PDA

View Full Version : По-пълничко момиче на плаж



DimzBiersack
06-20-2013, 20:41
Още от началото на месеца ме навиват да ходим на плаж, но аз все "не мога, имам да уча" и всякакви оправдания, но вече ми се изчерпаха. А мен просто ме е срам да се съблека по бански, със семейството си ходя всяка година на море, но там никой не ме познава и не ми пука, или с приятели с които сме заедно от деца, но сега е различно - в съвсем различна компания съм и ми е страшно некомфортно, но в същото време много ми се иска.. ;/
Вие какво мислите по въпроса? Да отида ли?

Slobbery
06-20-2013, 20:51
Бъди непукист.Трябва да се чувстваш добре в кожата си,не да те интересува какво ще кажат другите.+това има доста пълни момичета,които дори се пускат по долнище с прашка.

DownloadVirus
06-20-2013, 20:55
Е като си по-дебела да си стоиш у вас и да не мърдаш ли?

102
06-20-2013, 21:16
Цял бански и да не ти пука.

BamBamBo
06-20-2013, 21:44
^ Целият бански не е за едри фигури,седи абсурдно,макар да си мислят някои хора,че прикрива той подчертава.Пак зависи и от фигурата де.
А относно създателката на темата,отиди в магазин за бански изпробвай всички видове модели и виж с кой ще се харесаш най - много.Така с нов бански и уверена,че ти е удобен предполагам ще се чувстваш по-комфортно.
Лято е , какво сега,дебелите и по - пълни хора да си седят у дома ли?!Приеми се такава каквато си,ако си искала да отслабнеш да си го направила,сега си пълна,чувствай се уверена и добре,това не те прави половин човек.
Аз също съм малко пълна и първите пъти на плаж и аз не се чувствам много добре,но после с тен харесвам тялото и кожата си повече и нямам проблеми.

DownloadVirus
06-20-2013, 21:49
В крайна сметка може и да започнеш да правиш нещо да отслабнеш. Ако наистина имаш нужно вкарването единствено на малко спорт със същата храна ще даде резултати. Особено при наднормено тегло силно препоръчвам да вземеш мерки,защото не е здравословно.. А ако са някакви просто комплекси ги превъзмогни и се опитай да се вгледаш добре в себе си .

marilyn
06-21-2013, 06:07
Като за начало бански, който да ти отива.

Иначе, не знам ти какво имаш предвид под "пълничка", защото това е относително, но щом не си харесваш фигурата, тогава е време да направиш нещо за себе си. Това не значи глад, означава режим и спорт. Няма лошо в хората, които не са като слезли от корица, но щом те е срам да се съблечеш по бански пред приятелите ти... то значи, че наистина е време да вземеш мерки.

Успех.

girlwithblueeyes
06-21-2013, 06:09
Като за начало бански, който да ти отива.

Иначе, не знам ти какво имаш предвид под "пълничка", защото това е относително, но щом не си харесваш фигурата, тогава е време да направиш нещо за себе си. Това не значи глад, означава режим и спорт. Няма лошо в хората, които не са като слезли от корица, но щом те е срам да се съблечеш по бански пред приятелите ти... то значи, че наистина е време да вземеш мерки.

Успех.

това

FuckingFreak
06-21-2013, 06:11
Приеми се такава каквато си,ако си искала да отслабнеш да си го направила,сега си пълна.
+

Тези твои приятели да не са ти от вчера, че да не знаят каква си? Както изглеждаш в дрехи, така изглеждаш и с бански, тялото ти е едно и също, така че те едва ли имат очаквания да криеш някаква стройна фигура под дългите блузи и панталони. А щом са ти приятели, те приемат такава, каквато си.
Пък и не знам от какво се притесняваш. На плажа е пълно с дебелаци, много рядко ми се случва да видя момиче с наистина хубаво тяло, може би 1 сред 50 други мазни.
Моя съвет е по-добре се погрижи за тялото си (а по този начин и за здравословното си състояние), вместо да се чудиш следващия път какво оправдание да измислиш или да те е срам да отидеш.

Подкрепям и marilyn.

Hayashi
06-21-2013, 08:38
Плажът не е някакво модно дефиле където, за да отидеш задължително трябва да си анорексично слаба. Да не ти пука и това е!

James_Deen
06-21-2013, 08:48
+
Пък и не знам от какво се притесняваш. На плажа е пълно с дебелаци, много рядко ми се случва да видя момиче с наистина хубаво тяло, може би 1 сред 50 други мазни.
Подкрепям и marilyn.
Явно ходиш на грешен плаж. От момичетата/жените вчера на плажа почти всички бяха много готини, имаше и нормални (но все пак доста хубави и стегнати), а дебелите се брояха на пръсти, при това предимно по-възрастни - разбирай от 50 нагоре, май имаше 2-3.

Аз не го разбирам това - като си дебел, не се чуди как да си внушиш, че това няма значение, или пък да се криеш зад оправдания - просто отслабни, какво, не можа да сметнеш 2-3 месеца преди лятото малко диета и спорт ли? Фитнеси има навсякъде, информация в интернет също, затова и нямам особено съжаление към дебели хора, които не правят нищо по въпроса, и после ги гледам как качват снимки на еклери във фб.

Your.Passion
06-21-2013, 09:36
Плажът не е някакво модно дефиле където, за да отидеш задължително трябва да си анорексично слаба. Да не ти пука и това е!

Да.
Пък и както каза marilyn ''пълничка'' е относително понятие.Можеш просто да си внушаваш ,че си пълна,знаем ли?И такива ги има.
А ако наистина си пълна,просто не трябва да ти пука.Отивай и се забавлявай!

Зайче..
06-21-2013, 09:46
Ох, аз се чувствам по същия начин като теб и по принцип или ходя на място където не ме познават, или изобщо не ходя
И нося шорти, например, защото не се чувствам комфортно в изрязани бикини/прашки и т.н.

girlwithblueeyes
06-21-2013, 10:01
Как не трябва да й пука като е пълно ?:O
Наистина плажът не е модно дефиле но не хубаво младо и хубаво момиче да е пълно . Има си режими и спортове неак заедно с ходенето на плаж да си напарви нещо по въпроса за тялото . Не казвам да се крие в тях защото е пълна но да намари начин да направи нещо за себе си .
Зайче ти пък въобще не си дебела и всеки които ти е виждал снимките може да го потвърди дори самата ти го знаеш ама както и да е .

Hayashi
06-21-2013, 10:30
От пълно до пълно има разлика. Някои се считат за супер дебели само защото не изглеждат като Адрияна Лима.

girlwithblueeyes
06-21-2013, 10:32
Така е права си . Но в случая аз коментира мнението над мене което меко казано звучеше така- Ми не прави нищо за себе си и си стой така .

Зайче..
06-21-2013, 10:47
Така е права си . Но в случая аз коментира мнението над мене което меко казано звучеше така- Ми не прави нищо за себе си и си стой така .

мнението над тебе беше моето и не виждам къде съм споменала да не прави нищо по въпроса?
ама при положение, че лятото вече дойде единствения ѝ вариант е да се примири
и спри да се правиш, че много ги разбираш нещата, защото за да кажа че не се харесвам и че ходя с шорти и по принцип с 300 зора обувам къси панталонки и то само ако е вечер, значи наистина не се харесвам

girlwithblueeyes
06-21-2013, 10:49
Добре хубаов моя грешка това на Your passion имах предвит
Напратив може да започне да прави нещо по въпроса от сега още с хубав спортен и хранителен режим може да постигне много добри резултати . Ми ти като не се харесваш правиш ли нещо по въпроса или си решила че не се харесваши това е ?

mlakniwe
06-21-2013, 10:53
По 300кила жени и мъже ходят на плаж и не ми пука

Зайче..
06-21-2013, 11:00
Ми ти като не се харесваш правиш ли нещо по въпроса или си решила че не се харесваши това е ?

Ох, мразя тази тема и не обичам да говоря за това, защото си взимам много.
Но ще ти отговоря - ям по веднъж на ден и предимно нещо, което не е кой знае колко калорично. Знам, че не това е начина и ще го променя, но не сега.

edit: ако щом чак толкова не ми вярваш, че не съм с перфектно тяло ще ти пратя снимка с рокля в цял ръст, няма проблем (знам, че не те интересувам и т.н., но след кат стана въпрос за това го казвам като вариант ;д)

DisappointedDreamer
06-21-2013, 11:05
^Дай да те видим s рокля в цял ръsт.

Много sи хубава и не бива тъй да sе комплекsираш.

girlwithblueeyes
06-21-2013, 11:06
Зайче по добре започни от сега да го променяш . Храненето по един път на ден наистиан води до напълняване .
Няма нужда виждала съм ти снимки из форума добре си си но ако ти се не се чувставш добре наистиан вземи направи по въпроса нещо

anonymous708973
06-21-2013, 11:06
Явно ходиш на грешен плаж.

Не, явно има грешни разбирания просто :)

Зайче..
06-21-2013, 11:10
^Дай да те видим s рокля в цял ръsт.

Много sи хубава и не бива тъй да sе комплекsираш.

пратих снимка ;д
и мерси все пак :)

girlwithblueeyes
06-21-2013, 11:12
Може ли и на мене снимка да видя пък чак толкова какво не си харесавш :D

tori
06-21-2013, 13:14
Зависи какво имаш в предвид под "пълничка", но и да не си 90/60/90 не трябва да се криеш и да си измисляш оправдания за пред приятелите. Ако не се харесваш чак толкова много - отслабни, но за себе си, не да те хареса някой, защото не можеш да се харесаш на всички. Зайчо, ти пък кво се вкарваш във филма, нищо ти няма.

tonique
06-21-2013, 14:09
Проблема е, че повечето се сещат за тялото си чак когато дойдат топлите дни / лятото вместо зимата да беше отишла в залата да отслабнеш и сега с кеф да си показваш тялото като се погледнеш пред огледалото плачеш!! .. :D :D

dark_girl
06-21-2013, 15:07
Хора сме все пак,преглътни го и си вземи поука.Започни да се грижиш за себе си и ще постигнеш желаното.Наистина вината си е в теб,щом сега си се сетила ..:sad: :)

Зайче..
06-21-2013, 16:15
Слаби момичета с отвратителна тела бол.

И това го има между другото.
Например момичета, на които краката им са като две солети забити в задника с 15см луфт - ми грозно е.
По принцип съм на мнение, че е хубаво да има къде да се пипне, стига да не е прекалено.
И някой ми беше казал по-нагоре да не се филмирам - еми виж сега, явно вие ме виждате с едни очи, аз се виждам с други ;д

tonssy
06-22-2013, 06:59
Проблема е, че повечето се сещат за тялото си чак когато дойдат топлите дни / лятото

Така е.
Или пък- всички отслабват за лятото/ след празници и т.н. Не разбирам. Вместо да си спазват нормален режим през цялата година (не говоря за прекалено строги ограничения) и да се харесват винаги, искат да са слаби за лятото.. и после какво? Почват да се тъпчат наново с всички видове боклуци и да се въртят в този затворен кръг.

DarkEmotionS
06-22-2013, 08:28
И аз не съм перфектно слабичка, тренирала съм тенис и от там натрупах мускулна маса, и съм си свикнала да съм си с големи крака, понякога малко ме комплексира, но обикновено не ми пука, чувствам се добре и уверена, спазвам режим и се старая да излизам на чист въздух, да спортувам... :)

shusha
06-22-2013, 09:28
Лято е, има слънце и авторката да реши да си разваля кефа, заради фигурата си. Хващай бански от магазина и тичай с приятелите ти. Да не ти пука...

Your.Passion
06-22-2013, 13:55
Зайче ,зайче.
Беше пуснала една тема в ,която питаш дали ще е хубаво да се сложат камъни на роклята.
Беше пуснала и снимка на теб с роклята ти.Ако на това твое тяло викаш ''дебело'' то значи не знам как трябва да се наричат наистина пълните хора. :? Стига си се комплексирала.
Пък и както каза Тонси спазвайте режим през цялата година.Нее само за лятото и после пак да се тъпчете с боклуци.Повярвайте ,че ще ви е МНОГО,ама МНОГО по-лесно да спазвате режим цялата година и да правите упражнения непрекъснато!

А КАТО НЕ СЕ ХАРЕСВАТЕ,НАПРАВЕТЕ НЕЩО ПО ВЪПРОСА!

tonique
06-23-2013, 13:56
И това го има между другото.
Например момичета, на които краката им са като две солети забити в задника с 15см луфт - ми грозно е.
По принцип съм на мнение, че е хубаво да има къде да се пипне, стига да не е прекалено.
И някой ми беше казал по-нагоре да не се филмирам - еми виж сега, явно вие ме виждате с едни очи, аз се виждам с други ;д

Само да кажа предпочитам две солети забити в задника, отколкото да е с по-голяма ръка от моята или да има шкембе, кофти е :D :D

BonnieandClyde666
06-24-2013, 07:29
И аз не съм перфектно слабичка, тренирала съм тенис и от там натрупах мускулна маса, и съм си свикнала да съм си с големи крака, понякога малко ме комплексира, но обикновено не ми пука, чувствам се добре и уверена, спазвам режим и се старая да излизам на чист въздух, да спортувам... :)

Сигурно бодибилдърите ти дишат прах зад врата!

dresscode17
06-24-2013, 15:15
Плажът не е някакво модно дефиле където, за да отидеш задължително трябва да си анорексично слаба. Да не ти пука и това е!

+1 !