PDA

View Full Version : Връзка с наркозависим??????



AngelAntichrist
06-21-2013, 01:20
Здравейте, много съм притеснена и изплашена!

Днес приятелят ми ми каза, че употребява валидол и бира всеки ден, както и марихуана веднъж месечно, при което аз просто останах в шок!

В резултат на което цяла нощ се карахме и чак сега се прибирам, разплакана и ядосана, майка ми даже се събуди като ме видя пита дали искам да викне линейка, полиция, да подам жалба до прокурор, тя ще свидетелства, че ме е пребил...........но аз го обичам, няма да му причиня това, което той ми причинява!

Аз веднага проучих за тази дрога - валидол и попаднах на коментар тук, в тийна на една потребителка със същия проблем - тя казва, че е опасно вещество и не й се говори дори на какво е способен човек като не си вземе дозата, което ме потресе, защото тази нощ, докато се карахме той ми посегна!!!!!
хвана ме за раменете и ме разтърси силно и ми извика, все още се чувствам унизена и покъртена.....
жал ми е за него и как наркотиците са го променили

А за бирата, явно тя усилва ефекта и му казах, че още утре отиваме при анонимните алкохолици, защото това не е нормаално - на нова година, рд и т.н. - ок, но просто е така........явно има проблем!

Мисля си да говоря с неговите родители за това и да вземем мерки, но на тях въобще не им пука за него - според мен той трябва да влезе в комуна или някаква програма (аз разбрах за метадонова програма е подходяща), но те няма да обърнат внимание, защото не им пука за него....

Намерих едно сдружение Рето-Надежда и искам да го пратя там, но трябва съгласие на родители, защото той няма 21 и си мисля да им кажа, че е на хероин, за да обърнат внимание (то това е следващата стъпка в 98% от тези случаи!!!!!) дори да не го пратят там поне да вземат мерки.....

Много ме е яд, че не предвидих - неговите приятели слушат рап и пушат "пот" редовно, беше ясно, че с такива отрепки и той ще потъне....Напоследък и ходят на протести, много ме е страх за него, да не мине на "херц" или да влезе в затвора!

Плача в момента, какво да правя?
Как мога да съобщя, че валидола е опасен, той се продава без рецепта даже на деца, не е редно!

аз си спомням, имаше един белег на гърба - чак сега се сещам, че е било от спринцовка, не знам как пропуснах да забележа преди ;(

Dkeyz
06-21-2013, 02:37
Значи хората, които слушаме рап сме отрпеки?

AngelAntichrist
06-21-2013, 03:50
Значи хората, които слушаме рап сме отрпеки?

Ами, не знам тези, които аз познавам са някакви сатанисти, с пиърсинги, татуси, някви херци и т.н. Това си е култура на гетото и не се изненадвам, примерно ходят на протести постоянно и се бият, само искат цигари, бира и "зеленият дракон".

marrcandy
06-21-2013, 05:11
Според мен нищо не можеш да направиш. По-добрия вариант е да го зарежеш. Защото валидола е лекарство,а не наркотик (нищо че ти казваш че е наркозависим) , и наистина не знам кой би му помогнал :) явно приятеля ти е бездарник,чуди се какво да прави,и затова само глупости измисля :)
Успех все пак

psychopath
06-21-2013, 05:28
Значи хората, които слушаме рап сме отрпеки?

В общи линии, да.

По темата: Много хора, които употребяват валидол и бира прекаляват и с други вещества - витамин Ц и физиологичен разтвор.


marrcandy, те и амфетамините през миналия век са били лекарства и са ги използвали за лекуване на депресивна психоза, за отслабване, за повдигане на духа на войниците през ВСВ и интелектуален труд.
Метадона също е 'лекарство', диазепама също и пр. :D

POLLINA
06-21-2013, 05:35
Tва пък за рапа е най-тъпото нещо, което съм чувала.
Не съм прочела всичко, стигнах само до валидол, бира и марихуана...
:ДД

girlwithblueeyes
06-21-2013, 05:44
Валидола е лекарство за сърцето и нервите аз съм го пила преди време ами не се пристастих въобще . Все още го пия но много по рядко и не всеки път когато съм изнервена просот защото се научих че какъвто и проблем да имам никого не трябва да прибягвам към хапчетата а повярвай ми аз съм се тъпкала с ужасно много успокоителни . Явно при приятелят ти това не е станало и той се пристастил лично аз не бих се занимавала с такъв човек особено пък след като ти е посегнал . Хващай си парцалките и се махай от него

Ivaaaaa
06-21-2013, 05:49
:lol:

LadyDi
06-21-2013, 05:56
Белег от спринцовка?!

yakuza_
06-21-2013, 05:59
nice try :D

girlwithblueeyes
06-21-2013, 06:00
На мен ми е интересон как се е появил този белег на гърба:lol:

anonymous895156
06-21-2013, 06:13
Значи хората, които слушаме рап сме отрпеки?

Дам :)

LadyDi
06-21-2013, 06:27
На мен ми е интересон как се е появил този белег на гърба:lol:
не знам, ама наркозависимите едва ли ще си изберат да се боцкат точно в гърба...


По темата: Много хора, които употребяват валидол и бира прекаляват и с други вещества - витамин Ц и физиологичен разтвор.
Последните две могат да са особено опасни...

girlwithblueeyes
06-21-2013, 06:33
Ами всеки организъм си е различен аз съм изпила толкова лекарства и пак не съм пристастена въпрос на организъм и воля е .

102
06-21-2013, 06:35
Ако прибави и парацетамол към диетата си.. още повече трябва да се притесниш.

LadyDi
06-21-2013, 06:36
ПАРАЦЕТАМОЛ!!!

102
06-21-2013, 06:38
Бича за младото поколение.. може би след неграмотността.. това е той.. Па Па Па ПаРаЦеТаMALL !

AngelAntichrist
06-21-2013, 06:42
сгсгфгдфг

Разказвали са ми за теб ти си яко джанка шиеш водороден пероксид по градинките цяла Кнежа те знаем не ми пиши в темите, рецидивист! ;)

А на гърба е базиликата и сигурно някоя от тия сатани комплексирани му е пмогнала не искам да го загубя това момче

Ето girlwithblueeyes знае колко е опасно и е информирана евала! мацка, ти на метадон ли мина или в някоя комуна се оправи???

102
06-21-2013, 06:44
Не вярвах, че ще напиша някога "хихииххиих", ама в момента точно това правя.. и не мога да се спра. Дано да има повече тема от твоя страна !

AngelAntichrist
06-21-2013, 06:45
Аз не знам как такива вещества се продават без рецепта, всяко дете може да си купи, много е страшно, аз мн мразя наркомани не искам да изгубя приятелят си, помогнете ми

LadyDi
06-21-2013, 06:48
Разказвали са ми за теб ти си яко джанка шиеш водороден пероксид по градинките цяла Кнежа те знаем не ми пиши в темите, рецидивист! ;)
Чу ли бе, рецидивист!!!

AngelAntichrist, айде стига глупости. Дори не е забавно.

И да попитам... котката му друса ли се с валериан?? Щото и валерианът е много опасен. Особено, ако се приема с мента.

AngelAntichrist
06-21-2013, 06:50
Примерно чета за някакъв Ушеф като дойда в София дето е бил наркоман 90те години там от първите и е живял на Попа бил там партия с Реми и друсал яко Валериан и всички викат да умре на метадон и т.н. - веднъж наркоман цял живот наркоман и алената буква си виси на гърдите :) Не искам с мойто момче да се случи така, виждам как дрогите го развалят!!!!!!!

LadyDi
06-21-2013, 06:53
А та ние как да ти помогнем? Да вземем да сберем една ударна група и да идем да му набием малко акъл в канчето ли?

102
06-21-2013, 06:53
Попа вече не е добрия стар поп, който подслоняваше онеправданите и измъчени от живота люде... =(

girlwithblueeyes
06-21-2013, 06:55
Няма значение какво пия но никога не съм се пристрастявала към успокоителните а те са ми били предписани от доктор не съм си ги пила на своя глава.
Сама по себе си на мене темата сега като я чета ми бие малок на бъзик ама айде .

AngelAntichrist
06-21-2013, 06:55
Не, само простаците и рапърите си решават проблемите с бой и там ходят на протести!!!! Точно т'ва са тревомански истории ТОВА ЧЕ ТОЙ МИ ПОСЕГНА НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ АЗ БИХ ГО НАПРАВИЛА! аз не съм такъв човек :)

ТОВА ЗА ЛЕЙДИ ДИ! :)

AngelAntichrist
06-21-2013, 06:57
Попа вече не е добрия стар поп, който подслоняваше онеправданите и измъчени от живота люде... =(

Не знам аз сега гледам там се събират разни рапъри и панкари да дишат лепило и кодеин, ама рядко идвам в София много ме е яд за тия наркомани - да ги убиваш ли, да им помагаш ли много са нагли само викат за цигари и бира :(

AngelAntichrist
06-21-2013, 06:58
А като почнат с тия протести направо ми става жал, как може някой да деградира толкова????

LadyDi
06-21-2013, 06:59
Недей намесва протеста. И аз ходя на протести, ама не съм пристрастена нито към аспирин, нито към витамин ц.
Валидолът е успокоително и е много трудно да се "пристрастиш" към него. Или приятелят ти се прави на по-интересен от колкото е, или ти се мъчиш да си хвърляш въдицата в грешния поток.
Колкото до това, че ти е посегнал... Като те гледам как нареждаш, сигурно раздрусването е бил единствения начин да те накара да млъкнеш за секунда.
Във всеки случай, няма да те търпя да обиждаш хората, след като сама си пуснала толкова малоумна тема.

И не ми отговори за белега от спринцовка... къде беше? А, да - на гърба.

102
06-21-2013, 07:01
@LadyDi, гледам и не вярвам на ушите си.... ти сериозно ли ?

LadyDi
06-21-2013, 07:02
@LadyDi, гледам и не вярвам на ушите си.... ти сериозно ли ?

за кое бе мацко?

girlwithblueeyes
06-21-2013, 07:03
Лейди няма да ти отговори защото историята е леко или досат измислена . Валидола води до пристастяване но не в толкова голяма степен пък.

102
06-21-2013, 07:04
Темата е изключително забавна, личността зад нея още повече.... ако трябваше да е в някакъв жанр.. то той щеше да е фантастика.....

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:04
ЛЕЙДИ ДИ, ти не ме познаваш, че да говориш така за мен не знаеш какво съм преживяла и как от 13 годишна се боря да съм с този човек нито за него колко му е тежко - на родителите му дори не им пука за него, само гледат да се е наял и до там с грижите! както каза онази мацка (СОРИ, МАЦКА, ЗАБРАВИХ ТИ НИКА!) то си е до организъм дали ще се пристрастиш

LadyDi
06-21-2013, 07:05
Кажи ми за белега, не ми обяснявай как не те познавам.

girlwithblueeyes
06-21-2013, 07:06
Кажи ми за белега, не ми обяснявай как не те познавам.
И аз искам да знам за това .

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:08
Ами, той каза, че е младежка пъпка и то така изглеждаше - като спукана младежка пъпка, но се оказва абсцес......

LadyDi
06-21-2013, 07:09
На гърба?
Дето се е боцкал с валидол?

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:12
Не знам с к'во се е боцкал да не съм била там??? Примерно тоя психопат дето тука в моя край му викаме Джонката-иглата и с водороден пероксид, спирд, перхидрол се инжектира - аз ти казвам наркоманите са опасни хора, много ги мразя!

102
06-21-2013, 07:13
Всеки знае, че в гърба се бие рибено масло, естествено преди това минава през някои процедури.

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:14
Колко е LD50 на Валидола???? спешно питам!

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:16
Всеки знае, че в гърба се бие рибено масло, естествено преди това минава през някои процедури.

Не знам, брат, аз знам, че като си го свариш с лимонтузу+дезоморфин и филтрираш и боценш в базиликата к'вото и да е не е никъв проблем...

102
06-21-2013, 07:17
Не издавай бе, сега всички ще изпитат тази радост от рибено масло в гърба.

LadyDi
06-21-2013, 07:19
Не знам с к'во се е боцкал да не съм била там??? Примерно тоя психопат дето тука в моя край му викаме Джонката-иглата и с водороден пероксид, спирд, перхидрол се инжектира - аз ти казвам наркоманите са опасни хора, много ги мразя!
Най-вече спирД.
http://media.tumblr.com/tumblr_ltsomig4fc1qmf6dp.gif

Не знам дали някъде ще намериш инфо за LD50 на валидола...

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:19
102, Младите хора имат право да са информирани, а то даже някои вместо дезо слагат сода.......
Аз и приятелят ми не бяхме информирани и виж до къде стигнахме!?




Колко е LD50 на Валидола???? спешно питам!

Много е спешно!

LadyDi
06-21-2013, 07:20
Сега ако ми кажеш, че след скандала ви се е нагълтал с валидол, веднага си пускам болничен за днес и се прибирам да си разплета чорапите...

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:21
ЛЕЙДИ ДИ, цял ден плача, затова има грешки, знам, че не е спирд - спирт се нарича, аз не съм наивна вече!
Не знам кво да правя, аз му казах че не искам да съм с него докато е такъв и той каза че ще изпие всички хапчета страх ме е много спешно е!

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:22
Не знам аз за валидола не намирам инфо, но мисля, че пак беше на "зелено" като бяхме заедно, щото такъв се хилеше като наркоман и пиеше каменица вреш и много ме е страх заради това. ;(

girlwithblueeyes
06-21-2013, 07:23
Ахаахах

LadyDi
06-21-2013, 07:24
Дръж се. Имам ти адреса, пращам линейка. Заведи ги при него.

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:24
Ако звънна в полицията и им кажа, че продава дали ще могат да отидат при него да знам, че е добре аз му знам адреса и всичко?

102
06-21-2013, 07:24
Гледай да не ги изпие в комбинация с оная лимонадената бира, че валидолът в комбинация с дори и капчица лимон има пагубни последствия....

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:27
Гледай да не ги изпие в комбинация с оная лимонадената бира, че валидолът в комбинация с дори и капчица лимон има пагубни последствия....

Леле човек сериозно ли? Това чак на майка го показах, защото съм много уплашена, какво можем да направим, тя мисли да звънне в някоя линейка нещо не знам страх ме е????

102
06-21-2013, 07:29
Линейка ?! Пожарната бе, девойко. Не си ли чувала, че трябва да приема течности при такива състояния....

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:29
ИСКАМ САМО ДА КАЖА НА ВСИЧКИ - ВИЖТЕ ДО КЪДЕ ВОДЯТ ТАЙФИТЕ С РАПАРИ И НАРКОЗАВИСИМОСТИТЕ, ЩЕ МЕ ВКАРА В ГРОБА ТОВА МОМЧЕ!

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:30
Линейка ?! Пожарната бе, девойко. Не си ли чувала, че трябва да приема течности при такива състояния....

Аз имам чувството, че ти се шегуваш с мен, а аз не съм човекът с който може да се шегуваш, брат ;) Сигурно и ти само се чудиш с к'во да се надрусаш и си миризлива джонка!

Chacho
06-21-2013, 07:31
"Той ме разтресе и се чувствам покъртена"

102
06-21-2013, 07:32
Разтреперах се, ама може и да е от Фервекса.... Не се чудя, имам си тука един Алказалцер и смятам да започна добре деня си.

LadyDi
06-21-2013, 07:35
Леталната доза валидол (боже, какви глупости ме накара да търся) е в диапазона от 50 до 500 мг/кг.
Ама ти си смятай колко трябва да изпие.

едит: абе я си прочети листовката: http://www.medicine.bg/public/listovka/33181d.pdf

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:38
Леталната доза валидол (боже, какви глупости ме накара да търся) е в диапазона от 50 до 500 мг/кг.
Ама ти си смятай колко трябва да изпие.

едит: абе я си прочети листовката: http://www.medicine.bg/public/listovka/33181d.pdf

ЛЕЙДИ ДИ, това колко ще рече той е 52 килограма и пие по 2 кутия/0,06 на ден, има ли опастност?

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:39
Разтреперах се, ама може и да е от Фервекса.... Не се чудя, имам си тука един Алказалцер и смятам да започна добре деня си.

Приятна ти свръхдоза и затвор, наркоманче! Е за това мразя наркомани стават цифрата апатични отрепки, за това и слушат рап или пънк! :) И само се кефят на чуждото нещастие.....

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:40
102, аз ти казах, че не съм човека да се шегуваш с мен, ще подам сигнал в МВР и ще пиша на мачока да ти искам айпито и ще подам жалба в прокуратура, майка ми ще свидетелства, тя винаги ме подкрепя не като наркоманските семейства ;)

girlwithblueeyes
06-21-2013, 07:42
Направо кажи на ФБР :D в отдел наркотици

LadyDi
06-21-2013, 07:43
Смятам като че ли да приключваме с тази тема, м?

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:45
Направо кажи на ФБР :D в отдел наркотици

Ходи си пий Валидола, от жена наркоманка по-грозна гледка няма и се хили такава като друсана :?
Ще се четете утре по весниците, лекенца мръсни! ;)

102
06-21-2013, 07:45
Ако щеш и в GREENpeace подай жалба, недосегаем съм. Ще кажа, че това е акаунта на майка ми и тя ще ме замести в затвора. През това време ще се друсам на воля. Всъщност направи го по-добре.

yakuza_
06-21-2013, 07:45
Чак сега :D ?

Chacho
06-21-2013, 07:46
Смятам като че ли да приключваме с тази тема, м?

Тя авторката май няма да се завръща и без тва.

Ivaaaaa
06-21-2013, 07:46
темата вече не е интересна :lol:
стига спамете

girlwithblueeyes
06-21-2013, 07:47
:lol: ми тееб като не те четат по вестниците кво да се прави

AngelAntichrist
06-21-2013, 07:48
Ако щеш и в GREENpeace подай жалба, недосегаем съм. Ще кажа, че това е акаунта на майка ми и тя ще ме замести в затвора. През това време ще се друсам на воля. Всъщност направи го по-добре.

Голям ли си покемон, бе смешник? Майка ти сигурно е дилърка гадна ще си гледаш снимките с белезници докато си в затвора в 24 часа, както и целия наркомански форум, мачока в момента ви издирва айпитата на всичките, бе! ;)
аз не съм човек да се ебаваш с него! не взимам дрога, все пак ;)

LadyDi
06-21-2013, 07:48
Чак сега :D ?

Интересно ми беше от какво е белега на гърба. Сега като знам, че е абсцес от боцкане с рибено масло, ми е по-спокойно.

LadyDi
06-21-2013, 07:49
Иии... завеса!

Благодаря на всички за участието.
Подозирам, че това няма да е последното изпълнение ;)