PDA

View Full Version : Никотин в кръвта



RetardedGenius
06-22-2013, 22:31
Здравейте ! Въпросът ми е до колко време организма или по-точно урината и кръвта се пречистват от никотина ? Защото началото на август ще ми правят тестове и съм алергичен именно към него, а съм пушач. Въпреки че се ограничавам от пушенето все пак се притеснявам за това. Обикновено всяка година ходя при един доктор - алерголог и честно казано не знам какви тестове ми се правят, но все пак е открил миналата година (когато още не бях започнал да пуша цигари), че имам алергия именно към никотина в тютюна и от наркотиците главно. Моля ви, ако някой ще започне да ми изнася лекции колко вредно е пушенето, какво причинява и не знам си к'во.. не ме интересува. Запознат съм на тази тема и сам съм си избрал да пуша - все пак това е мой личен избор.

skok
06-23-2013, 16:08
Имаш алергия към никотин и пушиш? Иначе по въпроса едва ли до повече от 2-3 дена

In*The*Face
06-23-2013, 16:23
Хубаво е да спреш да пушиш около 2 седмици преди тестовете. За по-сигурни пии много вода, защото така ще ходиш по-често до тоалетната и ще се чистиш. Киселото мляко също помага.