PDA

View Full Version : Паническо разстройство?



Leticcia
06-26-2013, 08:45
От 2 години обикаляме по всякакви лекари да търсим причината защо постоянно ми се вие свят, пада ми кръвното, понякога се качва и т.н. Откриха проблем в щитовидната жлеза и се тъпках с хормони, но не помогна и после ходих при един лекар, която ми каза, че е паническо разстройство и ми изписа Деанксит,.Бях малко по-добре, но после почна пак да ми пада кръвното и ходихме при друг лекар, който каза, че нямам нужда от антидепресанти...Беше доста трудно, но го спрях и започнах пак да пия хормони, при което имам чувството, че се влоших.Чудя се дали наистина може да е паническо разстройство, защото понякога получавам сърцебиене, трудно ми е да дишам и се чувствам ужасно притеснена без видима причина...В момента пия Неолексан. Освен това постоянно раздалечавам границите на кръвното 120/50 115/45, било е и 130/45.Писах ви тук, защото ми омръзна да се влача по всякакви лекари без резултат.Ще се радвам да споделите ако ви се е случвало нещо подобно и как се справихте с проблема.Благодаря предварително.

skok
06-26-2013, 09:09
Абе кво става сяка 2ра тема е за паническо разтройство. Стягайте се малко

Leticcia
06-26-2013, 09:22
Не съм сигурна, че е паническо разстройство, защото се съмнявам, че при него постоянно ти играе кръвното и очаквах някой да сподели ако е имал подобен проблем, защото ми омръзна навсякъде да ме тъпчат с боклуци без резултат. Затова пуснах темата...

MrCroW
06-26-2013, 13:30
При всеки е различно , обикновенно е по ниско от нормалното , а при паника се покачва бързо от притеснения и тка на татък. При всеки е различно.

yakuza_
06-26-2013, 13:59
Веднъж пих студена бира с кафе и аз се разстройх, стана мазало.

TrueStory
06-26-2013, 14:14
Много си умен, мани.

По темата- отиди при специалист психиатър и му обясни как се чувстваш- той/тя може да ти каже дали е паническо разстройство. И да- играенето на кръвното се среща често при ПР.