PDA

View Full Version : паранормални явления :D



qwertty
06-24-2013, 08:53
Както се досещате от заглавието на темата, интересно ми е дали някой от вас е имал неестествени странни ситуации вкъщи, или пък е бил свидетел на паранормални явления (духове полтъргайсти и т.н.) ? Питам съвсем сериозно понеже съм доста скептично настроена към тези неща а, наскоро сестра ми сподели че, когато си е вкъщи има чувството че, някой я наблюдава. :D Аз разбира се и казах че си въобразява, да не се филмира излишно. Интересувам се от вашето мнение и виждане по въпроса :)

hristo99
06-24-2013, 09:13
Вечер имам чувството, че някой ме наблюдава, че е зад някоя врата, зад прозореца отвън или в гардероба и само като погледна натам ще видя нещо много страшно, което нищо няма да ми направи, само ще ме гледа и ще ми се усвихва зловещо. Или пък ще мина покрай огледалото и няма да видя образа си, или като мина покрай огледалото образът ми ще застане и ще ме убие, като примерно извади от някъде нож и го забоде и реално и в мен ще има забит нож :D (филмът огледала) или пък ще видя нещо страшно да стои зад мен, докато се взирам в огледалото. И аз ще си изкарам акъла, ще кажа на нашите, онова нещо ще изчезне, няма да ми повярват и ще ме заведат на психолог, а после на психиатър.

anonymous895156
06-24-2013, 09:22
Аз пък вечерно време се панирам, ако не са пуснати щорите :oops:

RainyMood
06-24-2013, 20:41
^ Намерихме начин да крийпваме dimitar., - крадем всички щори на Димитровград.


А аз веднъж видях НЛО.
Значи седя си на лаптопа една вечер и наближава 12:00. Изключвам го и отивам да погледна през прозореца. Виждам в небето някакви оранжевки светлинки, които бяха доста близо и се движеха бързо. В колона по една. Така минаха четири и после се зададе някаква зелена, само че аз вече бях супер уплашена, затворих прозореца и побягнах ужасено. :D

AngelAntichrist
06-24-2013, 21:12
Аз имам параноя заради злоупотреба с алкохол и наркотици от години. Помислете си добре върху въпроса и дали не намирате себе си в предното изречение.

Иначе имаше нещо, като оранжеви фенери/фарове в небето, много ниско за самолет, но много високо за нещо познато и механично. Другарчето ми ги видя също. Един човек спря с колата си, слезе и обсъждахме НЛО-тата, според него много скоро ще ни атакуват.

Summer..lov3
06-25-2013, 18:53
Случвало ми се е и вярвам в такива неща.Една вечер си говорихме с мама до късно , нещо не ни се спеше и стана вече 1 часа и си отидох в стаята да си лягам.Легнах си затворих си вратата , но нещо ми беше неспокойно и се въртях в леглото и изведнъж чувам някакви стъпки към моята стая и мама крещи "крадеец" и се отваря вратата ми аз почвам да викам и веднага се затвори и нямаше никой , беше ме страх да погледна , а и беше тъмно.Всички врати бяхме заключили преди да легнем както и прозорците бяха затворени и нямаше от къде да влезе човек , а и да влезе ние веднага станахме , а нямаше никой.Баща ми излезе вън претърсихме къщата и нямаше нищо...Беше ужасно......

ch0c0late44
06-25-2013, 19:39
Така става като прекалявате с филми на ужасите... 8-)

crazyfenka
10-07-2013, 18:06
Случвало ми се е и вярвам в такива неща.Една вечер си говорихме с мама до късно , нещо не ни се спеше и стана вече 1 часа и си отидох в стаята да си лягам.Легнах си затворих си вратата , но нещо ми беше неспокойно и се въртях в леглото и изведнъж чувам някакви стъпки към моята стая и мама крещи "крадеец" и се отваря вратата ми аз почвам да викам и веднага се затвори и нямаше никой , беше ме страх да погледна , а и беше тъмно.Всички врати бяхме заключили преди да легнем както и прозорците бяха затворени и нямаше от къде да влезе човек , а и да влезе ние веднага станахме , а нямаше никой.Баща ми излезе вън претърсихме къщата и нямаше нищо...Беше ужасно......

Ами възможно е и да е дух щом и майка ти е искрещяла :( :D

baby_baby
10-07-2013, 18:20
Така става като прекалявате с филми на ужасите... 8-)

И аз така мисля

heartlesandfreaky
10-07-2013, 18:40
На мен паранормалните явления са ми най-големия страх май :D Вечно си мисля, че някой ме гледа.. Днес сутринта като излизах за училище лампата във входа изгасна и супер много се стресирах :D Ударих един спринт и излетях с все вратата навън. Все имам чувството, че някой ще изскочи от тъмното и ще ми направи нещо. :/

qhnalametlata
10-08-2013, 09:52
Така става като прекалявате с филми на ужасите... 8-)
+1

Споко, всичко е от квантовия преход и заличаване на границата между измеренията ;)

muhatacece
10-08-2013, 11:09
http://i500.listal.com/image/5467337/500full.jpg внимавай, когато се гледаш в огледалото :)
А по темата, един път викахме дама пика със сестрата и нищо не стана, ама като се легнахме климатика почна да трака ... доста страшничко :S

NissaN
10-08-2013, 11:14
Вчера видях призрак и се уплаших,но после осъзнах,че трябва да спра тревата.

mrankoniiii
10-08-2013, 17:59
Случвало ми се е и вярвам в такива неща.Една вечер си говорихме с мама до късно , нещо не ни се спеше и стана вече 1 часа и си отидох в стаята да си лягам.Легнах си затворих си вратата , но нещо ми беше неспокойно и се въртях в леглото и изведнъж чувам някакви стъпки към моята стая и мама крещи "крадеец" и се отваря вратата ми аз почвам да викам и веднага се затвори и нямаше никой , беше ме страх да погледна , а и беше тъмно.Всички врати бяхме заключили преди да легнем както и прозорците бяха затворени и нямаше от къде да влезе човек , а и да влезе ние веднага станахме , а нямаше никой.Баща ми излезе вън претърсихме къщата и нямаше нищо...Беше ужасно......

Може и да е било крадец , имам позната на която и влизат в 3 часа в апартамента на 5 етаж , вратата е заключена . Но бутат нещо и се вдига голям шум тя става и в тъмното се сбъскват , но крадеца успява да се измъкне .

mrankoniiii
10-08-2013, 18:04
Бяхме сме събрали на един рожден ден и решихме да викаме дама пика . Викахме , викахме и нищо не стана и решихме да правим нещо друго когато излязохме от банята , когато излязохме всички прозорци бяха отворени беше си зловещо .