PDA

View Full Version : Рисунки върху чиновете



aSe7o
06-21-2013, 19:37
Дайте снимки на вашите рисунки от чиновете, стените, вратите в даскало, маси или тоалетни в заведения :)

Marrssi
06-21-2013, 20:09
Понеделник ще ти снимам и ще ти пратя ;)

sweetmony
06-21-2013, 20:15
Нашето училище е рисувателно и музикално и може да си представите за какво става въпрос .. Навсякъде има най-различни рисунки .. в тоалетните пък има решенията на всякакви задачи :D .. за съжаление сега съм във ваканция и няма да мога да снимам нашите творения .. :D

DukeSolinus
06-21-2013, 20:43
На нас след като ни ремонтираха изцяло училището никой нито е драскал по стените, нито по чиновете.

~The Smile~
06-22-2013, 13:14
Не съм рисувала нито върху чинове, нито върху стени и врати в училище. Веднъж някои момчета от нашия клас се бяха събрали с други от друг клас и вратите в тоалетните бяха одраскани с тагове... Друг път стената, някои столове и чинове бяха надраскани пак с тагове от същите момчета от класа ми, които бяха драскали и в тоалетните... И за наказание чистиха всичко "изрисувано" от самите тях. :lol:

mlakniwe
06-22-2013, 13:18
В университета има повече даже по масите, най-много има там където се кара Висша математика :D

sexa_na_kompleksa
06-22-2013, 13:58
На нас след като ни ремонтираха изцяло училището никой нито е драскал по стените, нито по чиновете.

И в моето училище така стана, и според мен това е по-добрия вариант. Ако някой иска да рисува и пише, да си вземе лист.

anonymous895156
06-22-2013, 14:06
Винаги са ме дразнели тъпоглавците, които драскат по стените и чиновете в училище :mad:

Your.Passion
06-22-2013, 14:10
Наште чинове са много стари и целите са издраскани.Един чин целият е в лакове нарисуван.Друг само с псувни.Трети с всички футболист съществували някога в историята на футбола :lol: и т.н .. Ако тръгна да снимам ....

SladkaZagadka
06-23-2013, 08:26
Не намирам смисъл в тези рисунки, ако искаш да изразиш мислите си, има далеч по-удачни места. А и то какви мисли - по вратата на тоалетната " Моника е гей" . Така както пазим у нас стените, така ще е и в училище

~The Smile~
06-23-2013, 12:00
Винаги са ме дразнели тъпоглавците, които драскат по стените и чиновете в училище :mad:

Мен също... да видиш някои момчета от класа ми как са издраскали някои столове... :x На всичкото отгоре и с перманентна боя, предназначена за тагове...

bulgvarr
06-23-2013, 14:38
Винаги са ме дразнели тъпоглавците, които драскат по стените и чиновете в училище :mad:
Подкрепям. Не разбирам какъв кеф може да изпиташ от това, че си надраскал нещо с маркер??

tireheb
06-23-2013, 15:06
най-великото писание е на вратата на един от кенефите на 2рия етаж в ректората на СУ, гласящо "СЕРЕМ ПРАВ, НА МАЙКА СИ ЛЕЛЯ ВИКАМ"

the sniper guy
06-23-2013, 15:18
Мен също... да видиш някои момчета от класа ми как са издраскали някои столове... :x На всичкото отгоре и с перманентна боя, предназначена за тагове...

За тагове не се използва перманентна боя

lyuba991
06-23-2013, 16:28
В моето училище тоалетните на нашия етаж са целите в шедьоври :D :D :D Не мога обаче да ги пратя, защото съм във ваканция.

anincety.we
06-23-2013, 19:16
Мен хипер много ме дразнят такива рисунки... Хората си чистят, редят плочки, мажат с блажна боя, толкова се грижат да е поддържано и чисто, да е ново... /поне повечето училища, де/... и те накрая всичко съсипват... има толкова места, където могат да рисуват... Ако на мен ми се дорисува например като ми е скучно в някой час, винаги на последните листове в тетрадките си излагам творчеството :D

~The Smile~
06-23-2013, 19:55
Мен хипер много ме дразнят такива рисунки... Хората си чистят, редят плочки, мажат с блажна боя, толкова се грижат да е поддържано и чисто, да е ново... /поне повечето училища, де/... и те накрая всичко съсипват... има толкова места, където могат да рисуват... Ако на мен ми се дорисува например като ми е скучно в някой час, винаги на последните листове в тетрадките си излагам творчеството :D

Нали? Ама на другите какво им дреме, нека съсипват чуждия труд, нали не е тяхно...

sweetmony
06-23-2013, 19:59
В едно училище в града ми са питали учениците какво искат да променят и те са искали графити :D и сега вътре в училището на 3 етаж има много графити, но са много добре направени ..

tori
06-23-2013, 20:24
Хубаво е да има стена за рисуване. Някакво творчество, цитати от книги, стихове. Творчество, наше или чуждо въобще. Ама таговете са тъпотии. Имената на глупците висят по стените.

seek&destroy
06-23-2013, 21:52
Много мразим такива селски прояви. Хората са ти сложили нов чин, нов стол, квото и да е, еми пази го бе, пази го на теб да ти е готино и комфортно. Изобщо не схващам къде е смисъла. Не е ли по-добре да ти е чистичко, новичко, отколкото да гледаш некви драсканици?!

Nakadah
06-24-2013, 09:14
ЕБАТИ ПРОСТАЩИНАТА Е ДА РИСУВАШ ПО ЧИНОВЕТЕ, СТЕНИТЕ, СТОЛОВЕТЕ И ТН В УЧИЛИЩЕ! ЖАЛКО Е, ЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА БЪДЕТЕ КРИМИНАЛНО ПРОЯВЕНИ ЗА ВАНДАЛЩИНА ЗАРАДИ ТОВА!!!

и моля ви игнорирайте факта, че всичко това в училище е купено с таксите от заплатите на родителите ви и колкото повече чупите толкова по-малко ще имате и следователно дори не трябва да се оплаквате за това на какво жалко ниво е образователната система в България.