PDA

View Full Version : Трудно ми е...



sweety933
06-24-2013, 22:06
Трудно ми е да забравя последното момче, с което бях... И преди пуснах тема за него, но в крайна сметка стигнахме до раздяла, а аз още не мога да го приема, въпреки че не бяхме много време заедно... Просто за първи път от 3 години насам бях истински щастлива благодарение на човек от мъжки пол...И уж щяхме да спрем да си говорим след раздялата, а ние се и виждахме след като скъсахме пак (и той ме целуна...) Преди малко говорихме 1 час по телефона... Много е противоречиво всичко... Казва, че не е в мен вината, че просто решил, че сега не иска връзка, иначе не съм му била безразлична?! Как така ако имаш чувства към 1 човек, ще избереш свободата? Много се бях привързала към него и сега не знам какво да правя, за да се разсейвам и да не мисля за него, а и да спрем да си говорим трябва... Знам, че само се наранявам така, въпреки че наистина все ми се иска да знам как е, притеснявам се за него... Той ми каза, че след време можело и пак да я поиска пак тая връзка, но това е прекалено мъчително... да не знам аз какво ще му скимне утре... Та писах, за да си излея душата и да ме посъветвате какво да направя, че по-бързо да забравя и да не го търся вече, а ако ме търси той да не си позволявам да си играе с мен... Много страдам заради тая ситуация, отделно и други неща вкарват излишно напрежение в живота ми и искам да се намери някакво решение ... Той по принцип май и иска да си говорим, но няма забравяне така... Реално погледнато най-много искам да се съберем, но честно казано като го познавам избягвам да се надявам... Затова ако няма да сме заедно предпочитам да не се влюбвам повече и това си е... :/

valdesbg
06-24-2013, 22:12
Докато имаш разни трепети към него няма шанс да го забравиш. Отделно че ако дефинираш и какво искаш ще е голям бонус. Пича просто е коректен към теб, щото си знае че е шавлив, но не иска да ти прави мръсно зад гърба.

sweety933
06-24-2013, 22:16
Е вярно че малко объркано съм го написала, но съм разстроена в момента и затова... Ако не мога да съм с него, искам да го забравя просто и да не се влюбвам в скоро време така, че виждам колко е болезнено...

HollyGolightly
06-24-2013, 22:28
След като не виждаш скоро време да се съберете, най-добре поограничете контактите, поне временно. Не може да го оставяш само той да определя правилата и да го чакаш един ден случайно да ти каже "хайде пак те искам", не е ли малко унизително за теб това?

r0073x
06-25-2013, 03:38
Момчето иска да си му алтернатива, в случай, че няма друг избор. Гледа да си те котка, за да е сигурен, че още го обичаш, и че ще му тичаш по гъза. Не става то така - "иди си, ела си", "сега не те искам, ама след време може да се съберем: и т.н. :)
Игнор, махаш го от всякакви контакти и си ловиш живота в ръце, докато не ти се забие следващият в главата :)

pamito14
06-25-2013, 07:21
на колко сте ?

sweety933
06-25-2013, 10:22
на колко сте ?

20 :)

Take_That
06-25-2013, 13:28
Момчето иска да си му алтернатива, в случай, че няма друг избор. Гледа да си те котка, за да е сигурен, че още го обичаш, и че ще му тичаш по гъза. Не става то така - "иди си, ела си", "сега не те искам, ама след време може да се съберем: и т.н. :)
Игнор, махаш го от всякакви контакти и си ловиш живота в ръце, докато не ти се забие следващият в главата :)

Абсолютно подкрешям това мнение, тъй като и аз мисля по същия начин :)