PDA

View Full Version : Недоразумение или ?



SoJuicy
06-20-2013, 20:05
Здравейте,миналата Събота реших да отида в нощен клуб,заедно с една съученичка и един съученик.Когато пристигнахме в клуба,почнахме да танцуваме и минаха 2 часа така..После се появи един приятел на съученика ми и той реши да танцува с мен,той ме хвана силно за талията и ме издърпа към него.Аз не устоих и се приближих още повече, всички ни гледаха как страстно танцувахме и двамата,даже на сутринта приятелката ми ми вика,че за първи път съм танцувала така.Той не спря да се приближава колкото се може повече до мен,докато аз го оставих защото трябваше да си тръгна,а той ме чакаша да се върна при него,но си тръгнах.На следващият ден,благодарение на ask.fm почнаха да ме питат дали съм го харесвала,защото сме се държали много като двойка,проблемът е че имам някакви чувства и не искам да си призная.От тогава нямам никаква връзка с него,днес реших да го добавя във Фейсбук и той ме прие..Ноо както се вижда няма никакъв напредък,а въпросът ми е;Дали чувства нещо към мен или е било просто забавление?

Brown_Sugar
06-20-2013, 20:31
Според мен е било по-скоро забавление,резултат на алкохолни изпарения и силна музика. Аз лично не бих разчитала на вечерното развлечение и да си вдъхвам чувства.

SoJuicy
06-20-2013, 20:40
Забравих да кажа,че един наш общ приятел ме пита,дали съм танцувала с него и явно са ме обсъждали,'щото той ми каза,че просто е искал да се увери.

tori
06-20-2013, 20:47
Забавление или е гонил бройка.

SoJuicy
06-20-2013, 20:50
Значи напразно си тая надежди.

LadyDi
06-20-2013, 21:41
Няма как да разберем. Може да и тва, и онова.
Завържи някаква приказка с него.

SoJuicy
06-20-2013, 21:54
Съученикът ми,ми каза да отидем пак заедно в клуба,тази Събота,но не съм сигурна дали и той ще е там,да отида ли?

LadyDi
06-20-2013, 22:00
Не си обвързвай цялото съществуване с това момче.
Отиди, ако смяташ, че ще ти е приятно. Ако е там - тва е бонус.

fenastz
06-20-2013, 22:16
На какви места търсиш истинските чувства :D

SoJuicy
06-20-2013, 22:27
Отидох там просто за развлечение.
Не съм знаела,че ще ме обземат чувства ;д

marilyn
06-21-2013, 12:29
Пиши му, недей да ходиш в клуба само заради него. Ако ти се ходи, ходи, ама ми идва в повече това нещо да правиш всичко едва ли не за да го срещнеш.
Като си го намерила във фейсбук, тогава му пиши и си поговорете. Така можеш да разбереш.

Иначе на мен ми се струва, че щом не те е потърсил може да си е търсил забавление. И е нормално.

In*The*Face
06-21-2013, 15:43
Защо да е само забавление? Колко връзки са тръгнали от дискотеките ако знаеш...няма как да разбереш без да опиташ. За сега все още ти е само тръпка, така че колкото по-рано си отговориш на въпросите, толкова по-добре. Иначе рискуваш да се самонавиеш, да хлътнеш и да се разочароваш. Така че, давай смело. В момента няма какво да губиш.

lyuba991
06-22-2013, 12:48
няма как да разбереш, освен ако не се видите пак и не си пишете :)

Take_That
06-25-2013, 20:45
Ако в събота ти се ходи, отиди, но ако мислиш, че няма да си изкараш добре, по-добре въобще не си губи времето. Можеш да се опиташ да завържеш разговор с момчето във фб, няма как да знаеш без да опиташ, ако той е лаконичен и видиш нежелание за разговор от негова страна ще разбереш и дали е било само "недоразумение" Рискувай :)

sneering
06-25-2013, 20:55
Щракал е палци подпиинал около теб единствено привлечен от тялото ти,и ти си мислиш че има нещо повече към теб освен сексуално?
Сериозно ли бе? :lol:

MsBonbon
06-26-2013, 15:11
шанса да е нещо повече от забавление е нищожен..така де повечето сме танцували дори с непознати в нощни клубове без да е имало някакви чувства...както казаха другите пиши му виж те се на по кафе или нещо такова и ще разбереш.И само да кажа момчета които искат да се срещате само по нощни клубове не искат да те опознаят,а да правят секс с теб(и аз ей така ходих 4-5 пъти на дискотека с един пич,който много ми харесваше и аз имах тръпка накрая се оказа,че целта му е секс и нищо друго(и не не правих секс с него,казвам за да няма коментари,че съм някоя уличница :D ))

afrodita18
06-26-2013, 15:15
недей да хлътваш толкова,за какви чувства говориш след като сте танцували само?
остави така нещата,той ако иска нещо повече ще те потърси.