PDA

View Full Version : СПЕШНО!! относно кандидатстването след 7ми клас



anincety.we
06-23-2013, 19:10
Konnichi wa... тоест - Hey-yo ppl, имам един проблем...
Утре, вдругиден някъде излизат резултатите от 1 кръг на класиране след 7ми клас /кандидатстване в гимназии/ и нали там като се записваш ти трябват документи.
Обачее гледам там някво отпускно трябва... ние понеже на 17ти отидохме да си подаваме желанията, тържеството за края на уч.год. го преместиха на 18ти, вторник... обаче нищо не са ни казали, останалите 100 7мокл. нищо още не знаят за тва... камо ли пък да ни ги дават тея отпускни... на 18ти класната ни раздаде там характер. и ни би шута... ся кво тряя да правим - не знам...

Едни викат, че отиваш до новото даскало, зимаш бележка, че там ще се записваш и отиваш в старото даскало и там я показваш и ти дават отпускно и тогава се записваш, други - че направо от старото вземаш отпускно и отиваш да се записваш.

Една фр дето миналата година кандидатства вика че един ден преди да се запише го е взела... а записването сиг ще почне от утре или вторник... не знам кво да права... ХЕЛП :c откъде да го взема тва чудо... просто не знам...

shusha
06-23-2013, 19:14
Едни викат, че отиваш до новото даскало, зимаш бележка, че там ще се записваш и отиваш в старото даскало и там я показваш и ти дават отпускно и тогава се записваш,
Така е :) в краен случай питай, че и аз не помня. В новото даскало ще ти кажат

Ramona
06-23-2013, 19:14
Я пак се опитай ?Какво точно искаш да намериш ?

anincety.we
06-23-2013, 19:18
Я пак се опитай ?Какво точно искаш да намериш ?

Пише си го пределно ясно, какво търся.

anincety.we
06-23-2013, 19:23
Отпускното е документ, който гласи, че си бил ученик на ... даскало /миналото ти/ и можеш да се запишеш в ново. Обаче вероятно от мерки за сигурност го дават чак като си на път да се записваш... И затва не отиваш в старото зимаш Отп. и се записваш в новото а най-вероятно както каза по-горе потребителката отиваш в новото искаш бележка за Отп. отиваш в старото и като я видат тогава ти го дават и тогава се записваш в новото

Проблема е, че не са ни дали такова, а вече е доста късно тепърва да ни го дават.

Ramona
06-23-2013, 19:31
Мисля, че ти отиваш да си го вземеш от старото училище, ако си доволен от резултатите от класирането.Тоест няма определен ден в който да ви ги дават отиваш и си го взимаш.Така мисля.