешки неща.Цените не са " златни " , съвсем нормални са :) аз лично съм доволна , понеже тва е бебешка козметика и уж се води , че е по качествно и няма вредни неща , а кремчетата им са много леки и миришат хубаво :D

PeaceOfMe
06-18-2013, 21:06
Това са съвсем обикновени бебешки продукти и предлагат доста неща, от сапуни до слънцезащитни кремове. Сериозно ли не си чувала за Бочко, къде си живяла досега?

sexa_na_kompleksa
06-19-2013, 10:42
Ползвала съм крем и шампоан. Горе долу съм доволна. За другите неща май става ясно от предишните коментари. : )

ledenakrasota
06-19-2013, 10:49
Кремът им за ръце и лице, сапунът са супер. :)

pepa97
06-19-2013, 10:51
1.Самата марка скъпа ли е ? Имам предвид да не са 'златни' цените? не е скъпа марката
2.Какво освен кремове ,произвежда тази марка? (знам само за кремовете) шампоани за бебета ;d
3.Само в аптеките ли я разпространяват тази марка?Ако не ,къде? големите магазини (метро ,кауфланд ,била и др)
4.Доволни ли сте?да

normalisboring
06-19-2013, 11:59
Това са съвсем обикновени бебешки продукти и предлагат доста неща, от сапуни до слънцезащитни кремове. Сериозно ли не си чувала за Бочко, къде си живяла досега?

Не четеш. :)
Чувала съм за Бочко,просто не съм го използвала.Със сигурност и ти не знаеш доста работи.
къде съм живяла ли?еми не знам,предполагам у нас??
Благодаря все пак за отношението,личи си какъв човек си :)

ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ :)

PeaceOfMe
06-19-2013, 12:31
Не четеш. :)
Чувала съм за Бочко,просто не съм го използвала.Със сигурност и ти не знаеш доста работи.
къде съм живяла ли?еми не знам,предполагам у нас??
Благодаря все пак за отношението,личи си какъв човек си :)

ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ :)

Да, да сигурно от един коментар разбра какъв човек съм! Да, не знам доста неща, но първо бих проверила в интернет.
http://www.bochko.bg/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8

ledenakrasota
06-20-2013, 10:46
Повечето хора просто обичат наготово да получават това-онова. Така мама ги е научила. :)