PDA

View Full Version : Джъстин Бийбър наистина ли ще идва в България?



boy_belieber_16
06-24-2013, 08:58
Здравейте! Моля тук да пишат само фенове и/или билийбъри! Искам да знам дали Джъстин наистина ще идва в България на 9 септември 2013 и ако е потвърдено, от къде мога да намеря билети? Благодаря на всеки отзивчив фен/билийбър, който ми отговори!

#KidRahul

:)

anonymous895156
06-24-2013, 09:08
А дано да дойде,, "приятни" изненади ще му се подготвят :)) :smt023

Nakadah
06-24-2013, 09:18
Въпроса е дали ще може да си тръгне от България... хахаха

naksdy
06-24-2013, 09:36
НЕ СЪМ фенка на Бийбър. Но след справка от моя страна, май няма да те огрее поне до 8 Декември 2013г. включително.
Инфо (http://www.viagogo.com/ww/Concert-Tickets/Rock-and-Pop/Justin-Bieber-Tickets?affiliateID=971&pcid=PSROWGOOCONJUSTIXPZXLECKTD-014290&adposition=1t1&gclid=CMye-smx_LcCFYuR3godeygAyg)

anonymous929647
06-26-2013, 14:24
Билийбър съм, и не, няма да дойде за жалост :( А към хейтърите: Него ли ще го заплашвате, бе?!?! За разлика от вас, Джей може да си купи каквото поиска, а вие и хубава кола не може да си позволите. След тия думи на-вероятно ще започнете да го псувате, че е разглезен и т.н., но той си е спечелил парите, изработил ги е и вие нищо не можете да промените с омразата си <3 Fuck off!!! :)

ForzaFelipe
06-26-2013, 14:34
Билийбър съм, и не, няма да дойде за жалост :( А към хейтърите: Него ли ще го заплашвате, бе?!?! За разлика от вас, Джей може да си купи каквото поиска, а вие и хубава кола не може да си позволите. След тия думи на-вероятно ще започнете да го псувате, че е разглезен и т.н., но той си е спечелил парите, изработил ги е и вие нищо не можете да промените с омразата си <3 Fuck off!!! :)

С кръв и пот си ги е изработил :lol:

tireheb
06-26-2013, 15:43
хуй за жастин бибар

anonymous929647
06-26-2013, 17:42
С кръв и пот си ги е изработил :lol:
Е, ти можеш ли да пишеш песни и да създаваш музика?
П.П.: Ако - да, разбирам те, то в България няма как да пробиеш :/

xwhitecarnationx
06-26-2013, 18:36
Във всяка тема за Джъстин Бийбър и One Direction ли мислите да си сипете омразата? Спрете се вече. Не сте нищо повече от тях. ;)

magneticfields
06-26-2013, 19:46
Не ми дреме!

JusttMee_16
06-27-2013, 07:26
Ami magne...nqkoi si ne pishi vuv temata kato ne ti dreme! ;)

anonymous895156
06-27-2013, 15:39
Във всяка тема за Джъстин Бийбър и One Direction ли мислите да си сипете омразата? Спрете се вече. Не сте нищо повече от тях. ;)

не сме и по-малко, свиня

anonymous895156
06-27-2013, 15:51
Билийбър съм, и не, няма да дойде за жалост :( А към хейтърите: Него ли ще го заплашвате, бе?!?! За разлика от вас, Джей може да си купи каквото поиска, а вие и хубава кола не може да си позволите. След тия думи на-вероятно ще започнете да го псувате, че е разглезен и т.н., но той си е спечелил парите, изработил ги е и вие нищо не можете да промените с омразата си <3 Fuck off!!! :)

Кво ме ебе, като има пари. Волен сидеров е разглезен мазен педерас, следва всички да го обичаме, ок.
Малкият гей е имал късмет, къде-къде по-талантливи българи остават недооценени. А ти, граматичке, не разбра ли, че хората не го харесват не защото има пари, а защото е малък пендел, който лети в облаците?
Каква омраза те гони? Осъзнавате ли, че сами се оплитате, като казвате хем "той е човек като вас", хем "той е много повече от вас"? Как ще е повече, бе? Кое му е повечето, парите ли? Може да пее - браво. Чак ми е смешно, като казвате, че му завиждам - е, не познахте, малко са хората, на които бих завидял. Както и всички останали - звучите като момичетата имбецили с фотоапарати в банята, които са решили, че светът е в краката им и всички им завиждат (за какво?).
Очаквате всички да са на вашето мнение, което достатъчно красноречиво говори за придобита самовлюбеност (не само от бийбър, а от целия този боклук, който наричаме "Съвременен шоубизнес").

anonymous929647
06-27-2013, 16:03
Кво ме ебе, като има пари. Волен сидеров е разглезен мазен педерас, следва всички да го обичаме, ок.
Малкият гей е имал късмет, къде-къде по-талантливи българи остават недооценени. А ти, граматичке, не разбра ли, че хората не го харесват не защото има пари, а защото е малък пендел, който лети в облаците?
Каква омраза те гони? Осъзнавате ли, че сами се оплитате, като казвате хем "той е човек като вас", хем "той е много повече от вас"? Как ще е повече, бе? Кое му е повечето, парите ли? Може да пее - браво. Чак ми е смешно, като казвате, че му завиждам - е, не познахте, малко са хората, на които бих завидял. Както и всички останали - звучите като момичетата имбецили с фотоапарати в банята, които са решили, че светът е в краката им и всички им завиждат (за какво?).
Очаквате всички да са на вашето мнение, което достатъчно красноречиво говори за придобита самовлюбеност (не само от бийбър, а от целия този боклук, който наричаме "Съвременен шоубизнес").
Никъде не съм споменавала думата "завист"!!! И не, може да не сме на едно мнение, но поне не го псувайте. Знам, че има и по-добри музиканти от него, но това не го омаловажава. Джъстин НЕ е гей!! Като съм ти виждала тук-таме мненията по темите, винаги си искал от другите да се обосновават. Е, сега е твой ред, откъде знаеш, че Джей е гей? Да не те е изчукал? Не лети в облаците, а е здраво стъпил на земята!!! Да, като звезда, трябва да се грижи за външния си вид, но освен това, той подпомага и много благотворителни организации. Обзалагам се, че повечето от вас не го знаеха. И никъде не съм казвала, че е "човек като нас", просто ти си свикнал да преиначаваш нещата. Между другото, не се снимам в банята. Имам около 3 снимки във фейсбук :D Повечето му е, че той е над омразата, обидите и клюките. :)

evtimow :3
06-27-2013, 16:30
Никъде не съм споменавала думата "завист"!!! И не, може да не сме на едно мнение, но поне не го псувайте. Знам, че има и по-добри музиканти от него, но това не го омаловажава. Джъстин НЕ е гей!! Като съм ти виждала тук-таме мненията по темите, винаги си искал от другите да се обосновават. Е, сега е твой ред, откъде знаеш, че Джей е гей? Да не те е изчукал? Не лети в облаците, а е здраво стъпил на земята!!! Да, като звезда, трябва да се грижи за външния си вид, но освен това, той подпомага и много благотворителни организации. Обзалагам се, че повечето от вас не го знаеха. И никъде не съм казвала, че е "човек като нас", просто ти си свикнал да преиначаваш нещата. Между другото, не се снимам в банята. Имам около 3 снимки във фейсбук :D Повечето му е, че той е над омразата, обидите и клюките. :)
Той е ангел. Той е над обидите, клюките и омразата. Сега му се преклонете всички и му купете албума. :)

anonymous895156
06-27-2013, 16:44
И не, може да не сме на едно мнение, но поне не го псувайте.
ко речи?!

Джъстин НЕ е гей!! Като съм ти виждала тук-таме мненията по темите, винаги си искал от другите да се обосновават. Е, сега е твой ред, откъде знаеш, че Джей е гей? Да не те е изчукал?
Държи се като гей, облича се като гей, говори като гей, изобщо - влиза в стереотипа на всички за гей. Не знам мен да ме е изчуквал, смешко, но теб определено за първи път ще те изчукат на 28. В някоя дискотека.
А ти от къде знаеш, че не е гей? Много по-вероятно е да е педал, но просто мениджърите да го прикриват, защото всички малки пикли (в частност вие :)) ще престанат да си го представят в леглото и да ходят по негови концерти, както и да купуват CD-тата му.

Не лети в облаците, а е здраво стъпил на земята!!! Да, като звезда, трябва да се грижи за външния си вид, но освен това, той подпомага и много благотворителни организации.
Звезда!?!? Ахахаха, моля ви, не ме разсмивайте :lol: :lol: Мале, как се палиш само, колко удивителни преброих.. Чакай - нали знаеш, че никога няма да разбере за теб и ще си останеш една от милионите жалкарки, които се мразят една друга?
Не ми го хвали с благотворителните организации, защото реално е направил едно НИЩО. Нека си дари едно 60% от имуществото за развитие на образованието и културата или на бедните, не да дава просто за PR джобните си за деня.

Обзалагам се, че повечето от вас не го знаеха. И никъде не съм казвала, че е "човек като нас", просто ти си свикнал да преиначаваш нещата.
Трудно е да спреш да се фейспалмваш :D

Между другото, не се снимам в банята. Имам около 3 снимки във фейсбук :D Повечето му е, че той е над омразата, обидите и клюките. :)

не ти, ма

magneticfields
06-27-2013, 17:06
В този форум се пише на КИРИЛИЦА,пич!

Supermassive____
06-27-2013, 19:03
This is Spartaa !!!
http://prikachi.com/images/534/6268534i.jpg

dark_girl
06-30-2013, 12:34
За разлика от вас, Джей може да си купи каквото поиска, а вие и хубава кола не може да си позволите.

Ххахах,мама и тати имат 2.:lol:
Кой е той и какъв по-точно го правят парите?Парите не правят хората хора!
Не си ти човекът,който ще определя кой какво може да си позволи!
Това,че един човек не може да си позволи много неща,не означава,че нищо не е постигнал.

sunshine :**
07-01-2013, 19:46
а дано да не идва , щото ще емигрирам в антарктида , на тюлените там им е екстра - няма откъде да го слушат тоя :D

xXxAngerfisTxXx
07-01-2013, 19:52
аве нали рис рос беше и на спирита wu-tang clan ще идва, дреме ми за тоя гейй !

ForzaFelipe
07-01-2013, 22:58
Е, ти можеш ли да пишеш песни и да създаваш музика?
П.П.: Ако - да, разбирам те, то в България няма как да пробиеш :/

Не мога да пиша песни и да пея,но се занимавам с друго подобно и се опитвам да пробия,не му е лесно и на него,но той сам си изгради облика на лигльо...Много са му слаби нервите,не го виждам как може да премине от любимец на младите девойки,до истински певец ;) Лежи на лаврите от лапета дето едва ли не го превръщат в бог...какво е той повече от обикновените хора?Пее?Пише песни?Истински герой,а има хора който си жертват живота за да си тук и сега и да боготвориш един певец :)

xwhitecarnationx
07-07-2013, 14:48
не сме и по-малко, свиня


Точно по-малко сте от него и внимавай как ми говориш. Май не си особено възпитан. ;)

Pos7_
07-07-2013, 15:54
Напълно все едно ми е дали ще идва. Нито го мразя, нито го харесвам. Не виждам за какво се карате. Ако някой не го харесва, просто да не коментира и това е. И между другото, целия хейт който се сипе върху него го направи известен :)

Madara1233
07-09-2013, 12:18
Аз харесвам този господин повече от субекта на разговор:
http://www.youtube.com/watch?v=xkPI5i8qTcs

И той е звезда, и той може да си купи много коли, и той свири (оо, съжалявам, може би трябва истинският музикант да е непременно (поне) певец?) пред много хора. В същото време не виждам как той се грижи за външния си вид :D
Anyways, това което искам да кажа е че днешните "музиканти" получават същите пари и слава като едновремешните, а разликата в "музикантството" е плачевно голяма. Но айде няма да хейтвам, ще спра дотук. :)

bad25
07-13-2013, 19:03
Малко вероятно е да дойде... :/
Иначе, ако дойде ще си опъна палатка пред хотела му :D

skornex
07-15-2013, 17:10
С кръв и пот си ги е изработил :lol:

!

ge6aaaa3
07-15-2013, 17:25
С кръв и пот си ги е изработил :lol:

И вазелиииин, и вазелииин...

nevermind...
07-15-2013, 17:39
Не знам кой ви излъга, че пише песни. Той е само един образ, който се подхранва от фен-базата му- 10-15 годишни момичета (ако си над тази възраст и си фен, make a change- kill yourself), чийто песни са писани от някакви долни типове, които просто не са могли да пробият и го правят това нещо за пари. Всичките тези благотворителни лайнотии, които прави е само с една цел- публичност. Неговата слава и пари се крепят точно на малоумните момичета, които го защитават и го възхваляват.