PDA

View Full Version : Nujda ot drehi...



Prosto_Tq
06-22-2013, 11:19
Zdraveite!!!:):):) Pochti na 18 sum... na esen shte sum posledna godina v uchilishte :) Problemut, koito iskam da spodelq s vas e sledniqt.. ot kakto se pomnq v uchilishte vinagi sa mi se podigravali i sa me komentirali, che ne se oblicham hubavo, nqmam hubavi drehi i chesto xodq s edni i sushti.. imam oshte 2 sestri i jiveem samo s maika ni i tq nqma vuzmojnost da ni osigurqva novi drehi chesto.. mnogo puti se e sluchvalo nqkoq neina priqtelka da ni podarqva drehi ot neinite deca.. iskam da pomolq nqkoi ot tuk s dobro surce, koito moje da mi pomogne - da podari svoi drehi, koito ne nosi... shte sum bezkraino blagodarna :)

just_a_girl2007
06-22-2013, 11:39
виж си лс-то.

hristo99
06-22-2013, 19:36
Извинявай много, но не е ли жалко така да просиш като циганка?

nyxu
06-22-2013, 20:10
Преди време пак беше пускала такава тема и до колкото си спомням доста хора ти пратиха дрехи.. странно

anonymous895156
06-22-2013, 20:19
После си ги пускат в магазините "Дрехи втора ръка", това са скалъпени истории.

anonymous708973
06-22-2013, 20:24
Извинявай много, но не е ли жалко така да просиш като циганка?

Лапенцата 99-ти набор да си затварят устите.

anonymous895156
06-22-2013, 20:28
Лапенцата 99-ти набор да си затварят устите.

оо, извинявай, обаче не е ли всеки аспект на историята възможно най-тъжният?
Фейк.
// по никакъв начин не искам да обидя хората в това положение, но тук определено нещо не е наред

DisappointedDreamer
06-22-2013, 21:07
Извинявай много, но не е ли жалко така да просиш като циганка?

Когато ти се намериш в същото положение, тогава ми говори какво е жалко и какво не е.

Пикльо загубен.

anonymous929647
06-23-2013, 08:41
После си ги пускат в магазините "Дрехи втора ръка", това са скалъпени истории.

+1 ... Има и такива хора, които нямат какво да облекат, но тази определено не е от тях. Майка им нямала пари да им купува дрехи, а за компютър и интернет - има?!?! Странно, а? Плюс това, повечето деца, които са по-бедни, са и по-възпитани. Вижте, че е писала на латиница! Цялата история е измама, сигурно само, за да спечели пари!!!

~The Smile~
06-23-2013, 11:46
После си ги пускат в магазините "Дрехи втора ръка", това са скалъпени истории.

+1

~The Smile~
06-23-2013, 11:51
Ще ме е срам, ако така търся дрехи от непознати, при това в интернета... Казваш, че си на 18. Лятото не може ли да си потърсиш почасова работа, да си заделиш пари и да отидеш да си купиш, отколкото да търсиш от хора в интернет?

~The Smile~
06-23-2013, 11:52
Лапенцата 99-ти набор да си затварят устите.

А, недей така! hristo99 има право.

~The Smile~
06-23-2013, 11:57
+1 ... Има и такива хора, които нямат какво да облекат, но тази определено не е от тях. Майка им нямала пари да им купува дрехи, а за компютър и интернет - има?!?! Странно, а? Плюс това, повечето деца, които са по-бедни, са и по-възпитани. Вижте, че е писала на латиница! Цялата история е измама, сигурно само, за да спечели пари!!!

Да, плюс това такива хора, които нямат достатъчно пари, за да си купят дрехи, са и скромни, но това момиче не е такова... Твърде жалко ми се струва, за да иска дрехи от другите... :(
Дано темата да е лъжа, защото не е никак хубаво така да се преструваш.

~The Smile~
06-23-2013, 12:08
Забравих да кажа да си кирилизираш темата, защото ще ти я затворят.

hristo99
06-23-2013, 12:52
Лапенцата 99-ти набор да си затварят устите.

Ти пък да не си нещо повече от мен, че да ми правиш забележки?


Когато ти се намериш в същото положение, тогава ми говори какво е жалко и какво не е.

Пикльо загубен.

Какво положение? Момичето си има дрехи, има си компютър, да не е някое сираче от Африка, че да проси?

DisappointedDreamer
06-23-2013, 13:01
Ти пък да не си нещо повече от мен, че да ми правиш забележки?



Какво положение? Момичето си има дрехи, има си компютър, да не е някое сираче от Африка, че да проси?

Не виждаш ли какъв си дрисльо, бе. Вчера си излязъл от детската градина.

А, значи, можеш да просиш единствено, ако си сирак и си от Африка, а?

Бедността в различните страни е различна. В Африка нямат дом, храна, компютър и дрехи, окей. Авторката може да има всичките, но да не може да си позволи нови. Тя за Африка не е бедна, но в Европа - е.

Пак ти го казвам - когато се намериш в същата ситуация (нямащ пари за нищо), тогава ми кажи, че тя проси като "циганка".

hristo99
06-23-2013, 13:11
Гледай как нарочно се правиш, че си ме разбрала грешно и увърташ думите ми. МОМИЧЕТО СИ ИМА ДРЕХИ!!! И престани да обиждаш, какъв ти е проблемът? На тебе никой нищо не ти е казал, а почваш да ме обиждаш. Ако става дума за балът и и за бална рокля, да беше написала така, но тя казва, че има дрехи за училище, всекидневни и т.н., но иска други. Защо ме нападате така все едно съм престъпник? Що за простаци сте!?

bulgvarr
06-23-2013, 14:35
Остави я, въпросната госпожица няма с какво друго да парадира, освен с възрастта си, въпреки че подозирам че е на току-що навършени 16 и си мисли, че е хванала Господ за шлифера.

DisappointedDreamer
06-23-2013, 14:50
но тя казва, че има дрехи за училище, всекидневни и т.н., но иска други. Защо ме нападате така все едно съм престъпник? Що за простаци сте!?

Да ти е минавало през ума, че може би дрехите, които носи са скъсани/износени/малки?

По-лошо си от престъпник.

Не съм на "туко-що навършени 16" нито пък си мисля, че съм хванала Господ за члена. Скочихте на момичето без изобщо да се замисляте; обвинихте я, че проси като циканка, макар истината да е далеч друга. То иска просто различни дрешки, за да не и се подиграват в даскало. Какво лошо има в това?! Но не... Нали има дрехи на гърба си, би трябвало да се засрами, заради сираците в Африка. Като че ли е поискала Айфон 5-ца. Апф.

Приключвам тук. Надявам се авторката да намери каквото търси.

anonymous895156
06-23-2013, 15:22
Остави я, въпросната госпожица няма с какво друго да парадира, освен с възрастта си, въпреки че подозирам че е на току-що навършени 16 и си мисли, че е хванала Господ за шлифера.

Прав си, подобни хора просто нямат с какво да се самоизтъкват и започват да говорят за възрастта си. Тъжно :(

Prosto_Tq
06-23-2013, 15:54
Izvinqvai, no tova ne e vqrno !!! Do sega ne sum puskala temi nikakvi... vchera se registrirax...

Prosto_Tq
06-23-2013, 15:56
ot edna priqtelka polzvam internet i kompiutara i......

nyxu
06-23-2013, 15:59
Ти можеш да се регистрираш и 20 пъти :) Както и да е, не ми се спори. Но преди време имаше такава тема, до колкото си спомням "ситуациите" ви съвпадат и доста хора помогнаха на онова момиче /щом твърдиш, че не си ти/

Prosto_Tq
06-23-2013, 16:06
da otochnq..jiveq s edin roditel (maika mi) imam sestra na 3 godini.. i sestra bolna ot diabet, za neq otivat golqma chast ot parite, koito maika mi izkarva i dori ne stigat..ne si kupuvam novi drehi i ako si kupq shte sa neshto za 10tina leva i to po 1-2 puti v godinata.. v momenta imam edni edinstveni obuvki - maratonki.. v uchilishte postqnno me komentirat che se oblicham s pochti edni i sushti ..parcali vseki den... omruznalo mi e.. tova mnogo mi teji i na uchilishte nqmam jelanie da xodq.. napisax tazi tema, prosto da pomolq nqkoi, koito ima vuzmojnost da mi podari nqkakvi drehi, koito ne mu vlizat v upotreba.. ne znam zashto tolkova me napadate, za koeto...

Prosto_Tq
06-23-2013, 16:07
za purvi put pisha tuk.. vuzmojno e i drugo momiche bilo v moeto polojenie.. vsushnost znam i sum sigurna, che decata v moeto polojenie sa mnogo ... za jalost

Sh@d0w
06-23-2013, 16:22
Писането на кирилица е задължително.