PDA

View Full Version : Моля за съвет!



Jakub
06-23-2013, 09:52
Такаа... извинявам се, понеже съм сигурен, че има още стотици подобни теми. С приятелката ми сме заедно от два месеца и нещата вървяха прекрасно, но явно нищо хубаво не трае вечно. Преди няколко дни направих зверски гаф. От тогава нещата тръгнаха на зле - започна да се държи хладно, дори един път заговори и за раздяла. Напълно съм наясно, че няма как изведнъж нещата да се оправят, понеже доста я разочаровах и напълно осъзнавам, че съм виновен, но поне искам за момента да закрепя нещата, докато успея наистина да и докажа, че това няма да се повтори. Моля за съвет и без хейт ако е възможно.

DisappointedDreamer
06-23-2013, 09:58
Какъв беше този "зверcки гаф"?

Jakub
06-23-2013, 10:07
Ами през лятото тя работи в населено място близо до моя град и по-рядко се виждаме. Знаеше, че във въпросния ден ще ходя на концерт във един бар и беше решила да си вземе почивен ден и да ме изненада. И там идва гадната част. Тя ме завари там пиян като мотика, дори и започнах по едно време да повръщам, като по този начин доста я изложих пред познатите и. Но не това е главният проблем. Проблемът е, че след като дойде, аз не се спрях, а продължих да пия и като цяло не и обърнах никакво внимание, и бях супер неадекватен.

Smrazqvashta
06-23-2013, 10:43
Надали не е виждала и друг път пиян мъж, случва се. Ако това не ти е начин на живот, не са нужни всякакви драми и възмущения. Най-правилно за мен е просто да поговориш с нея за това.

Jakub
06-23-2013, 10:49
Говорихме вече и проблема не е в това, че съм бил пиян, а в това, че дори и след като дойде продължих да пия и не и обърнах почти никакво внимание.

LadyTerrible
06-23-2013, 11:14
Осъзнал си,че си сбъркал-това е добре.Ако не си алкохолик и не го правиш постоянно,не мисля,че е чаааак такъв сериозен проблем,но за приятелката ти явно е.Повече не трябва да го правиш,щом й е така неприятно.Бъди мил с нея,направи й някаква приятна изненада,извини й се пак,ако се наложи.Обаче,ако продължава да се прави на толкова обидена,просто я попитай дали иска да е с теб.Ако иска да е с теб,ще ти прости и ще те обича такъв,какъвто си,ако ли не-чао.

Jakub
06-23-2013, 11:56
Мерси много за съвета :)

Smrazqvashta
06-23-2013, 12:02
Явно нещо не е разбрала ситуацията. Проблема е точно в това, че си бил пиян. Продължил си да пиеш, защото си бил вече достатъчно залян, за да не осъзнаеш, че е необходимо да спреш и да и дадеш вниманието от което се нуждае.

muhtesemfan
06-23-2013, 12:06
Случва се да се напиеш,споко.Купи и един букет цветя и шоколад,особено от онези кутии на милка във формата на сърчице и я изненадай,знам че е банално,но повярвай ми ще и стане много хубаво.После пиши какво е станало :cool:

lyuba991
06-23-2013, 12:47
Ако държи на теб, ще ти прости :)

Jakub
06-23-2013, 13:14
Много благодаря за съветите. Мисля да се възползвам от тях иии да... ще споделя как е минало. Стискайте палци :)