PDA

View Full Version : Малко помощ?



WannaGetToKnowYa
06-22-2013, 18:41
Здравейте, аз съм момче на 15 години. Преди 2-3 месеца си харесах едно момиче от училището, където уча и аз. Тя е с една година по-малка от мен. С времето започнах да изпитвам чувства към нея и реших да се запозная. Първо се представих. Всичко мина както си е нормално. След 1-2 дни и писах по социалната мрежа и си писахме около 1 час. След известен период се опитвах да я заговарям в училище, но тя беше винаги с приятелки и някак си ми е неудобно. + това не ме отразява в социалната мрежа, защото като и пиша тя не ме отразява. Пише, че е прочетено, но не ми е отговорила. Нито съм досаден, нито съм направил нещо лошо, което да я отблъсква от мен. Проблема е, че аз не живея в града в който се намира училището и няма как лятото да отида до там за да се срещна с нея. Мисля в началото на новата учебна година да започна пак разговори, но поне до тогава да се познаваме малко повече, но как като не ме отразява в нета? Благодаря предварително на тези, които ще ми помогнат.

Smrazqvashta
06-22-2013, 18:53
Ако тя не те отразява най-вероятно не е заинтересована. А щом не е заинтересована, нито ние, нито ти можеш да направиш каквото и да е било повече.

In*The*Face
06-22-2013, 19:12
Най-добре спри да пишеш. Това, че ти не смяташ, че си досаден, не значи, че тя приема нещата по същия начин. След като не ти отговаря, а е прочела написаното от теб, това е ясен знак, че е по-добре да стопираш поне за известно време. Пък не се знае до следващата учебна година какво може да се случи.

lyuba991
06-23-2013, 07:11
Щом чете какво й пишеш, но не ти отговаря, значи не прочвява интерес. Няма смисъл да си губиш времето с нея :)

Take_That
06-25-2013, 14:36
Най-добре спри да пишеш. Това, че ти не смяташ, че си досаден, не значи, че тя приема нещата по същия начин. След като не ти отговаря, а е прочела написаното от теб, това е ясен знак, че е по-добре да стопираш поне за известно време. Пък не се знае до следващата учебна година какво може да се случи.

+1