PDA

View Full Version : Какво е това? Любов или Не?!



rascal_
06-22-2013, 15:04
Здравейте.
Значи работата е следната.
С моето момиче сме 3 месеца заедно, тя на 16 а аз на 19. Най-дългата ми връзка до преди 3 месеца ми беше 1 месец и половина никога не съм обичал дългите и сериозните връзки. Преди нея последното ми гадже беше преди 1 година и реших че няма смисъл постоянно кат неква '' курва'' да сменям кат носни кърпички и само да гледам да чукам.
Та, това момиче ме промени изцяло но аз направих някой много големи грешки, допуснахме в връзката неща като '' паролите на фб да си ги знаем'' , '' всеки ден разговори по телефона като ненормалници'', '' постоянно заедно където и да е било'' и '' дишане по шията денонощно, кой какво правил кой къде бил''. Та тва почна 1 месец след като почна връзката ни и на втория месец и казах да скъсаме с идеята че ще съм по-добре ако я няма и съм ''свободен''. Но не станха нещата, все да ми липсва и пак се сдобрихме с идеята че ще поправим грешките във връзката, след това минаха 2/3 седмици и почнаха да ми говорят близки каква била тя, какво е правила и тн и че не е за мен да е оставя, и аз отидох на техния разговор и пак и казах да скъсаме и пак същата история. Сега сме добре но въпреки че тя се усмихва и е много добре и заплака когато последния път отидох да и се извиня и да и кажа че искам да съм с нея усещам че е наранена. Не можем да сме заедно у тях или у нас за това вървим в едно хотелче скромничко понякога. Понеделник пак ще идим защото след 1 седмица заминавам за чужбина за 2 месеца, и мислех да влезнем , да и кажа че имам работа за 5/10 мин да ида да взема мечето ( тези големите от 1 метър и нещо) и да ида там с него да и го подаря и след това да правим любов. Но има още 3/4 дена след това да съм с нея и искам да е изненадвам всеки ден с нещо ново преди да си тръгна. И искам предложения, на кино ли да отидем?! ддз просто дайте некви предложения. Нямам все още кола за това не мога да е карам никаде :/
И още нещо което забравих къде да го вмъкна в това всичко.
какво мислите любов ли е? Никога не съм се чувствал толкова щастлив с никво момиче, тя ме кара да се чувствам друг човек и най-важното момиче за мен колкото и глупаво да звучи плакъл съм за нея, за първ път през живота ми за момиче . :/ ( съжелявам че го направих, ( за ''коравите мъже'' го казвам))
Малко е 3 месеца за вас, но за мен е много при положение че никога не съм имал такава връзка.
Мерси за вниманието.

Smrazqvashta
06-22-2013, 15:16
Отне ми неистови усилия, докато ти прочета обсипаният с грешки пост, но все пак го прочетох!

Дали е любов, ти трябва най-добре да знаеш, но е нещо ново за теб, заради това и ти се струва толкова сладко. Мнението ми обаче е, че ако продължаваш да прекратяваш отношенията Ви без ясна и конкретна причина скоро ще си отново сам "КАТ НЕКВА КУРВА", както се изрази ти.

lyuba991
06-23-2013, 07:16
Първо нараняваш момичето, като прекратяваш връзката ви, а после искаш да я изненадаш! Трябва мнооооооого да се постараеш - едно мече и едно кино няма да стигнат.

fenastz
06-23-2013, 07:52
Ти си повече жена от това момиче

In*The*Face
06-23-2013, 08:06
Ако беше истинска любов нямаше да си позволиш да нараниш момичето два пъти без истински доводи. Хората не бягат от връзка при първия проблем или пречка, а разговарят и се опитват да намерят решение заедно. Хубаво е, че смяташ, че тя те променя към по-добро, но за тази цел и ти трябва да положиш сериозни усилия. Иначе адмирации за идята за изненада и подарък, но според мен това момиче заслужава и честност. Трябва да й обясниш какво значи за теб и да й кажеш, че си осъзнал какъв пълен идиот си бил. Но само, ако наистина е така.

bilqnavod
06-23-2013, 12:37
Ти си повече жена от това момиче

+1

rascal_
06-23-2013, 13:02
Ти си повече жена от това момиче

Можеше да го спестиш ;) Аз ви казвам колко е важно това момиче за мен вие ми се правите на интересни, търся отговор в който да има идеи където ще ми помогнат по някакъв начин.
какъв съм или какво съм направил аз си знам.

Мерси за другите отговори. И да , осъзнавам какъв идиот съм бил, признавам си грешките когато аз съм виновния. Сега просто искам да съм с нея и да не е губя

Smrazqvashta
06-23-2013, 13:14
Как ти се правим на интересни? Ти ни казваш колко е важна за теб, а ПОКАЗА ли и колко е важна за теб? На думи вярват само малки, заблудени и наивни дрисли, които не знаят какво искат !!!!!!!

Просто се постаряй да няма трети път и това е. Общо взето няма как да поправиш стореното, целта сега е да не го повтаряш.

Take_That
06-26-2013, 18:32
Ако беше истинска любов нямаше да си позволиш да нараниш момичето два пъти без истински доводи. Хората не бягат от връзка при първия проблем или пречка, а разговарят и се опитват да намерят решение заедно. Хубаво е, че смяташ, че тя те променя към по-добро, но за тази цел и ти трябва да положиш сериозни усилия. Иначе адмирации за идята за изненада и подарък, но според мен това момиче заслужава и честност. Трябва да й обясниш какво значи за теб и да й кажеш, че си осъзнал какъв пълен идиот си бил. Но само, ако наистина е така.

+1

BlueFace
06-27-2013, 23:33
Аз пък си мисля, че курварската ти природа напира отвъртре и няма да издържите много дълго заедно. :)