PDA

View Full Version : Можем ли да заминем сами,за да учим в Америка?



Seli94
06-20-2013, 13:23
Е според вас?Писах и в един друг раздел но там много,много не влизат...та ще ви задам същия въпрос :D Кой е най-безопастния щат и добър за живеене в Америка!Аз лично много се плаша от урагани,торнадо и т.н.
Аз лично много съм навита и искам да отида там в университет с танцова програма,но майка ми не иска и няма с кой друг да отида а искам там да се реализирам!Някой по-запознат да ми каже безопастно място за живеене :D

girlwithblueeyes
06-20-2013, 13:26
Можеш да отидеш сама но трябват много документи но щом исакш настоявай пред майка си
За другото нямам представа
успех

Seli94
06-20-2013, 13:29
А имаш ли на представа горе-долу какви документи ще ми трябват?Някак си ме е страх да тръгна сама :/ но няма начин

Chacho
06-20-2013, 13:29
Е според вас?Писах и в един друг раздел но там много,много не влизат...та ще ви задам същия въпрос :D Кой е най-безопастния щат и добър за живеене в Америка!Аз лично много се плаша от урагани,торнадо и т.н.
Аз лично много съм навита и искам да отида там в университет с танцова програма,но майка ми не иска и няма с кой друг да отида а искам там да се реализирам!Някой по-запознат да ми каже безопастно място за живеене :D

Иска да се реализира в щатите, влизайки в университет с танцова програма, но я спират ураганите. Dafuq...

Избрала си Америка, без да знаеш защо я искаш. Разбери какво искаш, после избирай държава!

xoxi
06-20-2013, 13:35
Няма безопасно място. Стой си тук, поне си свикнала.
Иначе ако случайно си избереш къде искаш да учиш, влизаш в сайта на университета и четеш какви документи ти трябват.

Seli94
06-20-2013, 13:36
Иска да се реализира в щатите, влизайки в университет с танцова програма, но я спират ураганите. Dafuq...

Избрала си Америка, без да знаеш защо я искаш. Разбери какво искаш, после избирай държава!
Аз знам какво искам и вече съм избрала държавата...просто искам компетентно мнение по въпроса за хубав щат!

Chacho
06-20-2013, 13:40
Чикаго е хубав, има зеленина.

А след бързо търсене в нета, виждаме, че в Канзас няма много урагани. Хайде към Канзас!

girlwithblueeyes
06-20-2013, 13:40
Чачо все пак тези урагани не са шега работа но ако толкова я е страх и в Европа има достатъчно добри танцови школи . Редно е наистина да се замисли защо иска точно в САЩ вес пак това е доста далече от БГ . Не е редно и да се впуска в преследването на американската мечат защото може да се разочарова . А майка й може би не би имало против ако исакше да речем в Испания . За документите ще ти трябват валидни паспорт и лична карта . Нотариално заверено писмено съгласие от родителите или настойника . Това е общо взето

Seli94
06-20-2013, 15:05
Аз живея в Лондон,но искам в Америка защото там има повече възможности и реализация в това,което правя :):)

girlwithblueeyes
06-20-2013, 15:07
Тя реализацията ти зависи от мноог фактори никой не е казал че ако отдиш там ще станеш професионален танцъор и все пак следвай мечтите си . Аз ти казах какви докуменит искат но за САЩ може и още някакви да искат наистина не знам . Седни и говори с майка си разгледайте разните школи и възможностите но пъров изберете щат .

DisappointedDreamer
06-20-2013, 15:17
Е, то в даден щат може да няма урагани, но пък за sметка на това и добри танцови колежи/там каквото търsиш.

Cооkie
06-20-2013, 15:26
Щом знаеш какво искаш да учиш там, не виждам смисъл да се ръководиш от метеорологичните условия из щатите. Намери танцовите програми, които ти допадат най-много и от там преценявай.

DisappointedDreamer
06-20-2013, 18:02
Всъщност, метеорологичните условия в дадената страна, в която искаш да учиш, са си важна част от следването ти. Малко или много ти влият на настроението и здравето, и следователно на възможността ти да се представяш в академичната сфера. Казвам ти го от личен опит и липса на витамин Д по скандинавско :Д.

Nakadah
06-21-2013, 06:43
http://lmgtfy.com/?q=tornado+alley

Реализацията идва първо с това колко упорито работиш над целите си и после с това къде се намираш. Ако толкова много искаше да се занимаваш с танци ти щеше да знаеш къде какво и що се прави. Като те гледам въобще си нямаш и представа от това с какво искаш да се занимаваш.

Също така да си мислила над финансовата страна на нещата? 4 години университет въобще ама въобще няма да ти бъде евтино като най-малкото!

dark_girl
06-21-2013, 08:39
Както казаха по-горе-Чикаго.Там освен всичко има много българи.

babatigosho
06-21-2013, 09:24
От обща култура, Калифорния никога няма да те разочарова (земетресения), Невада също (торнада), Алабама и Джорджия (яко урагани), Флорида (сещаш се), Охайо и Илинойс (студ през зимата).

Самия факт че живееш в Лондон ти е в огромен плюс, и мисля, че където и да отидеш ще се справиш, стига да не седиш пред the weather channel по цял ден ;)