PDA

View Full Version : Орална любов и ППБ



United.
06-25-2013, 20:23
Здравейте! След пиянска нощ ми се случи това да правя орална любов на непознат .. Днес се чувствам леко отпаднала и ме боли гърлото. Възможно ли е това да са симптоми на СПИН или ЧПВ ?? Много съм притеснена,защото тези болести се предават и орално.. Също така риска също толкова голям колкото и при вагинална ли е?

П.П Ще ходя в петък на преглед, защото само тогава мога, но засега съм много притеснена ...

102
06-25-2013, 20:26
Може да си настинала, много ли силно духа ?

In*The*Face
06-25-2013, 20:46
Не, не е възможно да са симптоми. Това не се случва от днес за утре.
Освен това, ако въпросното момче е преносител, може да те зарази ако имаш някаква раничка в устната или си засмукала дълбоко. Така че рискът е по-малък когато говорим за орална любов. Въпреки това не е лошо да си пуснеш изследвания за твое успокоение.

United.
06-25-2013, 20:55
Ами имам лека раничка на езика, не знам дали е опасност.
Иначе има ли информиран колко струват изледванията за тези болести, за ХИВ и цитонамазка?

lamer4e7o
06-25-2013, 20:56
Ами, госпожице, кой те е карал да се напиваш като свиня и да духаш на поразия?

Нищо ти нЕма и гледай следващия път да се напиеш пак.

United.
06-25-2013, 20:58
А дано да е нищо.
А иначе ще ми е "обеца на ухото" този случай. :)

Fisherman
06-25-2013, 21:04
Болестите не се свеждат само дпо СПИН и ЧПВ

In*The*Face
06-25-2013, 21:11
На цитонамазка имаш право по здравна каса.
Изследванията за ХИВ са безплатни. Ето ти списък с адресите на кабинетите в страната

http://www.aidsbg.info/articleDisplay.aspx?aid=73

Ако не се лъжа имаше и домашни тестове, които се продаваха в аптеките, можеш да попиташ.

skok
06-25-2013, 21:13
Е ти си духала на непознат и чак ти се е изпразнил в устата ли бе. Доста свестно

United.
06-25-2013, 21:32
Ужасно много ме е страх и съжалявам ,но е късно.
А знаете ли какво представляват изледванията? Предполагам ще ми вземат кръв..

In*The*Face
06-26-2013, 07:26
Ужасно много ме е страх и съжалявам ,но е късно.
А знаете ли какво представляват изледванията? Предполагам ще ми вземат кръв..

За ХИВ ще ти вземат кръв. Цитонамазката се взима секрет от влагалището.

fenastz
06-26-2013, 09:40
Дано си жива и здрава още много години така да правиш, някой ден и аз да те засеча пияна - аз нямам болести :D

marilyn
06-26-2013, 10:54
Няма как да ти се появят симптоми толкова рано.

Друг път внимавай какво правиш.

United.
06-26-2013, 11:04
Мисля, че ако отида сега да си направя тест няма да бъде засечен вируса толкова рано.
Много ме е страх още се чувствам отпаднала, нямам температура, но не знам на какво се дължи това ..

skok
06-26-2013, 12:17
оф стегни се малко бе. Не знам на кво се дължи но мога да си заложа ташаците че не е на тва че си лапала на непознат

AnzaRe
06-26-2013, 12:27
нека на още 30 да лапа така и ще се види

Mimi_mimi_99
06-27-2013, 19:49
Ккакво пък вие нападате момичето бе! егати и простаците ами искала е духала е! аС също понякога правя така само щото ми се прави и какво от това всеки е щастлив от разни неща и трябва да прави квото си иска

BlueFace
06-27-2013, 23:13
^ Естествено, че го правиш. Как иначе ще се удовлетвориш постоянната си нужда за внимание и ще запълниш празнината, която комплексите и несигурностите ти оставят в теб, освен като непознати момчета ти се празнят в устата ( и на разни други места, съдейки по профилната ти снимка) и след това се хвалиш из форумите. :)

Към авторката - И аз смятам, че нищо ти няма, но ние не сме гадатели, нито специалисти. Няма как да те изследваме и да ти кажем. Шанс винаги има, но според мен всичко е на психическа основа. Все пак няма да е лошо да се изследваш.

baby_baby
06-28-2013, 21:03
Може да си духала много силно и за това да те боли гърлото но не е СПИН ;)

DENKAZ
06-29-2013, 21:54
Нищо ти няма, настинала си май и сега с малко филмиране виж к'во става..

pi4a2
06-29-2013, 22:03
Здравейте! След пиянска нощ ми се случи това да правя орална любов на непознат .. Днес се чувствам леко отпаднала и ме боли гърлото. Възможно ли е това да са симптоми на СПИН или ЧПВ ?? Много съм притеснена,защото тези болести се предават и орално.. Също така риска също толкова голям колкото и при вагинална ли е?

П.П Ще ходя в петък на преглед, защото само тогава мога, но засега съм много притеснена ...


соня ти ли си бе ? :Д за вторник срещу сряда ли става въпрос? :Д:Д:Д

Smrazqvashta
06-29-2013, 22:11
соня ти ли си бе ? :Д за вторник срещу сряда ли става въпрос? :Д:Д:Д

:lol:

hadesm
06-30-2013, 08:57
Боли те гърлото от духане? Сигурна ли си че беше живо същество? ахахахах

Според мен няма как толкова бързо да се появят симптоми от половопредадени болести. Ходи на лекар, ако те е срам пийни малко виждам че ти действа :P

PainInTheAss
06-30-2013, 18:41
Е ти си духала на непознат и чак ти се е изпразнил в устата ли бе. Доста свестно

Ужас. Момче или аборт батко.. Няма спасение от курволъци.. То да си евтин, евтин.. Направо безплатен.. -_-

AlokiNn
07-01-2013, 00:31
Абе тука всички сте моралисти. Половината я хулят, че лапа пишки,а същата половина ще си сложат к@ра в устата на непознато момиче, пък и 100% ще искат да я бутат и другаде ;) .

По темата: Предполагам, че за времето, пишейки темата, гърлото ти е минало. Но ако все пак си направиш тест - моля те, разкажи ни какви са резултатите, защото тук често се търси помощ, но никога не се разказва финала на историята :)

Rabalka
07-01-2013, 01:44
Нищо ти няма.Просто може да си настинала.