PDA

View Full Version : ПОМОЩ !



alex970
06-19-2013, 23:24
Здравейте, нека да започна от самото начало:
Преди няколко дни моя приятелка ме запозна с едно момче. С него започнахме да си говорим и да си пишем, но после той ми каза, че е с ЧЕТИРИ години по-голям от мен. А по-лошото е, че той ме харесва и вчера ми каза, че е скъсал с гаджето си! Аз му казах, че не го възприемам по този начин, а сега той продължава да ми пише и да ми се обажда. Блокирах го и го изтрих от абонатите си, но това не е решението. Знам, че това ще прозвучи лигаво, но ми се иска да ме остави на мира! Ще ви помоля да помогнете и ако някой може да ми помогне да му го обясня.

s.dance33
06-20-2013, 04:59
Не виждам къде е проблема с годините ? Ти на колко си ? И ти като не го харесваш му кажи , че не ти е приятно ,и че много те притиска ....

New_Teen_Mashine
06-20-2013, 06:16
Не виждам къде е проблема с годините ? Ти на колко си ? И ти като не го харесваш му кажи , че не ти е приятно ,и че много те притиска ....

И кво 12 годишна да ходи с 16 годишен?
Я се замисли малко това 16-годишното какво може да извлече от една връзка с малолетно момиче, освен обичайното нещо наречето ***** .
Добре е, че си решила да не се занимаваш, тъй като той е по-отворен вероятно ще те търси още някакво време, но ако стане по задълбочено, можеш да се оплачеш на вашите или да им кажеш да говорят с неговите родители, помни и той не е кой знае колко голям :)

s.dance33
06-20-2013, 08:51
Еми затова питам на колко е ... 12 годишна не мисля ,че и е време и за гадже .. ама всеки си знае

Chacho
06-20-2013, 10:31
-Казах не вече, спирам да ти отговарям.
*спираш да му отговаряш*

alex970
06-20-2013, 10:35
Ти на колко си ?

Да на 12 съм :)

girlwithblueeyes
06-20-2013, 10:38
Да беше поне на 13 .
Ще ти пише но ще спре ти просто не трябва да му обръщаш внимание . Ако продължи кажи на родителите си

lyuba991
06-21-2013, 16:49
четирите години не са ти проблема! като не го харесваш - ОК, казала си му го, ама той продължава да ти се обажда... явно, че не разбира и това, че си прекъснала всякаква връзка с него е най-доброто решение1 ако питаш мен няма какво друго да направиш :)