PDA

View Full Version : Pearly Penile Papule- проблем



hcii
06-25-2013, 13:32
Аз съм момче на 16. Скоро, може би ще се с сблъскам с първия си полов контакт (в следващите 2-3 дни). Обаче имам проблем от който се притеснявам, а именно Pearly Penile Papule това са малки бели пъпчици по ръба на главичката на пениса. Знам че са напълно безвредни и нормални, но ме притеснява реакцията на момичето, ако ги види. И на нея ще и е за първи път и не знам да не се притесни, че съм болен от нещо. Четох из интернет методи за отстраняването им един от тях беше с паста за зъби ?!?! Стори ми се доста неправилно, но се навих да пробвам докато се къпех се намазах леко по ръба с паста и поседях някъде 2-3 минути (пишеше, че трябва да стоя намазан цяла нощ, но ме е страх) и имаше малък ефект, малък, но все пак имаше аз не вярвах че за 2 минути ще се получи, но стана. Проблема въобще не е отстранен на пълно и днес си купих Калиев Перманганат и направих разтвор. Натопих си го за 2-3 минути, но мисля че беше много слаб защото беше бледо розов, но ме беше страх да сложа повече за да не си изгоря главичката, както казах ще ми трябва в най-скоро време :D .
Въпроса ми е да пробвам ли пак с пастата или да продължа с Калиевия Перманганат?

П.п Ако знаете други решения на проблема може да ги споделите :)

heartshapedbox
06-26-2013, 13:50
Спри с тези домашни самолечения, консултирай се с лекар.

marilyn
06-26-2013, 14:26
Според мен не трябва да правиш нищо, защото това е нормално. Тя ако те пита, ще ѝ кажеш, че не си болен. Ако не се навие да правите секс-направете си изследвания.

Внимавай с тоя калиев перманганат да не се изгориш.

draid
06-26-2013, 20:06
Тия неща се махат само с лазер и след това шанса да се появят отново е към 80%. Нормално състояние на члена са и ги имат доста мъже, разбира се различно изразени. Нито е заразно, нито опасно. Недей се маза с нищо че да не направиш беля.