PDA

View Full Version : Размера на устните ми се променя



fogdog
06-18-2013, 20:46
Някой може ли да ми обясни защо ми се променя лазмера на устните?! От известно време ми се случва и то разликата е огромна. Друго, което съм забелязала е, че след купон (незнайно защо) на следващия ден са ми почти двойно по-големи и са така ден- два и после стават малки отново. Мислех, че завесе колко течности съм пила, но се направих експеримент и не е от това. Някакви предположения? :D

Зайче..
06-18-2013, 20:47
ако не се наспиваш, стават така
моите, понеже аз и по принцип имам плътни устни, са като гофретки всяка сутрин 8-)

lDoLLl
06-18-2013, 20:54
Ядеш ли много солени храни? Примерно като ходиш на кино и си вземеш пуканки (при мен поне почти винаги става така), след това устните ти са супер подути. Също ако си легнеш с балсам за устни, на сутринта като се събудиш пак същата история...
Някъде бях чувала/чела, че зоната около устните е много добре кръвоснабдена, така че всичко, което е свързано с приток на кръв към тази област води до промяна на размера.

fogdog
06-18-2013, 21:08
Ее ясно, ами да, случва се да не се наспивам и често ям солени храни, мерсии и на двете, беше ми супер любопитно да знам защо става така :D