PDA

View Full Version : Перфектен.



normalisboring
06-24-2013, 08:53
Здравейте!
Искам да напишете своите представи,за перфектна жена и перфектен мъж.Не само на външен вид,но и по характер.
Разбира се перфектните хора не съществуват,но във вашите представи те какви са ?

Е,вие сте. :)

TheBlackPanther
06-24-2013, 09:53
Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него :D

fenka_bmw
06-24-2013, 10:12
Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него :D

Хахаха, +1

Josefinne
06-24-2013, 10:56
Перфектни чак... Не мисля , че има. Има красиви, има добри... Но в какъв ще се влюбиш донякъде си е и игра на късмет.
Що се отнася до външния вид, аз за себе си съм забелязала, че харесвам мъже ( впрочем и жени на външен вид) с прави и дълги вежди. Такъв тип http://img1.nairaland.com/attachments/808672_eyebrow-piercing-men_jpeg07d6109f27ec95d2b8fe925bb459950b .
Харесват ми мъже със сини очи. Също мъже около 1.80-1.85 (не че по-високите не са хубави, но аз съм нисичка ... :) ). Друго... Обичам хубаво оформени устни с леко завит нагоре ръб. Все едно са винаги усмихнати. Яко е да се целуваш с момче/мъж с по-плътни устни, не съвсем тънки (липсващи), но не и като Анджелина Джоли все пак. Да не пропусна, че носът не трябва да е несъразмерно голям, не си падам много по мъжи с "римски" носове и щръкнали настрани уши. Всичко трябва да си е много добре съчетано и съразмерно, разбира се. Що се отнася до тялото - разбира се е яко мъжът да има добре изваяни мускули и хубаво, хармонично тяло, но не ми е някаква фикс идея. Като цяло според мен по-яки са мъжете с по-светла кожа, в сравнение с тези с поо-тъмна кожа. Предпочитам мъже с по-светли коси пред тези с тъмна, но мисля че най-много ме привлича хубавата здрава и дори бих казала - чуплива (или на едри къдрици) коса.
Що се отнася до характерни особености - на първо място не се кефя на агресивни, арогантни мъже; мъже със собственическо чувство спрямо жените; метросексуални; маниаци на тема ред и чистота; теоретици, акедимици (предпочитам хора - практици); твърде немарливи и смотани; с ниско самочувствие, но и с твърде високо; кръшкачи; мъже, които си мислят и налагат стереотипа, че мястото на жената е в кухнята, а нейната роля в живота - да ражда и да си отваря краката (не знаете колко много има все още); страхливци.
Разбира се бих се радвала на мъж, който знае как да прави романтични жестове, комплименти, който да ми обръща много внимание и да има желание да прекарваме време заедно и взаимно да си споделяме тревогите, желанията, мечтите и т.н. Не бих се кефила на връзка от разстояние, така че ако мога да определя географската близост като качество, то нека да е в задължителните. Също така този мъж трябва да е готов да се обвърже. Не говоря да се оженим на втората среща, но да имаме сериозна връзка, която след известен брой години, когато имаме желанието и възможността, да доведе до това. Мъжът трябва да бъде уверен - както в себе си, така и в мен, така че ревностните сцени да не са му в репертоара. Да не се сърди. Сърденето е детска работа. Като има проблем, да идва да го изясняваме. Да не се притеснява да ми споделя проблемите си.
Въобще подобните разсъждение могат да продължават до безкрай.

И преди някой да е казал " ето колко много изисквания за мъжете, пък за жените само се иска да имат готин задник и да носят бира" , бих казала на този някой да си замълчи, защото към жените има толкова изисквания, които на всичко отгоре взаимно се изключват, че на човек направо би му станало лошо...

PeaceOfMe
06-24-2013, 11:56
Аз имам малко по-странен вкус. Попринцип гледам за нещо запомнящо се. Смисъл, обичам човека да има недостатък, койго го прави толкова по-чаровен. Не ми пречи да е с по-голям нос, щръкнали уши, бемки, разстояние м/у зъбите... разбира се в нормите. Например, когато гледам Fashion Tv моделите, които са типично перфектни не мога да ги запомня, докато тези с малките недостатъчета винаги ми правят впечатление.
Харесвам висооооки момчета, слаби и с рошава коса. :D Обожавам такива, които имат стил и знаят как да се обличат. Също така момчета в сако. <3
За мен "перфектното" момиче е слаба и с дълги крака, висока, с дъъълга коса, руса или кестенява. Стилът също е много важен за мен, не да си купува скъпи дрехи, а дори от евтините да може да направи нещо хубаво.

http://mindsparklemag.com/public/fashion/2013041329.jpg
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTDZRqmIlZyG0eONW7mBAuP3ktsHHg6b IbHsNh0BIzgegX3XraJ
Обожавам ги и двете. <3

.Wonder
06-24-2013, 12:01
Нямам идеал за перфектния човек, но като цяло има неща, които оценявам и харесвам.
Харесвам хора, които не са груби. Харесвам хора, които умеят да се забавляват и подхвърлят шеги непрекъснато. Харесвам различното и непринуденото, заучени реплики и действия не са по моя вкус. Не харесвам поведение тип "Мога да имам всяко момче/момиче, което пожелая" или хора, които псуват прекомерно. За външен вид нямам претенции, не се впечатлявам от външност.

Your.Passion
06-24-2013, 12:22
Нямам идеал за перфектния човек, но като цяло има неща, които оценявам и харесвам.
Харесвам хора, които не са груби. Харесвам хора, които умеят да се забавляват и подхвърлят шеги непрекъснато. Харесвам различното и непринуденото, заучени реплики и действия не са по моя вкус. Не харесвам поведение тип "Мога да имам всяко момче/момиче, което пожелая" или хора, които псуват прекомерно. За външен вид нямам претенции, не се впечатлявам от външност.

ДА!!!
А за външния вид ще пиша после. 8-)

tonssy
06-24-2013, 12:43
Доста капризна съм всъщност 8-)

Ако имам време после/утре ще напиша по-подробно мнение :D

sunrisee6
06-24-2013, 16:23
От към външен вид:
за жена - Адриана Лима ми е идеал и за лице, и за тяло.

за мъж, ако трябва да си избирам - висок, синеок, с тъмна къса коса, с хубаво, мъжествено тяло, с плочки, не много космат.... :D край, размечтах се...

DreamRockx
06-24-2013, 16:56
За момче:
1) Характер:
-да има чувство за хумор, но не такова, което накърнява другите и ги обижда
-да не приема споделянето като 'оплакване'
-да е сигурен в себе си, а не от тия срамежливите,дето се чудиш харесва ли те, не те ли харесва :D
-да не е прекалено уверен обаче, да не си мисли, че може да ме командори
-да е поне малко романтичен
-да не пуши и пие, за да е 'як'
-да не е вманиачен по външния си вид/косата си

2)Външност:
Нямам кой знае какви претенции, просто да не е някой запуснат и мазен ...
-не настоявам да има плочки или релеф, но е + определено ;)
-да не е прекалено мускулест (вените му да изпъкват, yuk.)
-обожавам тръпчинкиии <2325346в4652
-да не е някъв гологлав само иначе претенции за цвят на косата нямам, но обожавам светли очи + тъмна коса <3
- и най-важното: ДА Е ПО-ВИСОК ОТ МЕН :D

Момичета:
Понеже съм момиче избора ми се свежда до приятелки, а при тах характера е най-важен .
Трябва да е със самочувствие, да обича тези неща, които и аз ( не е задължително) и ДА Е ЗАБАВНА, а и да не се сърди за глупости, като в детската :D
А иначе за визия при момичетата, примери за перфектно тяло са Миранда Кер и Луси Лоулес, казах си, че що се отнася до мен като женско, нямам предпочитания :)

deskyty.
07-19-2013, 11:58
За момче:
1) Характер:
-да има чувство за хумор, но не такова, което накърнява другите и ги обижда
-да не приема споделянето като 'оплакване'
-да е сигурен в себе си, а не от тия срамежливите,дето се чудиш харесва ли те, не те ли харесва :D
-да не е прекалено уверен обаче, да не си мисли, че може да ме командори
-да е поне малко романтичен
-да не пуши и пие, за да е 'як'
-да не е вманиачен по външния си вид/косата си

2)Външност:
Нямам кой знае какви претенции, просто да не е някой запуснат и мазен ...
-не настоявам да има плочки или релеф, но е + определено ;)
-да не е прекалено мускулест (вените му да изпъкват, yuk.)
-обожавам тръпчинкиии <2325346в4652
-да не е някъв гологлав само иначе претенции за цвят на косата нямам, но обожавам светли очи + тъмна коса <3
- и най-важното: ДА Е ПО-ВИСОК ОТ МЕН :D


Хахахах, и при мен е така.
Нямам определен тип момчета... По принцип да са хубави, ама да са хубави за мен, не за всички :D Ще е яко момчето да е романтично и да дойде при мен, да се запознае и да ми поиска номера, не тъпия FACEBOOK :D :D :D За първата ни среща да ми сготви и да ме очарова :) После да ми пише любовни писма :D ееех, ако имаше такова момче - негова съм :D