PDA

View Full Version : ЛЯТО!! Плажове, барове, дискутеки, море .. А килограмите?! ..



Em.
06-24-2013, 23:24
Здравейте. Моля ви, препоръчайте ми някоя диета с която мога да сваля около 5-10кг. Лятото идва, всъщност дойде, а мен ме е срам да облека бански и да отида с приятелите си на плаж а пък в главата ми не се побира как бих могла да прекарам една почивка на морето с тях, като те не се притесняват от външния си вид. На 18 години съм, висока съм 1,85 тежа 70кл. Бих искала (ако може разбира се) за около месец да сваля от 5 до 10кг. Ако има някоя диета, която можете да ми препоръчате ще съм ви много благодарна. Също така ако знаете за някои хапчета за отслабване (но да са ефикасни, но и не много скъпи) също ще ви бъда много благодарна. Благодаря Ви предварително. :)

Falstad
06-25-2013, 02:05
Че килограмите са ти екстра...НЕ се превръщай в поредната анорексичка.

AngelAntichrist
06-25-2013, 03:35
Щом за цяла година не си могла да ядеш умерено, едва ли за един месец ще можеш да ядеш минимални количества.
Спортувай.

BonnieandClyde666
06-25-2013, 03:41
За кобилската ти височина, килограмите може и добре да ти стоят. А, иначе-смешна си душице и жалка!!! :)

heartshapedbox
06-25-2013, 08:38
^ а ти си малко груба. Момичето не си е избрала колко да е висока, че да я наричаш кобила.
Да, глупаво е, че се е сетила в началото на лятото, но по-добре късно, отколкото никога.
Това, че е решила да промени това, което не харесва в себе си в никакъв случай не я прави жалка.

За авторката: и според мен килограмите са ти добре, -10кг ще си много слаба.
Не пий хапчета и не очаквай резултати за месец, с постоянство стават нещата.
Успех!

FuckingFreak
06-25-2013, 08:50
За кобилската ти височина, килограмите може и добре да ти стоят. А, иначе-смешна си душице и жалка!!! :)

По-полека. Не знам комплекси ли избиваш, но всички са започнали от някъде. Забелязвам всеки твой коментар в подобна тема е от груб по-груб. Държанието ти е отвратително грозно за момиче, нищо лично :)
А за авторката- дойде лятото и вече всички се сетихте, че сте дебели и трябва да отслабвате. Ако през цялата година си тренирате нормално и си се храните нормално, тия проблеми нямаше да ги имате. За 1 месец няма да стане,съжалявам.

Em.
06-25-2013, 11:35
Благодаря ви на всички за отговорите. През изминалата година бях постоянно на диети, т.е аз принципно не ям месо, мразя хлебни изделия и постоянно ям салати (без олио) плодове и това е... Просто не ми са вкусни другите неща. И колкото и да е странно не ям шоколад, защото просто някак си не ми доставя "удоволствие" ;дд Просто и той самия не ми е вкусен. Не съм няква кобила а съм си нормална по височина всичките ми приятелки са на моята височина. Кг. не ми личат чак толкова единственото нещо, което ме дразни в мен е коремчето ;д .. и малко баджаци ;д .. тях най вече искам да махна..

dark_girl
06-25-2013, 11:53
Може би просто трябва да се стегнеш,не да сваляш килограми.

Em.
06-25-2013, 12:07
И на мен това ми дойде на ум. Но въпреки всичко съм си едно инато момиче и сега съм си втълпила да отслабна .. ;хх

marilyn
06-25-2013, 12:12
Внимавай да не станеш грозно слаба... висока си, а тези килограми не са много за тази височина.

heartshapedbox
06-25-2013, 15:38
Виж 30 day shred, аз сега правя тези упражнения и определено забелязвам промяна.

BamBamBo
06-25-2013, 16:01
Ау,ама наистина всеки ден ли ще има такава тема?! :D Лятото е тук,мисли се за отслабване по - рано.

TheBeliever
06-25-2013, 16:02
Ако наистина храненето ти се изчерпва със салати и плодове не знам каква диета търсиш. Как въобще оцеляваш?


Вдигни си задничето и спортувай.

Но не очаквай резултати за броени дни. Търпение и упорство трябват. Целогодишно ;)

BamBamBo, че и по 2-3 на ден. Стой и гледай.

sexa_na_kompleksa
06-25-2013, 16:11
А не те ли притеснява това, че си неграмотна?
Сложи снимка да видим колко си дебела.

Christina13
07-02-2013, 07:28
Престанете всички с тоя хейт. Какво ви е направило момичето, че да я обиждате така?
Мда, наистина малко късно се е сетила за това, но хората са казали по-добре късно, отколкото никога.

Пробвай 30 days shred, или си намери други упражнения в интернет?
ps. Оправи си заглавието - дискОтеки. ;)

Sladurr
07-02-2013, 18:46
оф..изруд,спри да избиваш комплекси..дразнишшшшш!!!

До авторката:не се превръщай в анорексичка..ако искаш да оформиш-спорт+здравословно хранене..не ти трябва да сваляш!

whysosad
07-02-2013, 19:27
За кобилската ти височина, килограмите може и добре да ти стоят. А, иначе-смешна си душице и жалка!!! :)

Кой знае какъв дребен лилипут си... чакали като тебе тихо!

FuckingFreak
07-03-2013, 06:53
Благодаря ви на всички за отговорите. През изминалата година бях постоянно на диети, т.е аз принципно не ям месо, мразя хлебни изделия и постоянно ям салати (без олио) плодове и това е... Просто не ми са вкусни другите неща. И колкото и да е странно не ям шоколад, защото просто някак си не ми доставя "удоволствие" ;дд Просто и той самия не ми е вкусен. Не съм няква кобила а съм си нормална по височина всичките ми приятелки са на моята височина. Кг. не ми личат чак толкова единственото нещо, което ме дразни в мен е коремчето ;д .. и малко баджаци ;д .. тях най вече искам да махна..

Мацка, забавения си метаболизъм, който е настъпил в следствие на каране само на салати и плодове, няма да го оправиш с диети. По-добре започни да ядеш.

Hayashi
07-03-2013, 12:17
Благодаря ви на всички за отговорите. През изминалата година бях постоянно на диети, т.е аз принципно не ям месо, мразя хлебни изделия и постоянно ям салати (без олио) плодове и това е... Просто не ми са вкусни другите неща. И колкото и да е странно не ям шоколад, защото просто някак си не ми доставя "удоволствие" ;дд Просто и той самия не ми е вкусен. Не съм няква кобила а съм си нормална по височина всичките ми приятелки са на моята височина. Кг. не ми личат чак толкова единственото нещо, което ме дразни в мен е коремчето ;д .. и малко баджаци ;д .. тях най вече искам да махна..

Месото е полезно. Казвам ти го като човек, който не обича месо, но се старае да хапва от време на време.
Спортуваш ли?

Dark_Heartbreaker
07-03-2013, 12:28
За месец - 30 days shred ;) Висока си, килограмите ти са добре, просто се стегни. Колкото до яденето - на гладуване и салати/плодове не може да го караш. От това, което ядеш, тялото ти не може да си набави нужните съставки и започва да се отпуска. Яж разнообразно. Каквото ти харесва, но в нормални количества. Намери си някоя лека лятна диета - 90 дневната например. Няма да стане за един месец, но след три ще се чувстваш прекрасно. По-добре късно, отколкото никога ;)

sun_princess
07-03-2013, 13:01
90ДД

kaRamella
07-07-2013, 13:11
1.85 :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Добре са ти килограмите.

kaRamella
07-07-2013, 13:15
70/1,85*1,85=70/2,89=24,2=Нормално тегло

TheBeliever
07-07-2013, 17:38
70/1,85*1,85=70/2,89=24,2=Нормално тегло

Теоретично. За моята височина и 60+ килограма излизат като "Нормално тегло", но на практика ще съм ужасяваща гледка.

BonnieandClyde666
07-07-2013, 18:30
^Не и ако тия килца са мускул4ета!

heartsdesire
07-07-2013, 18:40
В един онлайн калкулатор за тегло това е нормата за 185 см височина:
Идеалното ви тегло е в границите: 70.6 кг. - 75 кг.
Нормалното ви тегло (BMI) е в границите: 65 кг. - 82.1 кг.
Идеална си си, но ако държиш да си останеш толкова, яж много плодове, пий вода и бягай рано сутрин. Никакви диети, това е идеалния начин за мен. :)

TheBeliever
07-07-2013, 19:49
^Не и ако тия килца са мускул4ета!

60кг мускул на 160см с лека костна структура? Нямам амбиции за културистка, мерси.

При всички положения въпросните калкулатори слагат под общ знаменател тегла в диапазон 15кг. Твърде относително е.

Но за мен така или иначе килограмите са най-незначителния показател. По-важно е какво и как стои зад цифрите от кантара.

kaRamella
07-08-2013, 10:46
Дай снимка да видим колко си "потресаваща"

TheBeliever
07-08-2013, 19:24
Дай снимка да видим колко си "потресаваща"
Това към мен ли беше?

Потресаваща бих била ако кача 10 килограма. Но според цитираните от вас калкулатори не би било проблем. Нали ще съм в "нормата".

lisi4ety
07-08-2013, 19:54
Нямаш нужда да отслабваш, намери си упражнения за стягане.
И за 18 години да не си се научила, че "дискотека" се пише с О като "диско".. хмм..

Anastasiq5910
07-13-2013, 08:32
Според мене си си добре