PDA

View Full Version : Търся съвет ;///



Camarro
06-25-2013, 22:10
Здравейте, моля за малко акъл че моя е на изчерпване ...ситуацията е следната от 3 седмици си пиша с 1 момиче д/г всяла вечер до тук 2 пъти сме излизали и както чатовете така и излизанията не са скучни.Но..се получава нещо което ме тревожи ...момичето ми беше предложело приятелство наскоро без да се познаваме след 2 седмици се засякахме на екскурзия и там се запознахме след като се прибрахме мина седмица и реших да и пиша първите 3-4 вечери вървяха супер лафче млавче нали всичко е екстра.По погрешка и пратих :* и за мое голямо учудване тя отвърна това става около 5 ден...но седмица по късно вече спря да праща каквито и да е знаци че ме харесва дори след като аз ти пратя първи ....и тва ще го преглътна ама някой да ми обясни защо продължава да ми пише все така често... 2-рия път като излизахме даже тя ме накара ...идеи кво стаа тука ?

Camarro
06-26-2013, 08:51
явно никой няма идеи ;(

AnzaRe
06-26-2013, 08:54
И сам можеш да се досетиш.

Camarro
06-26-2013, 08:58
И сам можеш да се досетиш.

амии не мога иначе нямаше да питам, не мога да разбера харесва ли ме или не ...кво мислиш ти

paradosou
06-26-2013, 10:41
*харесала си е друг и затова ясно показва, че отношенията ви не вървят в посока връзка, обаче ти пише, защото си й приятен /галиш й самочувствието с перце. Един вид (вече) си в приятелската зона.
*отдръпнала се е, понеже се е повлияла от мнението на странични хора (супер глупаво, ама сигурно сте малки), но все пак търси контакт, за да види какво ще излезе от цялата история.
*направил си нещо, което я е отблъснало, но не толкова, че изобщо да спре да се занимава. В момента те преценя и очертава границите на познанството ви.
Това са само част от вариантите, истинската причина за ситуацията може да е съвсем различна. Не тълкувай действията й изцяло негативно и опитай да пренесеш по-голямата част от контактите в реалния свят, прекаленото виртуализиране винаги спъва. Ако усетиш, че не се получава, спри да си даваш надежди и не се тормози с излишни въпроси :).

GospodinOtkat
06-26-2013, 10:51
прави и комплименти и следвай сърцето си. винаги бъди себе си и не го мисли много

Amore-Mio*
06-26-2013, 11:35
Може пък да те харесва, но вече й е писнало да чака да направиш първата крачка за нещо повече.

AnzaRe
06-26-2013, 11:45
Пък може и да си търси BEST FRIEND ;д

Take_That
06-26-2013, 18:21
А защо просто не поговориш с нея за това и не и кажеш какво те притеснява? Не казвам да я притискаш и да и се обясниш в любов, а просто да я попиташ какво се случва?

invisible_girl
07-02-2013, 10:21
най-добре поговори с нея, така ще разбереш наистина какво е намерението й :)

Баща Ти
07-02-2013, 10:48
Бръкни си в гащите и си намери топките, че си станал жалък.

sneering
07-02-2013, 12:48
Бръкни си в гащите и си намери топките, че си станал жалък.

Извини се бе,извини се бе...