PDA

View Full Version : Нека да забравя, но как ?



gummybearss
06-25-2013, 13:32
Обичах го, наистина го обичах ! Подиграваше се с моето доверие и обич, не значех нищо за него. Казваше ,че ме обича, вярвах му...обичах го :( След това се започна с лъжите...,че заминава и т.н аз му вярвах за всичко, не знам как ,но му повярвах..просто го обичах... бях готова дори да го изчакам да се върне. Един ден просто му казах нещо от сорта.."Като се сетиш, че съществувам се обади" .. и до там! КРАЙ .... просто ме забрави :) ..

marilyn
06-25-2013, 13:45
Човек трябва да знае кога едни отношения вредят. Определено явно вашите не са били особено градивни. Усмихваш се и продължаваш напред. (и си научаваш урока!)

gummybearss
06-25-2013, 13:49
Да, права си! Благодаря ти ^_^ ,но просто ми е тъжно за грубия начин по- който се отнесе с мен ..истината е друга...остави ме заради друго момиче ..продължавам напред с друг човек .. важен е за мен ,но това ме тегли назад искам да го преодолея..

marilyn
06-25-2013, 13:50
Случва се, гадно е, но колкото по-бързо се съвземеш, толкова по-добре е за теб. Иначе не знам колко е добре да се занимаваш с друг човек, когато не си си преживял болката от предишни връзки.

fenastz
06-25-2013, 13:53
http://rationalwiki.org/w/images/0/0f/The_Room_Full_of_People_Who_Care.jpg

gummybearss
06-25-2013, 13:54
Той ми помага да го преживея, когато съм с него забравям за тези неща и се радвам на него..привързана съм много към него...при мисълта ,че мога да го загубя ми става тъжно ..не знам ..

gummybearss
06-25-2013, 20:03
?

In*The*Face
06-25-2013, 20:27
Това са нормални неща. За съжаление не винаги човек получава толкова любов, колкото е готов и е раздавал. Така стоят нещата. Когато обаче говорим не за мъж, а за женски полов орган, който дори няма смелостта да те зареже в очите и да ти обясни причината за това - то не си заслужава да отделяш много време за страдание. По-добре е, че се е случило сега и не си му отделила още повече от ценното си време.

gummybearss
06-25-2013, 20:32
Благодаря ти ,че ми отговори ! Искам да споделя с някой, просто да получа съвети. Един път ме остави, а аз се върнах при него под предлог,че той "страда по бившата и не може да я преживее" ,което си е абсурдно ,но се върна при него ..БЕШЕ ГРЕШКА.. нарани ме за втори път! Нарани ме това, че не е мъж и няма смелост да ми каже всичко както си е ...

YSMF
06-25-2013, 20:42
Бях в подобна ситуация, все едно аз съм ги писала тези неща. Беше ми гадже след това най - добър приятел. Но знаеш ли, той ме унижи по отвратителен начин и от тогава реших повече да нямам контакт с него. Така и правя, той почна да ме търси, но го игнорирам. Казвам си, че ако му пиша пак ще си позволя пак да ме повлече и да ме манипулира. Когато ми се случеше нещо гадно първата ми работа беше да му звънна и да му плача и разказвам по телефона. Сега плача сама, в такива моменти ми се приисква да му се обадя, но се спирам. И ми минава по - бързо. Аз не се спрях когато трябваше и се нараних доста гадно.
Не прави прави като мен, просто го забрави. Намери си други занимания. Наистина продължи с този човек, с който си, а не гледай постоянно в миналото.

gummybearss
06-25-2013, 21:07
Просто това са използвачи, ние им се вържем, играем им по свирката ,а те просто си играят с нас. Аз ще го забравя!! ЗНАМ ,че ще се справя, но продължи и ти. Намери си момче,което ще те обича....така направих и аз,но то мооето стана случайно ..радвам се ,че съм с него, но не знам понякога ми е кофти и търся истината от вс казани лъжи :) ..

YSMF
06-25-2013, 21:11
Аз вече не искам, нито има момче, което ме интересува, нито ми се занимава. Една сериозна връзка да имам и тя така да ме умори :lol:

gummybearss
06-25-2013, 21:14
Аааа... ясно ;д извинявай тогава :D А в момента се чувствам много добре ^_^ след това ,което ми каза и това ,което чувам от него ...(др-то момче) <3

YSMF
06-25-2013, 21:17
За нищо, радвам се, че помогнах. :)

gummybearss
06-25-2013, 21:21
Благодаря ти ! :)

MisS kApRiZz
06-25-2013, 21:52
Хич да не ти пука... Точно, както на него не му е пукало за теб. Плюс това, те зарязва заради някаква друга...е кажи, заслужава ли си да ти пука? Не, нали? А и сега като имаш нова тръпка.. какво ти трябва повече? Нека да не е пречка в живота ти, той е просто едно петно, което трябва да се изтрие!

gummybearss
06-25-2013, 22:14
Благодаря Ви! Помагате ми страшно много. :) Оценявам го

sonchety94
06-26-2013, 16:50
Здравей и от мен ... И аз се опитвам да забравям бивш...И той направи много грешки,тръгна с друга и т.н. но осъзнавам,че не трябва да искам подобен човек.Има много хора,които заслужават вниманието ти и обичта ти.Донякъде,може би,това е навик.С предишните сме изградили някакви навици,а изведнъж не можем да се откажем от тях и си мислим че е заради човека.Позитивното мислене помага.А ти имаш човек,който те е приел такава,каквато си.Мисли за него и се опитай да отвличаш вниманието си с нещо друго.Щастието в някой случаи си зависи от нас ... :]]

Take_That
06-26-2013, 18:41
Напълно наясно съм, че недоизречените думи и един такъв негласен край е труден (знам го от личен опит), знам, че след това боли, имаш много въпроси, които искаш да зададеш, но в живота е така - по-добре е да не получаваш отговори на някои въпроси или поне не на този етап, а когато си готов да ги чуеш. Продължи напред, усмихвай се и живей живота си, радвай му се и ще намериш точния и правилен човек за теб, който ще те цени и уважава - нещо, което въпросния не е направил :) Защо ти е да съжаляваш за него? ;)

gummybearss
06-26-2013, 20:26
Много сте прави :) Може би е трябвало така да се случи...наистина имам човек, койти ме цени и уважава !

sonchety94
06-27-2013, 09:23
И да съжаляваме няма да върнем нищо.. а и няма причина да е така.. не го заслужават.. а ние продължаваме да търсим щастието другаде :]]

gummybearss
06-27-2013, 14:23
Да, продължаваме да търсим щастието ,но как по дяволите като ми напомня за себе си ??? Ето днес отново ми напомни за себе си ... все едно нарочно го прави, преди 3-4 дена пак ми напомни за себе си .. писна ми

heartshapedbox
06-27-2013, 14:43
Как ти "напомня за себе си", това не го схванах?

gummybearss
06-27-2013, 15:02
Ами може да звучи смешно ,но ми харесва някойя друга снимка, харесва ми някоя друга публикация..и това от скоро. Имам чувството ,че го прави нарочно за да ме боли, да ми е гадно, но се питам едно ;д.. нали щеше да заминава,а така като гледам още не е ;д... ХАХ .. глупачката си е глупачка :) ,,,

102
06-27-2013, 15:04
ХАХ .. глупачката си е глупачка :) ,,,

Да.

Take_That
06-27-2013, 17:27
Ами може да звучи смешно ,но ми харесва някойя друга снимка, харесва ми някоя друга публикация..и това от скоро. Имам чувството ,че го прави нарочно за да ме боли, да ми е гадно, но се питам едно ;д.. нали щеше да заминава,а така като гледам още не е ;д... ХАХ .. глупачката си е глупачка :) ,,,


Прави го нарочно, не му се връзвай въобще!

gummybearss
06-27-2013, 21:25
Случи се нещо досста интересно :D и това ме отказа тоално от него :D

Take_That
06-27-2013, 22:04
Случи се нещо досста интересно :D и това ме отказа тоално от него :D

Ако искаш може да споделиш :D Но се радвам, че си се отказала тотално от него, това е най-правилното в случая

sonchety94
06-28-2013, 15:39
Ами това с харесванията също ми е позната история.Прави го за да има отворени врати,в случай че му скимне,че иска да се видите.Те знаят,че сме наивни и само няколко думи ни стигат за да се излъжем отново.При мен беще абсолютно същото..снимки,публикации и т.н. докато в един момент просто не спря .. :] и този период ще премине..Горе главата

YSMF
06-28-2013, 18:03
Абсолютно нарочно го прави както са ти казали, просто ти рови в раната, усеща, че си почнала да го превъзмогваш и иска да напомни за себе си. И обикновено така става, дънят се грандиозно с нещо и това прелива чашата. Ако искаш разкажи както стана 8-)

Fantasyyy
06-28-2013, 20:23
Не си заслужава да продължаваш да мислиш за него.Личи си от всякаде че е пълен използвач.А щом си намерила човека който те обича и цени какво по-хубаво от това може да ти се случи!Продължавай напред,а този го устави да си разиграва някои други момиченца.