PDA

View Full Version : Аз-срещу мене си ?



MrCroW
06-18-2013, 13:16
10 мин разглеждане в форума и разбрах че е тъпкано с невежи , ама кво да се прави то и аз си бях такъв допреди да ме удари живота. Няма да си спестявам цинизмите и ми дреме на *** за правописа.

Моята история и моят проблем.
Живея си тука около парка в Гео Милев , много готино място. Сам си живея , отвреме на време по голямата ми сестра идва да ме види какво правя , да испере , напазарува или почисти и тка... Стоя си сам тука копеле и се чуда , какво да правя , нямам никаква цел в живота , прекъснах следването , работя от вкъщи . И то ква работа ... седя тука цъкам игри и си правя по хиляда лева месечно дето даже няма къда да изхарча. Налага ми се да цъкам по 4-6 часа на ден . Ама е тегава работата доста ми похабява нервите . А за нервите... офф . Начи най големия ми проблем бях диагнозиран с генерализирано панично разстройство бате. Преди 5 месеца попаднах в болница , 5 дена лежах..... умирах и лекарите неможаха да ми кажат кво ми е .. чувството беше ... . Та от тогава разбрах кво ми е и тка копеле съм се бъгнал и по цял ден си докарвам симптоми на инфаркт и тка и се притеснявам за тях и ми става едно такова по кофти , а аз съм си умно копеле и кораво , че и волята ми е огромна , тарпя го вече сам много по добре но все пак се чуствам кофти почти през целия ден . Ся тука и неква настинка ма е хванала и тка ми засилва симптомите на умората ама карай търпя. Имам си приатели , излизам си с тях всеки ден , идват ми на гости , ама нещо ми липсва копеле незнам. Нашите се грижат за мене , притесняват се дали ще се оправят , бабата и бащата ме мислят за психично болен и искат да ме пъхат в психиатрията да ме оправят ама те са си невежи де , нямат си и напредстава за заболяването ми и колко ми е трудно , има хора дето са 20-30 години на този дерт за да стигнат такива подобрения кадето аз съм постигнал сам за 1 месец без хапчета и терапии. Силата на ума и волята ама кво да обяснявам тука едва ли някой си използва тия 2 неща по предназначение . Всичко това си го докарах бате с исклучително много купони , алкохол , недоспиване и тка на татък в порядъка на 5 години . Аз и не бях от тези дето си ходеха на даскало всеки ден , по малко дни съм бил в даскало отколкото сам ги пропуснал ама както и да е , всеки с възможностите си де, неходих щото можех да си го позволя матури изпити всичко си искарах с по голям успех от тези дето ходиха учиха и четяха в вкъщи ама както и да е да не ставам много скровмен нали..
Та стоя и се чуда бате в депресия ли съм ? Или просто ми е писнало от целия този булшит? Притесненото чуство по цял ден и шибаните симптоми можеби са ми втръснали , па и ся и тази настинка направо. Та за целта за която пиша в този форум е просто налудничава. Ей тка да се запозная с някой като мене , Някой с паник атаки и генерализирана умора , или можеби просто с някой. Не търся симпати , пишете си квото искате бате мене неме ебе . Готов съм да се запозная с който и да е било бате, добро човече съм си , неща да ме мислят за некав крееп копеле ама търся нещо различно в ежедневието ми , търся си няква цел а запознаствата с случайни хора ... малко авантюрист си падам аз . На 21 години станах скоро и тка , ама си изглеждам по малък за възраста си де , те тия кафета на времето по 10 испивах на ден анти оксидантите фор де уин !
Та ако някой иска да се запознаем , неме ебе възраст или пол , или просто тка си лафим по skype за кво ли не , ако ще за съвети да давам да ми пише по skype-a . А още по добре някой да се навие да тича с мене сутрин или вечер за компания в парка на гео милев че някак си е скука сам , в квартала нямам познати преди 1 месец се преместих да живея в София. Фр-та иам ма неса на разположение 24/7 нали , колкото повече толкова повече нали... А за тролловете и хейтърите или просто хората дето неги ебе какво сам писал по горе , еми няма кво да кажа смисал и аз съм си бил тка ама след като ме тръшна нещо толкова голямо станах много по състрадателен , допълнителна отрицателна енергия на никой нему е нужна :) skype hot4u6ka9191

DoctorSatan666
06-18-2013, 19:42
Няма да си спестявам цинизмите и ми дреме на *** за правописа.



> Няма да си спестявам цинизмите
> и ми дреме на *** за правописа
> ***
> Няма да си спестявам цинизмите

http://prikachi.com/images/356/6237356B.gif

Ivaaaaa
06-18-2013, 20:50
еххх копеле :lol: