PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет :(



mucinka95
06-23-2013, 09:37
Здравейте на всички ! Имам малък проблем ... добре де не е малък , а доста голям.. Става въпрос за моя приятел.Нещата при нас са много сложни , заедно сме от 2 години , но никога не съм подозирала че може да е такъв :( Под 'такъв' имам предвид : постоянно ме лъже , че си е в вкъщи , а всъщност все научавам от други че е бил с приятелите си, нямам нищо против да излиза с тях , но искам да ми казва , защото средата в която е попаднал е много тежка - наркотици , кражби-продажби , полиция , бой и всякви далавери ... Той им подражава . Едно от момчетата бие приятелката си .. ама не да и удари един шамар , ами я блъска в стените , рита я, бие я и какво ли още не . Моя приятел започна да прави същото с мен от около може би 1 година. Всеки път когато го хвана в лъжа , той все мен ме удря и ме псува все едно аз съм виновна .Много ми е гадно , защото в последно време той започна да го прави това и навън пред хората и всички гледат как ме удря .Никога няма да забравя една случка как той беше направо полудял и то за нещо , което пак той беше виновен ! Хвана ме и ме бутна силно и аз си ударих главата в ръба на бюрото ми , много ме заболя и ми потече кръв , но на него това не му направи впечатление после ме хвана и ме удари по гърба с един стоманен ланец , още имам белег ... Сега не сме заедно , скъсах го преди точно 3 месеца , но той абсолютно всеки ден ми звъни и ми говори как щял да ми счупи зъбите , ако ме видел с друг щял да ми отреже косата и всякви заплахи , а и постоянно ми натяква за момчета , с които съм била преди него .Той живее на 10 мин от мен и на 1-2 мин от мойто училище . Знае кога свършвам , кога съм в междучасие много често ме причаква след училище и до нас не спира да се гаври с мен, а дори и с моята приятелка! Той ме ревнува ужасно много от нея и мога да кажа че дори я мрази ! Както си отивах един ден с нея на училище , той ни причака и започна да ми вика защо съм ходела с нея и дори тръгна да и посяга !!! Но не я удари ...Не съм казала на родителите си , защото той заплашва че ще разкаже какви работи съм правила , а те наистина са много гадни и просто ако наще ги научат , няма да мога да ги погледна в очите!! Не съм била с него тогава , но той знае всичко . Сега наистина съжалявам за тези неща , защото съм била една малка ку*ветина . Признавам си го и съм винова за това ! Но това не значи че трябва да се гаври с мен и да едва ли не да съм на сила с него ,не мога да се отърва от него .. всеки път когато му кажа да ме остави на мира той ми отговаря със " Не става ! Не зависи от тебе , трябва и аз да го искам за да стане '' .... мислила съм да поддавам и жалба в полицията за тормоз и се изпуснах за това без да искам пред него и той ми каза ,че никой не може да го спре и като си поговора с полицията и той щял да си поговори с наще ...Сега се държи много по -добре , в последния 1 месец не ми се бута толкова , а сега дори ме пита дали искам да се видим и ако не искам няма проблем , а преди направо нямаше не искам идва до нас и започва да звъни докато не му се отвори !! Много добре се държи в момента . Принципно раздялата ми беше наистина много тежка , още ми е супер гадно и не мога да го преживея вече 3ти месец ! Много го обичам , а и със сигурност и той също , защото прибягва до крайности за да е с мен . Свикнала съм с него и искам да съм си с него .. 2 години не са никак малко и съм преживяла толкова много с него ... Дайте ми съвет моля ви .. не искам да преживявам пак този всичкия тормоз , той няма да се промени , но адцки много го обичам и просто не мога един ден без да го чуя :( .. Знам че не си струва да минавам през всичко това пак , защото има супер много момчета , но просто ми е много кофти и не знам дали да се върна при него или не , но не искам да съм без него ... :( .....

Благодаря , че прочетохте историйката ми , ще се радвам ако ме посъветвате какво да правя ..

LadyTerrible
06-23-2013, 11:24
Не,не,не....стигнах до момента с боя,ланците и тнт....съжалявам,че така,ама ти в ред ли си?! Тоя изверг те унижава,бие,тормози психически и физически,заплашва те,изнудва те....естествено,че не можеш да го преживееш пак тоя ужас.Изобщо не се забърквай повече с него,зарежи го да си беснее,по някое време ще му мине и ще те зареже.Ако,обаче,продължи в същия дух и даже пощурее още повече,казваш на вашите и да не ти пука.Те са хората,които те обичат най-много и могат да те защитят.Може да им стане кофти като научат някои неща,които си вършила,но за тях е най-важно да си в безопасност,а може и бившият ти нищо да не каже,само да си говори ,за да те сплаши,а може и вашите да не му повярват.Моите родители никога не биха повярвали на някакъв си квартален наркоман, вместо на мен.Има и друг вариант-идва лято,нямаш ли къде да заминеш? При роднини,на лагер? Да се разкараш от града за 1,2 месеца,като се върнеш сигурно ще са утихнали нещата,пък и ще си по-спокойна като си далече от него.

lyuba991
06-23-2013, 12:56
Наистина няма да си добре, ако пак се събереш с него, той не те заслужава, хубаво е, че рзбираш и своите грешки преди, затова той няма право да те изнудва, а като си поговори с вашите, след като си им казала, те е вярват на теб, а не на него и можеш просто да им кажеш, че лъже, не бива да те тормози така.

Take_That
06-25-2013, 13:55
Дори и много да го обичаш, нямаш бъдеще с този човек - той е психически нестабилен, на всичкото отгоре те е биел и то със злоба (не да е 1-2 шамара). Ти ще си голяма глупачка (извинявай, но....), ако се върнеш пак при него. Не стига, че ще стане на неговото, но и пак ще ти посяга, това го знам със сигурност! Той както те бие така, въобще хрумвало ли ти е, че някой ден може да стане по-зле и направо да си те убие от бой!? Казват, че един мъж удари ли веднъж една жена, това ще се повтори и потрети и т.н.Ако искаш да бъдеш бита и унижавана, давай, събери се пак с него, никой тук няма да може да те спре, животът е твой, но е прекалено кратък да се съобразяваме и да се оставяме да бъдем тормозени от някакви психопати. Аз ако бях на твое място бих подала жалба в полицията, колкото до това, което той ще каже на родителите ти - не му вярвай, това е чиста проба манипулация от негова страна.