PDA

View Full Version : Важно нещо, относно цикъла.



miminka992
06-24-2013, 20:27
Значи на 14 г. съм и за първи път ми дойде на 27 октомври 2012 г. и от тогава до сега ми е идвало около 3 пъти само, та както и да е.. значи сега юни ми дойде на 17, а днес сме 24 (8 дни ми кърви).. това нормално ли е, дали е от това, че още не ми се е регулирал илии :( Започнах вече да се притеснявам, сега 8-мия ден като че ли започна лееееко да намалява, но все още си ми тече, пих и витамин Ц, но като гледам няма много разлика, някой може ли да ми даде съвет какво да правя тъй като мисля, че това са много дни на кървене или може просто да е така първите години.. :/

In*The*Face
06-24-2013, 20:42
Да, ето съвет - не пий витамин Ц просто така. Цикълът ти е абсолютно нередовен, те първа ще прескача, ще идва по-често, ще върви повече или по-малко дни. Такива неща са нормални. Има жени, които дори сред регулирането на м.ц имат по 7-8 дни, други късметлийки са с по 3-4, но ти това те първа ще го разбираш за себе си. Води си редовно календарче, за да можеш да казваш при прегледи. Все пак не е зле да посетиш и гинеколог, за да се консултираш. При някои момичета се налага взимане на хапчета за регулиране, защото се случва по-бавно от самосебе си, но това е преценка, която само специалист може да вземе.

IvonaS.
06-24-2013, 23:21
Нормално е да ти прескача .. Все пак все още ти е нередовен . И моя също е така .. Постоянно си сменя датите . :)

miminka992
06-25-2013, 06:28
Не, на мен не ми е проблема прескачането, а това, че тече от много дни. :(

In*The*Face
06-25-2013, 10:43
Не, на мен не ми е проблема прескачането, а това, че тече от много дни. :(

Прочети поста ми отново.