PDA

View Full Version : Душевни излияния



BloodyDreamer
06-19-2013, 22:31
Някво ми е много самотно в момента. Искам да споделя нещо с някого, ама всички или имат изпити, или някакви други ангажименти утре и си легнаха. Не че аз нямам изпит и че не ми се спи, ама не ми се ляга. За къв чеп седя, не знам - и без тва интернетът ми е пълен шит. Но... така и така съм тръгнала да пиша, да си излея и мъките.
В класа имаме едно момче, което свири на китара, и сме се разбрали за другия четвъртък той да научи няколко песни от списъка, който направихме, а някой друг ще пее. Само дето никой няма да иска да пее. В класа няма много хора, които да могат да пеят, само едно момче, което ходи на уроци, едно момиче, което беше в хор, един Мартин, който се опитва да пее, ама много не му се получава, и аз. Та почти съм сигурна, че никой няма да иска да пее и накрая аз ще трябва да пея ако не всички, то поне 90% от песните. Искам да пея, ама ме е срам, щото нямам кой знае какви гласови данни. Пък не мога и да откажа, щото ще стане супер тъпо, момчето само дето ще си играе да учи песните. Аз май се прецаках, щото като обсъждахме песните, му казах кои от тях мога да пея... За кво ми трябваше... Много съм проста. Както и да е. Квото стане.
Айде, лека нощ (нищо, че сигурно още поне един час ще съм тук)

LovEsIckk
06-19-2013, 22:32
Ко си го слагаш,мадам?Има хора с много по-сериозни проблеми.

BloodyDreamer
06-19-2013, 22:51
Аз просто казвам. Не съм тръгнала да се самоубивам. Има причина да пиша в Кофата. (От описанието: "Тук се публикуват всички кретении, които ви дойдат на акъла.")

LovEsIckk
06-19-2013, 22:52
Май не си писала тук до ся..

Mary_Jane_69
06-19-2013, 23:01
you must be new here

BloodyDreamer
06-20-2013, 06:57
Ми поразгледах първите няколко теми, не намерих кой знае кви дълбоки душевни терзания. Но да... съжалявам, че наруших светостта на раздела.

Fisherman
06-20-2013, 10:24
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1143_10151706462525196_412905860_n.jpg

#killfaggots #getpussy