PDA

View Full Version : Olia



Elsawmetoo
06-22-2013, 13:45
Здравейте! Интересувам се от боята за коса Olia. Ако някой я е пробвал ще съм му много благодарна ако даде мнение. :)

girl91
06-22-2013, 13:51
Не съм я ползвала, но в друг форум не бяха доволни от тази боя.

tonssy
06-22-2013, 16:21
И аз ще чакам още мнения, защото съм решила другата седмица да се боядисвам с нея.

SomeRandomNerd
06-22-2013, 16:35
В темата за косата няколко момичета, които са си боядисвали косата са писали мнения.

YSMF
06-22-2013, 19:11
Пях писала във всичко за косата: една приятелка се боядиса с 9ка, никакво изсветляване на корените не получи, само започнаха да ѝ се омазняват по - бързо. Каза, че един престиж от 3 лева ѝ вършел по - голяма работа

Elsawmetoo
06-24-2013, 05:43
Е то ако ти изсветлява косата трябва да има амоняк или нещо друго с кисела основа. До тук ме зарадва с това. А цвета наситен ли е и колко време горе-долу ще си седи?

Mia-92
06-24-2013, 06:42
Аз се боядисах преди 1 седмица с 7.0, доволна съм, цветът стана същият. Не си чувствам косата изтущена. Това което забелязвам е , че сега има повече обем, по - бавно се омазнява и се реше изключително лесно. Моята коса е до кръста и никога не съм успявала да я среша :D , за следващото боядисване съм си взела Syoss oleo intensse 7 - 10, тъй като искам още малко да я изсветля , а и да пробвам и друга боя :)
Успех. И сп0одели как е минало боядисването, доволна ли си :р

tonssy
06-24-2013, 07:14
Вчера си купих 9.0
Ще се боядисвам най-вероятно в неделя и след това ще споделя впечатленията ми :Д

Ivaaaaa
06-24-2013, 08:40
трябваше нея да взема колебаех се и избрах тази Делукс на Палете
не я купувайте НИКОГА
косата ми стана много изтощена и не се получи изобщо цвета, който исках и тя стана още по-наситено черна
ще следя темата

katalia3
06-24-2013, 09:54
Az sam izpolzvala tazi boq, moqta beshe soft black,nomera beshe 2.0 mislq. Mnogo mi haresa, poluchi se mnogo nasiten i estestven cvqt, mnogo tamno kafqvo,shokoladovo, blizo do cherno. Ne mi iztoshti kosata i balsama beshe strahoten. Zapochna da pada sled tretata sedmica nqkade, no pri men e normalno tai kato ne se boqdisvam poprincip, a iskah da si osveja cveta s malko po tamen , a i si pravq maski koito sam sigurna che otmivat boqta. Dovolna bqh i dori sega planiram pak da se boqdisam sas sashtata :) Iskam da kaja che az jiveq vav London i za men pone sam zabelqzala che kachestvoto na tazi boq tuk moje da e mnogo po dobro, ot kachestvoto na sashtata boq vav Balgariq. I ne sam za boi za kosi, no kakto i da e.
Izvinqvam se che ne pisha na kirilica, no vav momenta nqmam vazmojnost

Elsawmetoo
06-25-2013, 08:44
Много благодаря за мненията :) Мисля сега лятото да си купя тъмно лилавата. Няма да си правя цялата коса ще си боядисам само един кичур така го реших. Прекалено много си харесвам косата и цвета й, че да я съсипвам :D Надявам се да се получи :)

tonssy
07-01-2013, 13:37
Днес се боядисах с 9.0
Хвана ме най-много в корените и сега те се отличават от останалата ми коса. Тя също изсветля, но не е с цвета на корените.
Яд ме е малко, ама другата седмица ще си боядисам пак цялата коса (без корените). Полученият цвят почти си отговаря на този на картинката (при положение, че естественият ми е подобен на този: http://www.hairextensionbg.com/bg/images/big/clip-in-hair-extensions-18-inch-45cm-straight-color-6-light-brown-large.jpg , лявата част)

just_smile_to_me
07-01-2013, 17:45
И аз не съм чувала много добри отзиви за Olia, особено от една приятелка, която жестоко съжали, че си я е взела вместо тази, която зи използва обикновенно.

katalia3
07-01-2013, 21:44
Днес се боядисах с 9.0
Хвана ме най-много в корените и сега те се отличават от останалата ми коса. Тя също изсветля, но не е с цвета на корените.
Яд ме е малко, ама другата седмица ще си боядисам пак цялата коса (без корените). Полученият цвят почти си отговаря на този на картинката (при положение, че естественият ми е подобен на този: http://www.hairextensionbg.com/bg/images/big/clip-in-hair-extensions-18-inch-45cm-straight-color-6-light-brown-large.jpg , лявата част)

Здравей, не очаквай ако косата ти е по тъмна от цвета с който си се боядисала или си я боядисвала преди с по тъмен, да хване боята и да стане по светла. Разбира се че хваща в корените, защото това ти е новата косичка която не е била третирана. Може би както казваш, като я боядисаш още веднъж, може и цвета да стане по добър, но все пак това е боя без амоняк. :) И между другото този цвят е много хубав :)

tonssy
07-02-2013, 06:54
Здравей, не очаквай ако косата ти е по тъмна от цвета с който си се боядисала или си я боядисвала преди с по тъмен, да хване боята и да стане по светла. Разбира се че хваща в корените, защото това ти е новата косичка която не е била третирана. Може би както казваш, като я боядисаш още веднъж, може и цвета да стане по добър, но все пак това е боя без амоняк. :) И между другото този цвят е много хубав :)

Досега не съм се боядисвала, но както казах- косата ми цялостно изсветля, което ми дава надежда :D Така че се надявам вторият път да хване съвсем.

ShtrudeL
07-02-2013, 10:04
Аз съм доволна от гледна точка на това, че цвета стана много хубав (яркото червено) и не я чувствам изтощена, както с другите бои.. НО.. мисля че пада много бързо и изобщо не е трайна (а съм се боядисвала до сега все с безамонячни, които са издържали много повече)

brutaLxxbunny
07-02-2013, 11:50
Аз също се боядисах на скоро с тази боя, червеното. Доволна съм - косата не е изтощена, но за трайност още не мога да кажа.
Щрудел, кои безамонячни бои би препоръчала? За червен цвят.