PDA

View Full Version : Как да кажа на мама за цикъла?



momichetonazdrach
06-24-2013, 10:34
Здравейте, вече от около 3 месеца имам цикъл, но не съм казала на мама. Като ми дойде ме беше срам и така изчаквах и изчаквах и сега не знам какво да правя. Тя само ми повтаря, че било супер гадно да имам цикъл и че иска да ми дойде късно. Аз си се оправям и вече свиквам, но не искам да крия от нея. Знам, че е супер тъпо и че няма от какво да се притеснявам, но повечето ми приятелки го криеха и може би са ми повлиали.

freakydeakymonster
06-24-2013, 19:46
Бе на майка ти къде й е акъла така да говори :х На колко си години ? Просто й признай..Гадно не гадно не трябва да се крие :)

momichetonazdrach
06-24-2013, 19:49
на 12 и мерси за съвета

yakuza_
06-24-2013, 20:29
Другия път като ти дойде и кажи, че май си се порязала на четала, защото ти кърви.

In*The*Face
06-24-2013, 21:49
Не се притеснявай от подобен разговор. Това е нещо нормално и майка ти е подготвена да го чуе. Просто отиди и директно и кажи "Мамо, вече имам цикъл" и това е. Няма никакъв смисъл да криеш от нея нещо толкова елементарно и естествено. Това е първата крачка към порастването ти и преминаването ти от момиченце към девойка. Няма нищо страшно да го споделиш с майка си :)

Supermassive____
06-25-2013, 11:28
За напред споделяй всичко с родителите си. И няма да сгрешиш.

Ivaaaaa
06-25-2013, 12:51
просто й кажи..малее

Fisherman
06-25-2013, 13:16
ало майко,потече ми лютеница от чекмеджето тука

Communist
06-25-2013, 18:30
Не и казвай... оправяй се сама.

Dusty
07-14-2013, 16:38
На мен ми дойде преди около година и веднага казах на мама. Не мисля, че има причина да криеш от нея. Както казват другите - това е нещо съвсем естествено. Аз като казах на мама в началото ме беше срам, но после започнахме да си говорим и се отпуснах. А ти откъде си взимаш превръзки. Тайно от майка ти или си купуваш?:)

Баща Ти
07-14-2013, 21:19
Момчета, а вие казахте ли на бащите си, когато за първи път получихте ерекция?

BrightSun
07-16-2013, 07:10
Задължително кажи на майка си, без да се притесняваш. Така или иначе явно сте говорили на тази тема, макар и аз да не разбирам как може да говори такива неща, явно те е понаплашила, а не трябва. Това е нещо напълно нормално и няма нито от какво да те е срам, нито защо да го криеш от когото и да е, включително от майка ти :)

LonnieMo
07-17-2013, 11:23
Аз си спомням първият ми цикъл. Когато ходих до тоалетната си погледнах гащите и си помислих, че съм се насрала :дд!
Викнах на мама, а през това време започнах да се бърша. Тя ми каза да не се тревожа, че било нормално и така нататък. Затова може да използваш такава тактика. не слагай превръзки, а остави да попие в гащите и като отдидеш до тоалетната я извикай.