PDA

View Full Version : Един сайт, който набира популярност.



heartsdesire
06-23-2013, 19:51
Да, ask.fm - мястото, което (цитирам):''си избиват комплексите анонимни селски комплексари'' :D Какво мислите за сайта и имате ли регистрация там?

buddhaa
06-23-2013, 20:58
изгъзица на "новото" време

yakuza_
06-24-2013, 05:33
Какво общо има това с политиката ? Или и ти си решил/а да избиеш малко комплекси, защото никой не ти обръща внимание ?

anonymous708973
06-24-2013, 06:18
Малоумщина е.
Когато "хейтваш" някого, трябва да имаш топките да го правиш под собствения си никнейм и снимка. Иначе си е баш комплексарско.
Нали гледам, някви малоумни лапенца наливат сестра ми, защото не можела да каже "р".

Chacho
06-24-2013, 08:10
Какво общо има това с политиката ? Или и ти си решил/а да избиеш малко комплекси, защото никой не ти обръща внимание ?

Тва

Fisherman
06-24-2013, 08:46
Мисля,че няма смисъл в тоя сайт,просто сички са от овчо племе и за това си правят.От къв зор ше ме интересува анонимния,какво мнение има за мене?

И на всеки профил пише нещо за хейтърите,момичетата примерно ги канят на правят секс или ги разпитват за девствеността им по 100 на ден.
Не знам явно им харесва това отношение,да ги плюят а другата половина да искат секс.Много жалко ми се види.

И като знаеш,че там си избиват комплексита анонимните селски комплексари,защо имаш регистрация?

anonymous895156
06-24-2013, 09:17
А бе хора, аз съм запознат, сайтът е на следния принцип: курвите взаимно се обиждат анонимно, за да казват "ahaxya kompleksarrii :* _l_". Една моя позната много ревеше, че я нареждат анонимно. Казах й как да си забрани анонимните въпроси, ноо тя не го направи. Защо ли - защото никой няма да я пита нищо, като така ще загуби съмнителната си популярност.
Правят си профил, за да ИМ ЗАДАВАТ въпроси, а в описанието си пишат "Не ме интересуватее ;*". Смешки. А да не ви казвам колко се обиждат сами анонимно :lol:
иначе това няма нищо общо с раздел политика :mad:

Chacho
06-24-2013, 10:15
Защо просто не си го наречем aha.bg?

dark_girl
06-24-2013, 11:19
Голяма глупост е този сайт.Обаче там основно момичета имат регистрация,все пак момчетата не се занимават с такива интриги и глупости.Момичетата сме повече по тази част,хаха.

Smrazqvashta
06-24-2013, 11:21
Направо се почувствах, като хваната от гората, незнаеща за тези сайтове. :lol:

BTW.. Какви сайтове посещавате? Както го описвате, това ASK не си заслужава даже да "надзърнеш" в него.